Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Berceni-Moldoveni
5
1

Apartament 4 Camere Decomandat Berceni-Moldoveni

Apartament 4 camere Giurgiului-Moldoveni, decomandat, etaj 2 din 4, suprafata 82 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 4 Suprafata totala: 82 mp Compartimentare: Decomandat Confort: ...

1463 EUR/m2 | 82 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Decomandat Centrala Proprie Loc de Parcare 2 camere Piata Resita
6
2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, având o suprafață de 60 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc construit în anul 1978, în zona Piața Reșița. Apartamentul dispune de două balcoane, centrală termică proprie și loc de parcare de la primărie. Se vinde complet mobilat și utilat ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Berceni - Metalurgiei
18
3

Berceni - Metalurgiei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in Sectorul 4, B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui - Lidl. Bloc construit in anul 2016; Suprafata 48 mp; Etajul 5 din 5, deasupra existand pod. Bloc prevazut cu lift; Se vinde mobilat si utilat; Pret 85.000 euro, nu exista TVA; Se accepta credit,liber.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere bloc 1982 etaj 2 - Piata Sudului Sector 4
10

Va propunem spre vanzare un apartament situat in Sectorul 4, Soseaua Oltenitei, langa Piata Sudului, intr-un imobil construit in anul 1982. Caracteristici: -suprafata totala de aproximativ 68 mp -3 camere, 2 bai, balcon spatios -partial mobilat si utilat -contuar gaz -se poate monta centrala proprie Pentru ...

2059 EUR/m2 | 68 m2

Oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren zona imgb auchan
2
5

Teren zona imgb auchan

Proprietar vand teren intravilan zona IMGB AUCHAN IN suprafata de 5000mp strada Drumul Dealul Crisului 81 85 ., suprafata totala: 5000mp, Front stradal: 36. CF 210093.

5,000 m2

IMGB, Sector 4, Bucuresti

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou
10

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou

Garsonieră,confort 1,decomandata , renovată recent,instalatii sanitare și electrice noi(pe cupru cu prize modulare), aer condiționat,balcon inchis termopan,costuri mici intretinere apometre wireless,repartitoare,luminoasa (orientare Vest), dressing,bloc 1981, suprafata 33 mp,apropiere parc si metrou.Pretabil ...

3273 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
4

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Splaiul Unirii - Pod Grigorescu sau Popesti- str.Iuliu Hateganu, teren intravilan 2179 mp
8
4

Splaiul Unirii - Pod Grigorescu sau Popesti- str.Iuliu Hateganu, teren intravilan 2179 mp, dubla deschidere 15 m si 19 m.Acces stradal Facilitati: apa, canalizare, gaz, curent.Pretabil hale, depozite, spalatorii auto, service auto, etc.

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Eroii Revolutiei
4
44

Ofer spre vanzare apartament 2 camere, etaj 1 7, 48 mp2, decomandat, mobilat, bucataria utilata cu frigider, aragaz, masina de spalat, vedere spate, termopane, linistit, la 7min de metrou Eroii revolutiei de mers pe jos.

1371 EUR/m2 | 48 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Berceni
7
3

Garsoniera zona Berceni

Garsoniera de 34 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc de apartamente in zona Berceni. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut, iar camerele beneficiaza de multa lumina naturala, oferind un spatiu ...

1500 EUR/m2 | 34 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere, 2 bai ,renovat, mobilat , utilat , LUX , Asmita Gardens !
10
2

Asmita Gardens ,proprietar , vand apartament model mare , 2 camere , 2 bai , etaj 13 21 , vedere mixta , delta Vacaresti si Dambovita , renovat recent , mobilat si utilat , bucatarie inchisa , utilata cu frigider , plita , aragaz , masina de spalat vase , cu iesire pe terasa de 14 mp , acoperita partial ...

2750 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Bravu, Sector 4, Bucuresti

Proprietar vând apartament 3 camere zona Brâncoveanu - Izvorul Rece
10
4

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat, etaj 3 din 4, an construcție 1978, suprafață 68 mp, două grupuri sanitare, cămară, debara, balcon, repartitoare, apometre, scară curată, vecini civilizați, în apropiere de unități de învățământ, magazine, mijloace de transport în comun. Apartamentul nu ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa 35km de București  45000 euro negociabil
5

Casa 35km de București 45000 euro negociabil

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București adică km0 al capitalei,si 45 de minute face microbuzul pana la București ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

Oferta! Casa Pe Malul Lacului
10
33

Oferta! Casa Pe Malul Lacului

Proprietar Casa la rosu ctie 2020 la 45 km de Bucuresti la Prunaru.Casa are doua întrări separate 90m construiti,teren 400m curent trifazic,drum asfaltat.Pt alte detalii raspund la telefon

544 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Tineretului proprietar sector 4 3

Tineretului proprietar sector 4

Particular Timpuri Noi garsoniera in bloc mixt din anul 1986, se vinde mobilata si utilata, langa metrou, parc, facultati, etaj intermediar, negociabil, este pe mijloc, nu platesc comision

2467 EUR/m2 | 30 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vânzare apartament cu 3camere
2
13

Vânzare apartament cu 3camere

Vând apartament cu 3camere, etaj2, decomandat, fundație antiseism eficientizare termică prin anvelopare, poziționare bună cu vedere SPRE SUD, scara2,logie balcon la toate cele trei camere, ferestre cu termopane, parchet, gresie, faianță, bucătărie mărită, zonă cu magazine, Lidl, Mega Image, Cora farmacii ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 115.000 euro. Preț fix !

2447 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
3

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Giurgiului,Berceni,in spate la Pta Progresul metrou,Proprietar ocazie si de rate
6
5

Apartament compus din 2 camere,in suprafata totala de 53 mp, confort 1,situat la etaj 7 din 8,apartamentul este liber,bloc anvelopat,lift nou,baie are cada si geam de aerisire,termopan,gresie,faianta,bloc cu oameni linistiti din 1967. Posibilitate montare centrala,teava de gaze este la usa. Piata Progresul ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou
8
93

Garsoniera de vanzare in zona Berceni 5 minute de metrou

Descoperă o garsoniera de vis în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Imobilu dispune de o suprafata de 36mp situat la etajul 3.

1458 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Confort Park – Vitan Bârzești |
12
1

✨ Apartament 2 camere decomandat | Confort Park – Șos. Vitan Bârzești | Investiție ideală ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat în complexul rezidențial Confort Park, pe Șoseaua Vitan Bârzești, într-un imobil solid construit în 2008, la etajul 5 din ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere spațios | 63 mp + balcon | bloc 1981 | Olteniței –
10
3

Apartament 3 camere de vânzare | Parter | Șoseaua Olteniței – București | 68,65 mp Arhire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc solid cu 4 etaje, construit în anul 1981, amplasat în zona Șoseaua Olteniței, Sector 4 – București. Proprietatea ...