Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
7
120

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu 54 mp , etaj 3 bloc 1980. Este situat langa oraselul copiilor, 5 minute de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1222 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vilă Premium la Aparatorii Patriei | 9 Camere | 450 mp | Potențial
20

Cauți sediul ideal pentru afacerea ta sau o reședință elegantă și spațioasă? Îți prezentăm locația care oferă un boost garantat afacerii tale sau confortul absolut familiei tale. Situată la intersecția străzilor Sergent Nicolae Florescu și Caporal Marin Grigore, această proprietate nu este doar o casă, ...

1250 EUR/m2 | 348 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile
9

Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat,situat la etajul 10. Imobilul este situat pe Bd. Alexandru Obregia, în apropiere de Nițu Vasile. Caracterisitici: -Semidecomandat -Mobilat și utilat modern -Suprafață 35 mp -dispune de balcon Preț: 68.000 Euro Pentru mai multe ...

1943 EUR/m2 | 35 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere - finisaje top - Berceni - pret cu tva inclus - mutare rapida
12
9

Cel mai bun pret la apartament 3 camere, 2 bai, balcon pe parter inalt, Berceni, zona Grand Arena. Mutare rapida! Finisaje la alegere se preda la cheie! Vă oferim spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și balcon, situat într-un ansamblu rezidențial modern din zona Grand Arena Berceni, ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 3 minute Metrou Tineretului si Parcul Tineretului
12

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Metrou Tineretului Apartament cu 3 camere, situat pe strada Trestiana, la doar 3 minute de Metrou Tineretului si Parcul Tineretului. Suprafata: 68 mp Etaj: 6 10 Bloc construit in 1978 Apartamentul are compartimentare practica, camere luminoase si acces rapid ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida 2 Min. Garsoniera Mobilata
14

Metrou Dimitrie Leonida 2 Min. Garsoniera Mobilata

Garsoniera la 2 minute de metrou Dimitrie Leonida. Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Sos. Berceni nr. 5, la doar 2 minute de metrou Dimitrie Leonida. Situata la etajul 6 din 7, intr-un bloc cu lift, garsoniera se vinde mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Comision ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU
19

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in EXCLUSIVITATE o vila superba in Bucuresti, Sector 4 . Regimul de inaltime este P+1+M avand o suprafata utila totala de 265 mp . Locatie excelenta : Drumul Binelui, Sector 4 . Proprietatea se vinde mobilata si utilata, exceptie facand lucrurile personale ...

1585 EUR/m2 | 265 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 3 camere, decomandat - 74 mp -
14

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, la aproximativ 300 m de Metrou Aparatorii Patriei . Acesta este decomandat si dispune de o suprafata utila de 74 mp . Etaj 2 din 10 . Compartimentare : hol intrare, living, bucatarie, 2 dormitoare, baie si 2 balcoane (inchise) . Imobil reabilitat ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa
18

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14
1

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
20

Apartament 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, cu o suprafata totala de 68 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1967. Blocul are terasa recent refacuta, fara infiltratii, oferind un plus de confort si siguranta. Apartamentul a fost renovat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea