Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Eroii Revolutiei
4
44

Ofer spre vanzare apartament 2 camere, etaj 1 7, 48 mp2, decomandat, mobilat, bucataria utilata cu frigider, aragaz, masina de spalat, vedere spate, termopane, linistit, la 7min de metrou Eroii revolutiei de mers pe jos.

1371 EUR/m2 | 48 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta
14

Apartament 3 camere Piata Sudului - pozitie excelenta

Apartament cu 3 camere situat pe strada Nitu Vasile, in zona Piata Sudului, Berceni, Bucuresti, intr-o locatie foarte cautata datorita accesului rapid la transport, centre comerciale si numeroase facilitati pentru viata de zi cu zi. Locuinta este semidecomandata, cu vedere mixta (nord–sud) si se afla ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Sudului
5
72

Garsoniera de vanzare zona Piata Sudului

Oferim spre vanzare, garsoniera confort 1, decomandata, 36 mp, etaj 4 4. Locatie excelenta: Zona linistita, la doar 5 minute de statia de metrou Piata Sudului. 1-2 minute distanta de scoala, gradinite, policlinica si centre comerciale. In apropiere de Sun Plaza, Brancoveanu, Oraselul Copiilor. Adresa: ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
PARCUL CAROL- Spatiu Comercial P + 1 - 233 MP
12
1

PARCUL CAROL- Spatiu Comercial P + 1 - 233 MP

Ofer spre vanzare un spatiu comercial in sectorul 4 al capitalei langa Parcul Carol . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 233 MP . Compartimentare : - parter : hol, birou, WC, S.D.I, hol si scara . - etaj 1 : 3 camere (birouri), baie, 2 WC.uri, 2 holuri si bucatarie . Pret : 525.000 euro Se ...

2253 EUR/m2 | 233 m2

Parcul Carol, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere
12

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | Tineretului | gata de mutare Situat pe strada Trestiana, zona linistita, la 10 minute de metrou Tineretului si 1 minut de Parcul Tineretului. Etaj 6 10, bloc din 1978 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Potrivit pentru locuit sau investitie. Pret: 170.000 euro Se ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea