Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Casa  parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor
11

Casa parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor

Se vinde casa cu parter +1 etaj si pod in zona Prelungirea Ferentari - Zetarilor, casa are 4 camere, conf 1, decomandat, supraf. 127 mp teren 250 mp. an constructie 2022, casa este facuta din caramida, la parter se afla living-ul, bucataria si o baie, la etaj cele 3 dormitoare si baia. Casa are canalizare, ...

2047 EUR/m2 | 127 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
4 camere de vanzare in Rahova, la sosea, langa piata, renovat decent
20
4

Acest apartament spatios (90mp), cu 2 bai si 2 balcoane, se afla pe strada Sublocotenent Popa nr.1, intr-un bloc construit in 1982, cu 2 lifturi. Poate fi caminul dumneavoastra indiferent daca sunteti o familie mare cu copii sau o familie restransa care are nevoie de mai mult spatiu . Suprafata mare, ...

1267 EUR/m2 | 86 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare o garsoniera, situata in zona Gorjului
4
19

Vanzare o garsoniera, situata in zona Gorjului

Vanzare o garsoniera, situata in zona Gorjului, pe str. Valea Lunga. Imobilul se afla intr-un bloc, construit in anul 2022, la etajul 2 4, detine o suprafata totala de 37 m.p. In imediata apropiere se intalnesc puncte farmaceutice, medicale, comerciale, educationale, de divertisment, bancare, parcuri, ...

1649 EUR/m2 | 37 m2

Gorjului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casă mare pentru familie + sursa de venit | 232 mp utili | Rahova
20

O proprietate rară în zonă, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru generarea de venit, recent repozitionata in piata. Vilă S+P+2, cu o suprafață utilă totală de 232 mp, situată în Rahova, pe str. Iancu Jianu colt cu str. Dumbrava Noua, oferă spațiu generos pentru o familie, dar și un avantaj important: ...

944 EUR/m2 | 232 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere + 1 birou,  Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor
13

Apartament 3 camere + 1 birou, Cotroceni, curte si gradina, metrou Eroilor

Cristal Imobiliare ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3-4 camere situat in cartierul Cotroceni, pe strada Joseph Lister, într-un imobil interbelic Art Deco. Proprietatea se afla intr-un bloc exclusivist cu doar 8 apartamente, dispus in plan secund fata de strada, oferind liniste, intimitate ...

3181 EUR/m2 | 72 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Berceni - Soseaua Giurgiului
5
2

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, decomandat, balcon, pozitie deosebita, adiacent Mega Image, Piata Progresul, metrou Eroii Revolutiei

1420 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 5, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei
8

De vanzare apartament 2 camere Drumul Taberei

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 1971 izolat termic, clasa energetica B, cu o suprafata generoasa de 51 m2, aflat la doar 8 minute distanta de statia de metrou Raul Doamnei. Imobilul se afla la etajul 9/10 orientat spre sud est, cu vedere ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Drumul Taberei, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
71

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
90

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului