Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Teren 6218 mp - de vanzare in Ghencea / Strada Nandru
12
1

Teren 6218 mp - de vanzare in Ghencea / Strada Nandru

De vanzare teren patrat - 6218 mp - Ghencea, sector 5, Bucuresti Va propunem spre vanzare un teren cu o suprafata construibila de 5477 mp avand forma patrata cu deschidere pe toate cele 4 laturi si 741 mp reprezentand drumurile de servitute din jurul terenului. Aceasta impartire existenta permite ...

6,218 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
10

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Va propunem spre vanzare o garsoniera mobilată și utilată, situată pe Calea 13 Septembrie. Garsoniera se află într-un bloc mixt construit în anul 1995.Suprafață: 30mp.Etaj: 2 10.Ideală pentru persoanele care doresc un apartament confortabil, într-o zonă centrală și bine conectată la transportul publ ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa individuala - singur curte
5
5

Casa individuala - singur curte

Casa individuala 3 camere, baie, bucatarie, singur curte, constructie de caramida, suprafata teren 130 mp, suprafata constructie 60 mp, curte amenajata, cladire izolata termic, renovata, parchet, termopan, AC, centrala termica, deschidere 9 ml, posibilitate parcare in curte, zona linistita.

1750 EUR/m2 | 60 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere + 1 birou,  Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor
13

Apartament 3 camere + 1 birou, Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3-4 camere situat in cartierul Cotroceni, pe strada Joseph Lister, într-un imobil interbelic Art Deco. Proprietatea se afla intr-un bloc exclusivist cu doar 8 apartamente, dispus in plan secund fata de strada, oferind liniste, intimitate ...

3181 EUR/m2 | 72 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Berceni - Soseaua Giurgiului
5
2

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, decomandat, balcon, pozitie deosebita, adiacent Mega Image, Piata Progresul, metrou Eroii Revolutiei

1420 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 5, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei
8

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 1971 izolat termic, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 51 m2, aflat la doar 8 minute distanta de statia de metrou Raul Doamnei. Imobilul se afla la etajul 9/10 orientat spre sud est, cu vedere ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Drumul Taberei, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
71

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
90

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului