Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou
4
18

Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou

Garsoniera în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Bloc nou, cu design modern și izolație excelentă; An constructie: 2019 Suprafata: ...

1397 EUR/m2 | 39 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
4

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Bulevardul Constantin Brancoveanu
13
3

Decomandat 2 Camere Bulevardul Constantin Brancoveanu

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 40 mp, la care se adaugă balconul de 3mp, situat într-o zonă apreciată din Sector 4 – Bulevardul Constantin Brâncoveanu. Locuința se remarcă printr-o compartimentare eficientă, gândită pentru a valorifica la maximum ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1880 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

#Aparatorii Patriei | Vila individuala P+1+M - Teren 471 MP
14

#Aparatorii Patriei | Vila individuala P+1+M - Teren 471 MP

Ofer spre vanzare o casa individuala in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, baie, 2 holuri ; - Etaj : 3 dormitoare, baie, hol, balcon si terasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 98 mp – etaj 9 10 – mobilat si utilat – parcare inclusa
7
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat intr-un imobil modern, ideal pentru o familie sau pentru investitie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 3 camere Suprafata 98 mp Etaj 9 din 10 Compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 98 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata
13
1

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata

De vanzare o garsoniera renovata, la 15 minute de statia de Metrou Eroii Revolutiei. Locatie : Strada Magurei, sector 5. Suprafata utila : 30 mp, An constructie : 1965 Etaj : 8 din 9 ( dispune de 2 lifturi ) Partial mobilata ( ramane doar mobila de bucatarie si mobilierul de la baie ) Pret : 59900 euro Pentru ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Huedin Sector 4 Apartament 2 Camere
10

Huedin Sector 4 Apartament 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; Berceni, Sector 4 Etaj 1 Pret excelent Daca esti in cautarea unui apartament accesibil, bine pozitionat si gata de locuit sau de inchiriat, aceasta proprietate din Berceni ndash; Sector 4 poate fi exact ce iti trebuie. Situat pe strada Argeselu , la etajul 1 al unui imobil ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Mall  Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA
11

Grand Arena Mall Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, cu o suprafata totala de 70.4 mp, aflat intr un bloc finalizat, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in apropiere cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala proprie, ...

1737 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona in plina dezvoltare. Locuinta beneficiaza de bucatarie mobilata si este amplasata intr-un imobil dotat cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare. Acces ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Piata Progresu Sector 4 Garsoniera Complet Renovata
13

Piata Progresu Sector 4 Garsoniera Complet Renovata

Vand Garsoniera 30 mp , situata la piata Progresu , Soseaua Giurgiului , etajul 8 9 , Bloc 1965, se vinde partial mobilata , se elibereaza de pat si de dresing. Este renovata total in anul 2025. Disponibila imediat Se accepta si credit ipotecar Pret 59900 euro Va astept la o vizionare George Prodan ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea