Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Teren investitie/dezvoltare imobil rezidential Rahova - Salaj-LIDL
13

Va propunem o buna oportunitate de investitie in acest teren intravilan de (aproape) 1000mp (983 mai exact), situat intr-o locatie foarte avantajoasa, langa complexul comercial Salaj - Humulesti si LIDL Salaj. Terenul este intravilan - constructii, are o suprafata de (aproape) 1000mp (983) si o deschidere ...

983 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Particular vand apartament 4 camere decomandat
10
1

Particular vand apartament 4 camere decomandat

Particular vand apartament 4 camere, decomandat, confort 1, suprafata utila 97 mp (fara pereti, masurat real!), etaj 6 8, 2 bai, 1 balcon, situat în Bucuresti, str. Mihail Sebastian nr.141, la strada, în vecinatatea intersectiei Lidl!. Îmbunatatiri: bucatarie extinsă, ferestre termopan Deceuninck, ...

2258 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
16

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vila Spatioasa Bucuresti Prelungirea Ghencea
20

Vila Spatioasa Bucuresti Prelungirea Ghencea

Un vis implinit, o vila dispusa pe 5 nivele, Demisol+ Parter inalt+Etaj 1+ Etaj 2+ o Mansadra Spectacol. Imobilul beneficiaza de garaj, toate utilitatile (apa, gaz, curent electric 230v si 400v, canalizare, garaj fantanta in casa) si este deservita de 2 centrale termice pe gaz de mare putere. Sunt 4 ...

1231 EUR/m2 | 520 m2

ghencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa  parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor
11

Casa parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor

Se vinde casa cu parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor, casa are 4 camere, conf 1, decomandat, supraf. 127 mp teren 250 mp. an constructie 2022, casa este facuta din caramida, la parter se afla living-ul, bucataria si o baie, la etaj cele 3 dormitoare si baia. Casa are canalizare, ...

2047 EUR/m2 | 127 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere + 1 birou,  Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor
13

Apartament 3 camere + 1 birou, Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3-4 camere situat in cartierul Cotroceni, pe strada Joseph Lister, într-un imobil interbelic Art Deco. Proprietatea se afla intr-un bloc exclusivist cu doar 8 apartamente, dispus in plan secund fata de strada, oferind liniste, intimitate ...

3181 EUR/m2 | 72 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Berceni - Soseaua Giurgiului
5
2

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, decomandat, balcon, pozitie deosebita, adiacent Mega Image, Piata Progresul, metrou Eroii Revolutiei

1420 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 5, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei
8

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 1971 izolat termic, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 51 m2, aflat la doar 8 minute distanta de statia de metrou Raul Doamnei. Imobilul se afla la etajul 9/10 orientat spre sud est, cu vedere ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Drumul Taberei, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
71

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
90

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului