Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou
4
18

Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou

Garsoniera în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Bloc nou, cu design modern și izolație excelentă; An constructie: 2019 Suprafata: ...

1397 EUR/m2 | 39 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Super oferta 2 camere decomandat Berceni Postalionului - rate dezvoltator pe 3 ani
13
5

Comision zero la vanzare in bloc nou, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus. Rate la dezvoltator = 1900 euro mp, cu tva inclus ( la modele de apartamente ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 Camere decomandat | Metrou Constantin Brancoveanu
8

3 Camere decomandat | Metrou Constantin Brancoveanu

Va prezentam spre vanzare un apartament decomandat de 3 camere, situat pe strada Izvorul Trotusului, zona Constantin Brancoveanu. Locuinta este amplasata la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1975, oferind avantajul lipsei vecinilor de deasupra si un plus de liniste. Compartimentarea decomandata ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Apărătorii Patriei , 63 mp , Nou , 6 min Metrou
20
1

ID Anunt : P255909 Agentia Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament deosebit cu 2 camere, situat la etajul 3 (mansardă) al unui imobil construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36, la aproximativ 6 minute de stația de metrou Apărătorii Patriei. Apartamentul ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20
1

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus
8

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus

Vand garsoniera in bloc aflat in constructie. Garsoniera dispune de 34.60 mp utili si are bucataria inchisa. Este situata in sector 4, langa statia Stb 241, iar termenul de finalizare al constructiei este decembrie 2026. Garsonierele se vand cu un avans de 90%. Preturi parcari 7700 euro + Tva la exterior ...

1593 EUR/m2 | 35 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului  Pret: 385000€
20
2

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului Pret: 385000€

Casa de vanzare 4 camere ndash; Str. Iarba Campului Pret: 385.000euro; Suprafata utila: 170 mp Suprafata construita: 210 mp Suprafata teren: 160 mp Compartimentare: bull; 4 camere bull; 3 bai Proprietate spatioasa, ideala pentru familie, situata intr-o zona linistita si accesibila. ...

2265 EUR/m2 | 170 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere
10

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, ideal pentru locuinta sau investitie Suprafata utila de aproximativ 68 mp, compartimentare eficienta Proprietate construita in anul 1978, structura solida Locuinta complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Imobil dotat cu lift, acces facil si confort sporit Amplasare ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
1

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea