Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament din motive de sănătate  ferentari cu toate actele la zi
1
13

Vând apartament din motive de sănătate ferentari cu toate actele la zi

Bună ziua vând apartament 2 camere ,din motive de sănătate, pentru al vedea ma sunați sa programam o vizionare ,menționez ca se vinde particular nu sunt agenție nu ma descurc sa fac poze din acest motiv nu am pus aveam doar o poza in telefon cu schiță apartamentului.va mulțumesc . 35000 euro negociabil. ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Teren + Casa Salaj Rahova
8
16

Teren + Casa Salaj Rahova

Vânzare directă de la proprietar Ofer spre vânzare teren cu construcții, situat pe Strada Amurgului, cartier Rahova, București (Sector 5). Detalii proprietate: Suprafață utilă: 98 mp Suprafață totală teren: 458 mp Deschidere stradală: 14 ml Stradă asfaltată, iluminat public Construcții existente pe teren: Casa ...

1643 EUR/m2 | 98 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Spațiu comercial.Margeanului 2

Spațiu comercial.Margeanului

34mp 4m deschidere.grup sanitar.aer condiționat la parter bloc,cu destinație comerciala pe str Margeanului nr 32. bl m11A

7074 EUR/m2 | 34 m2

Sector 5, Bucuresti

vanzare teren 1

vanzare teren

Vand teren 288 mp zona Liberty Center 16,5 m deschidere, utilitati la poarta

Sector 5, Bucuresti

Casa curte paianta
3
19

Casa curte paianta

Casă curte paianta , suprafață construibila 92 mp ,200 mp total,apa , canalizare ,gaze ,aproape de statia de RATB , scoala și magazine .

815 EUR/m2 | 92 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului
10
5

Vând Casa 5 camere P+2 Tiparnitei - Giurgiului

Proprietar vând casă tip înșiruite 6 unități an construcție 2020, în Sectorul 5 strada Tiparnitei , nr. 65, în suprafață de 150 mp, construit P+2, structurată astfel: Parter living cu suprafața de 18.53 mp bucătărie cu suprafața de 9.98 mp baie cu suprafața de 3.15 mp hol si scară cu suprafața de ...

1102 EUR/m2 | 127 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Vandare  teren
2
13

Vandare teren

Vand teren intravilan in suprafata de 1.000 mp langa Padurea Scrovistea, apartine de Primaria Snagov, deschidere 24,24 mp. PRET 20.000 Euro

Sector 5, Bucuresti

Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai
10
6

Proprietar vand 3 camere decomandat, 2 bai

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, bloc reabilitat termic, 2 grupuri sanitare, gresie, faianta, parchet, termopan incalzire suplimentara in pardoseala in fiecare camera (inclusiv holuri si baie) cu termostate programabile, instalatie de scurgere separata sa nu refuleze, instalatie electrica ...

1916 EUR/m2 | 73 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Casa +teren 266 mp București Viilor
14
55

Casa +teren 266 mp București Viilor

CASA + TEREN - PRET DE APT CU 3 CAMERE BUCURESTI IDEAL PENTRU INVESTITIE -INCHIRIAT -LOCUIT ZONA SEMICENTRALĂ -10 MIN PIATA UNIRII 10 MIN LA PAS -PARC CAROL 7 MIN MAX PÂNĂ LA STATII STB CE MERG IN 5 ZONE ALE BUCURESTIULUI 10 MIN PANA LA METROU Casă căramidă tigănească dublă 1962 construcție ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de vânzare direct proprietar
7
9

Apartament de vânzare direct proprietar

Se vinde apartament 2 camere confort 2, et.2, centrală termică, alea Livezilor, prel.ferentari lângă parc, 2 min.profi, 5 min. Lidl, mobilat, utilat, 37mp. poze reale mai multe detalii vizionări contact telefon.

1324 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Sebastian - Telita - Apartament 4 Camere
10
10

Sebastian - Telita - Apartament 4 Camere

Persoana Particulara ofera spre vanzare: - o proprietate tip apartament, cu 4 camere + dependinte decomandat, situata in Bucuresti, zona Sebastian - Telita sector 5, intr-un imobil tip bloc cu 8 nivele , construit in anul 1983. Apartament este amplasat la etajul 6 8. Dispune de o suprafata totala ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vând teren extravilan lângă Ploiesti

Vând teren extravilan lângă Ploiesti

Vând teren extravilan de 6 ha la 500 m de Ploiești pe centura de vest cu toate utilitățile lângă teren. Este ideal pentru depozit, câmp de fotovoltaice sau centru comercial.

6,000 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere
5

Vanzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat, strada ion Conea, Rahova, sector 5 Bucuresti, 10 minute de la capatul tramvaiulu 32, bloc 4 etaje+pod, etaj 4 4, lift, aer conditionat, balcon inchis, se vinde mobilat, partial mobilat sau nemobilat, curte interioara, acces cu bariera, inclusiv loc de parcare.

2308 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament Studio central loc de parcare
5

Apartament Studio central loc de parcare

Studio modern de vânzare zonă centrală, București (Str. Sabinelor 66) Îți propun spre vânzare un studio cochet, situat într-o zonă centrală excelentă din București, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare: Strada Sabinelor 66 acces rapid către puncte de interes, transport ...

3152 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

 Vand URGENT  461 mp de teren intravilan Sector 5,  Bucuresti - OCAZIE
7
35

Vand URGENT 461 mp de teren intravilan Sector 5, Bucuresti - OCAZIE

Teren intravilan pretabil pentru constructie casa, situat in Sector 5, Bucuresti, in suprafata de 461 mp, conform schitei atasate, aflat la granita dintre Sectorul 5, Bucuresti si Magurele. Curentul se afla la 250 m de teren, iar conducta de gaz este foarte aproape. Terenul se afla vizavi de Dedeman ...

461 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 3 camere Decomandat Calea Rahovei 303 Etajul 10
5

Apartament 3 Camere de Vânzare Zonă Sebastian Petre Ispirescu Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 10, ideal pentru familie sau investiție. Detalii apartament: Suprafață utilă: 74,7 mp Compartimentare practică 2 băi 2 balcoane Etaj 10 Localizare ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2

Imobil multifamiliar

Proprietar,ofer spre vânzare un imobil multifamiliar situat in soseaua Alexandriei, in apropierea carfour Kaufland Lidl.Imobilul este construit din BCA pe o structură de beton foarte rezistentă.S,au investit materiale de înaltă calitate, începând de la fundație până la acoperiș.La cererea clientului, ...

1200 EUR/m2 | 400 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea
8
1

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea

Descoperă eleganța și confortul în noul complex rezidențial Stefi Residence! Vă prezentăm Stefi Residence, un ansamblu exclusivist de 10 case moderne, aflate în plină dezvoltare, perfect concepute pentru cei care își doresc un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață construită: 180 mp Suprafață ...

1128 EUR/m2 | 135 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
31

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea