Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Bld. Brancoveanu
6
9

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Bld. Brancoveanu

Apartament 2 camere Berceni-Al.Tebea, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 50 mp, an constructie 1976. Are ferestre cu geam termopan. Apartamentul necesita renovare. Se accepta orice varianta de plata. Detine loc de parcare platit. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 68mp Sector 4 - Obregia - Brancoveanu
14

Apartament 3 camere 68mp Sector 4 - Obregia - Brancoveanu

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafata utila de 68 mp, balcon mare inchis, situat la cateva minute de intersectia Blvd. Alexandru Obregia cu Str. Turnu Magurele- Sector 4 - Bucuresti. - suprafata utila 68 mp, 3 camere, balcon mare inchis, geam la baie - etaj -4 , bloc 1969 ...

1307 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Metalurgiei
4
57

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8
1

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propunem spre vanzare apartament nou cu 2 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024 , disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp.

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20
1

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: bull; Gradinita nr. 225 bull; Cresa Micii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere TMC | Drumul Binelui | Boxa + Parcare incluse
19

Apartament 2 camere TMC | Drumul Binelui | Boxa + Parcare incluse Suprafata: 54 mp De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Drumul Binelui, in complex TMC, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii: * Complet mobilat si utilat * Se vinde exact ca in poze (pleaca doar uscatorul) * Boxa in ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Garsoniera decomandata - Imobil nou
4

[Aparatorii Patriei] Garsoniera decomandata - Imobil nou

Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata in sector 4, la aproximativ 13-15 minute pana la statia de metrou Aparatorii Patriei . Aceasta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 6 etaje . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala . Suprafata utila : 36.13 mp Pret : 68.500 euro ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului  Pret: 385000€
20
2

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului Pret: 385000€

Casa de vanzare 4 camere ndash; Str. Iarba Campului Pret: 385.000euro; Suprafata utila: 170 mp Suprafata construita: 210 mp Suprafata teren: 160 mp Compartimentare: bull; 4 camere bull; 3 bai Proprietate spatioasa, ideala pentru familie, situata intr-o zona linistita si accesibila. ...

2265 EUR/m2 | 170 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

~APARATORII PATRIEI ~ Garsoniera 36 mp
8

~APARATORII PATRIEI ~ Garsoniera 36 mp

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare , in exclusivitate , o garsoniera decomandata in sector 4, intr-un imobil nou . Locatie : Drumul Binelui Metrou Aparatorii Patriei - 15 minute Suprafata utila : 36.13 mp Parter inalt 6 . An constructie : 2025 Dotari : centrala proprie, incalzire ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere
10

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, ideal pentru locuinta sau investitie Suprafata utila de aproximativ 68 mp, compartimentare eficienta Proprietate construita in anul 1978, structura solida Locuinta complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Imobil dotat cu lift, acces facil si confort sporit Amplasare ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
1

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || lift inclus || parcare || aproape metrou
13

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

2129 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea