Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Garsoniera renovata decomandata Drumul Gazarului
7

Garsoniera renovata decomandata Drumul Gazarului

Se oferă spre vânzare o garsonieră situată în zona Drumul Găzarului, cu o suprafață de 33 mp, amplasată la parterul unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1976 și recent anvelopat termic. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

2060 EUR/m2 | 33 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
6
50

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica
6
5

Brancoveanu 2 camere renovat mobilat Sector 4 Uioara Luica

Apartament cu 2 camere semidecomandat la parter cu loc de parcare si boxa in bloc cu 4 etaje, anvelopat, complet mobilat și utilat, instalații refăcute. Blocul se afla pe strada Aleea Gornesti, zona orientativa: Sector 4, Bd. Constantin Brâncoveanu – Str. Luica - Str. Uioara. Zona este aerisita, liniștită, ...

1430 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 85mp etaj 3 Aparatorii Patriei - Berceni
11
1

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in Sectorul 4, zona de case in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un bloc construit in anul 2010. Distanta epana la Metrou Aparatori Patriei - 750m, 11 minute de mers. - suprafata utila 85 mp, 3 camere, balcon spatios - etaj 3, bloc 2010 - ...

1459 EUR/m2 | 85 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou
16

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 73 mp. ID intern: 3613.

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Brancoveanu Apartament 3 camere Decomandat Mobilat si Utilat
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, situat in Bucuresti, Sector 4, Brancoveanu. Locuinta are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasata la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in anul 1975. Dispune de centrala proprie si aer conditionat, iar apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Compartimentare: ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat mobilat Brancoveanu-Izvorul Muresului
19

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, sector 4, pe Strada Izvorul Muresului nr. 11. Apartamentul are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in perioada 1975ndash;1976. Locuinta beneficiaza de instalatii electrice si sanitare schimbate, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3camere decomandat Grand Arena
11

Apartament 3camere decomandat Grand Arena

Se vinde apartament cu 3 camere, 2 bai, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului, potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 79,5 mp, este amplasat la etajul 3 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. ...

1594 EUR/m2 | 80 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute