Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece
13
1

Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece

Apartament de camere confort 2, situat pe strada Resita, la intersectie cu str Izvorul Muresului. Locuinta necesita renovare completa, acesta fiind motivul pentru care pretul este mult scazut fata de celelalte oferte similare din piata . Blocul este impecabil, vecinii sunt de calitate; exista posibilitatea ...

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vânzare 2 camere Metalurgiei |  51 mp  | Parcare subterană
8

Apartament de vânzare 2 camere Metalurgiei | 51 mp | Parcare subterană

B-North Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial , pe Bulevardul Metalurgiei, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către multiple puncte de interes. Proprietatea are o suprafață utilă de 51 mp și este amplasată la etajul 4 din 11, într-un ...

2039 EUR/m2 | 51 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | 53,5 mp | 8 min de metrou
13
1

Apartament 2 camere | 53,5 mp | 8 min de metrou

Locație excelentă: Situat pe Șoseaua Berceni, la doar 8-10 minute de mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei și 6-8 minute de metrou Dimitrie Leonida, acest apartament de 2 camere îți oferă confortul urban ideal într-o zonă aflată în plină dezvoltare. Detalii apartament: Suprafață utilă: 53,50 mp Etaj: ...

2200 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
7
115

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu 54 mp , etaj 3 bloc 1980. Este situat langa oraselul copiilor, 5 minute de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1222 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 |  + Boxa Inclusa
16

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | + Boxa Inclusa

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata - utilata | 12 Minute Metrou Aparatorii Patriei
12

Garsoniera mobilata utilata in sector 4 Etaj 2 din 9 cu lift Bloc din 1979 reabilitat termic fara risc Garsoniera are instalatiile termice si sanitare schimbate Pret 55.000 Euro 0787 706 269 Silviu Lazar

1774 EUR/m2 | 31 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea