Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE, LANGA PARCUL TINERETULUI, CENTRALA, PARCARE
10

APARTAMENT 2 CAMERE, DECOMANDAT, SITUAT INTR-UN BLOC, CU 4 ETAJE, SITUAT LANGA PARCUL TINERETULUI, PE O STRADA ADIACENTA , IN ZONA VACARESTI, SECTOR 4. - AN 1986 - SUPRAFATA 55MP - P/4 - DECOMANDAT - BALCON INCHIS - CENTRALA TERMICA - LOC DE PARCARE - BOXA DEPOZITARE PRET - 142.980 EUR TEL. - 0786.660.295 ...

2600 EUR/m2 | 55 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in sectorul 4 Brancoveanu
4
53

Garsoniera de vanzare in sectorul 4 Brancoveanu

Se ofera spre vanzare garsoniera complet utilata si mobilata, etaj 4 9. Locatia se afla intr-o zona linistita la cateva minute de "Oraselul Copiilor". Toate actele la zi.

1536 EUR/m2 | 28 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Metalurgiei
4
57

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
[GRAND KRISTAL RESIDENCE] Apartament 2 camere-67 mp
10
3

[GRAND KRISTAL RESIDENCE] Apartament 2 camere-67 mp

APARTAMENT 2 CAMERE DE VÂNZARE GRAND KRISTAL Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, cu suprafață utila totală de 67 mp, incluzând cele doua balcoane, situat în complexul Grand Kristal, la parterul imobilului. Suprafață practică, compartimentare modernă Parcare inclusă în preț Se ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...