Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Vila spatioasa
9
8

Vila spatioasa

Vila romantica cu farmec interbelic ndash; zona Palatului Parlamentului, Piata Unirii Intr-o oaza de liniste, pe o strada ferita de agitatia orasului, se afla aceasta vila cocheta, plina de personalitate si eleganta, ideala pentru sediu de firma, clinica, cabinet sau locuinta deosebita. Construita ...

1822 EUR/m2 | 219 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Berceni
3
70

Vanzare apartament 2 camere Berceni

Apartament cu 2 camere decomandat, amplasat strategic in sector 4 Berceni, la 5 minute fata de metrou Piata Sudului,cu o suprafata utila 48mp.Puncte de reper : Posta Big Berceni. An constructie :1983

1292 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile
9

Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat,situat la etajul 10. Imobilul este situat pe Bd. Alexandru Obregia, în apropiere de Nițu Vasile. Caracterisitici: -Semidecomandat -Mobilat și utilat modern -Suprafață 35 mp -dispune de balcon Preț: 68.000 Euro Pentru mai multe ...

1943 EUR/m2 | 35 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Berceni - Drumul Cretestilor - Alpha Residence
11

Berceni - Drumul Cretestilor - Alpha Residence

La un pret excelent, in loc de 2 camere confort 2, puteti achizitiona un apartament spatios, amplasat intr-un bloc dintr-un ansamblu rezidential situat pe strada Drumul Cretestilor. Dispune de centrala proprie, bucatarie mobilata si partial utilata. Metroul este la o distanta de 1.5km - Aparatorii Patriei ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

complex COVASNA 2 cam cf 1 dec51 p 7 10 liber
1

complex COVASNA 2 cam cf 1 dec51 p 7 10 liber

Str COVASNA vă aferim la vânzare aproape de complex COVASNA și GAND ARENA CARREFOUR un ap de 2 cam cf 1 decom 51 mp situat la etj 7 10 curat si liber la 87900 euro usor disc

1724 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata 9 min M Sudului
7
1

Garsoniera decomandata 9 min M Sudului

Garsoniera et inferior 1 4 fara lift, pe str Secuilor 11A, decomandata, poze actuale in stare buna de functionare, conf schemei, bloc din 1983. Pe Gmaps se fac 9 min de mers pana la metro sudului sun palza mall. Zona excpetionala bine alimentata, conectata ca transport metrou, tranvai, autobuz Strada ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
92

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Turbo Ofertă  Apărători Patriei Comision O
10
27

Turbo Ofertă Apărători Patriei Comision O

Metrou Apărători Patriei 500ml Str Drumul Jilavei 89 J Metalurgiei Park Apartament două camere Etajul2 Decomandat suprafață utilă 55 mp D +P+ 3 E Liber , Mobilat modern Posibilitatea loc parcareDirect Proprietar Comision O

55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia
12
1

Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia

Imobilul cu 2 camere pe care vi-l propunem la vanzare este amplasat in partea mediana a Bucurestiului beneficiind astfel de de avantajele zonei: - acces rutier si pietonal bun - transport in comunfoarte bun (STB, Metrou) - scoli, gradinite, parcuri -magazine, farmacii, cabinete medicale, banci, restaurante ...

1582 EUR/m2 | 46 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren cu autorizatie de contruire zona Metalurgiei
7

Teren cu autorizatie de contruire zona Metalurgiei

Teren unic de 4133 mp de vanzare cu constructie inceputa. Conform Autorizatiei de construire, proiectul vizeaza dezvoltarea unui imobil rezidential modern de locuinte colective, cu regim de inaltime 2S+P+11 etaje, amplasat pe bd. Metalurgiei, intr-o zona cu acces facil catre principalele artere urbane. Terenul ...

4,133 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere de vanzare Berceni-Piata Sudului, metrou, teava gaz centrala
20
3

O locuinta in apropiere de metrou (M2), de parc si de Mall ? Sau o investitie in scop de inchiriere? Va propunem spre achizitie acest apartament cu 2 camere mobilat, utilat, situat la etajul 7 intr-un bloc cu 9 etaje, langa Piata Sudului. Se afla pe str.serg.Tache Gheorghe , in plan secund fata de ...

1576 EUR/m2 | 46 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - 65mp utili - de vanzare - zona Vitan-Barzesti
20
1

Vanzare - 2 camere - 65 mp utili- RIN Grand Residence Va propun la vanzare un apartament mobilat si utilat complet, cu 2 camere, aflat la etajul 7, in complexul rezidential RIN Grand Residence (fostul RIN Grand Hotel). Super pretabil pentru AirBnb, inchiriere pe termen lung sau locuinta ideala pentru ...

1385 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere + terasa 26 mp - Parc Tudor Arghezi
17

Apartament 2 camere + terasa 26 mp - Parc Tudor Arghezi

Parc Tudor Arghezi - Apartament 2 camere + terasa 26 mp Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat langa Parcul Tudor Arghezi . Etaj 1 9 Suprafata : 53 mp + terasa 26 mp Incalzire in pardoseala Pret : 125000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari : 0787382771

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aurel Persu Mobilat si Utilat Parcare + Boxa
16

Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, apartament cu 3 camere situat pe strada Aurel Persu nr. 153, corp A. Locuinta este amplasata la parterul unui imobil construit in anul 2011 si are o suprafata totala de 94.7 mp. Dispune de 1 baie si se vinde complet mobilata si utilata. Proprietatea include parcare ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Loc de veci cu 6 locuri in cimitirul Bellu Aleea artistilor
3
1

Loc de veci cu 6 locuri in cimitirul Bellu Aleea artistilor

Loc de veci cu 6 locuri – Cimitirul Bellu, Aleea Artiștilor Se oferă un loc de veci cu 6 locuri în Cimitirul Bellu, situat pe Aleea Artiștilor, în imediata vecinătate a mormintelor Iosefini și Laura Stoica – o zonă de referință, cunoscută și ușor de identificat pentru familie și apropiați. Actele sunt ...

3000 EUR/m2 | 6 m2

Serban Voda, Sector 4, Bucuresti

Promovat
4 camere renovat | vedere fântâni Unirii | Bibescu Vodă | 106 mp
20

Un apartament care nu îți oferă doar spațiu, ci o perspectivă asupra orașului. Într-un punct rar al Bucureștiului, acolo unde energia orașului se întâlnește cu deschiderea către lumină și spațiu, se află acest apartament complet renovat, situat pe Bd. Bibescu Vodă nr. 2, cu o vedere directă, neobturată, ...

3608 EUR/m2 | 97 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 4 camere - Aparatorii Patriei - Str Democratiei
14
1

Apartament cu 4 camere, renovat în 2025, situat pe Strada Democratiei nr. 4, în zona Apărătorii Patriei – o alegere excelentă pentru familii sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Locuința este amplasată la etajul 10/10 al unui bloc construit în 1986, pe o stradă ...

2063 EUR/m2 | 73 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE, BERCENI/BRANCOVEANU,STRADAL, CENTRALA
8

APARTAMENT 3 CAMERE, BERCENI/BRANCOVEANU,STRADAL, CENTRALA

Apartament situat in Sector 4, pe Bd. Constantin Brâncoveanu, de renovat, stradal. - An 1970 - Etaj 8/10 - Suprafață utilă: 64,85 mp - Lift renovat - Mobilat-utilat - Centrală termică proprie/aer condiționat - Termopane, parchet - Balcon generos, vedere deschis - Acces rapid Piața Sudului / ...

1508 EUR/m2 | 65 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere  Constantin Brancoveanu /Centrala Proprie
7

Apartament 3 camere Constantin Brancoveanu /Centrala Proprie

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere. Situat la etajul 8 din 10, într-un bloc solid. Imobilul este situat pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu. Caracteristici : -Centrală proprie -Suprafață: 65 mp -Mobilat și utilat complet -Acces rapid la metrou – 5–7 minute până la stația Brâncoveanu Preț: ...

1508 EUR/m2 | 65 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

OCAZIE 2 Camere - Sector 4 - Aparatorii Patriei
9

OCAZIE 2 Camere - Sector 4 - Aparatorii Patriei

Apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață totală de aproximativ 52 mp, situat la etajul 4 din 10, pe strada Emil Racovita, într-un bloc construit în 1975. Apartamentul necesită renovare, însă oferă un potențial foarte bun datorită compartimentării eficiente și suprafeței generoase. – Suprafață ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat, 70mp -centrala -Prelungirea Ferentari
10

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat. Blocul se afla pe strada Prelungirea Ferentari. In fata blocului sunt statiile de tramvai si STB - 11, 23 , 139, 141, 220, 323, N118. Apartamentul se afla la etajul 2. Blocul este reabilitat termic. Suprafata 70 mp. Pret 84,850 Euro. Pentru ...

1212 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

OCAZIE Apartament 2 camere Eroii Revolutiei 5 min metrou
9

OCAZIE Apartament 2 camere Eroii Revolutiei 5 min metrou

Va propun spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat,situat in apropiere de Metrou Eroii Revolutiei, Caracteristici: -dispune de centrala proprie - suprafata totala de aproximativ 48 mp -etaj 2 -aer conditionat -mobilat/utilat -balcon - este izolat termic pe exterior Pentru mai multe detalii, ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea