Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere renovat, 47mp, 2 minute Metrou Tineretului
7

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 2 minute de Metrou Tineretului. Apartamentul este decomandat, etaj 4/7, bloc din 1964 cu lift, gata de mutat - chiar din prima zi - mobilat si utilat complet - se vinde exact așa cum se vede în poze (totul ...

3083 EUR/m2 | 47 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 70 mp Sun Plaza - Delta Vacaresti
10
1

Apartament 2 camere 70 mp Sun Plaza - Delta Vacaresti

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere - este inconjurat de verdeata si parcuri si se afla in sectorul 4 intre Mall Sun Plaza, Parcul Tineretului si Delta Vacaresti. Blocul este din 2009, apartamentul se vinde cu tot ce se vede in poze, etaj 11/12, complet mobilat si utilat, având suprafața ...

2400 EUR/m2 | 70 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei
20
1

Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat,cu o suprafata totala de aproximativ 80 mp. Caracteristici: -decomandat -balcon spatios -bucatarie spatioasa -aerisire naturala la baie -apartamernt luminos si spatios,cu spatii de depozitare -pod izolat termic Pentru detalii ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu, 2 CAMERE, bloc nou, decomandat si spatios, mutare rapida, COMISION 0
10

Un apartament superb, foarte spațios, mobilat și utilat modern, situat chiar pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, își caută noi proprietari! Decomandat, două camere, suprafața totală 64 mp, situat la etajul 1 din 5 într-un bloc solid și bine izolat, construit în 2016. Clădirea dispune de lift și spațiu ...

2336 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere
12
1

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | Tineretului | gata de mutare Situat pe strada Trestiana, zona linistita, la 10 minute de metrou Tineretului si 1 minut de Parcul Tineretului. Etaj 6 10, bloc din 1978 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Potrivit pentru locuit sau investitie. Pret: 170.000 euro Se ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20
1

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14
1

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
2

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
2

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10
1

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei