Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
16

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat
9

Apartament 3 camere semidecomandat

Apartament 3 Camere | Semidecomandat | 2 Dormitoare | Ferentari Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Ferentari, într-un bloc anvelopat, ideal atât pentru locuit Imobilul se află într-un bloc construit în anul 1977 și beneficiază de centrală proprie, oferind confort ...

1291 EUR/m2 | 48 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Rahova
5
17

Apartament de vanzare in Rahova

De vanzare apartament 2 camere 52 mp.Apartamentul este renovat : termopan, parchet, gresie, aer conditionat, izolat termic, mobila bucatarie plus masina spalat, frigider, aragaz. Centrala proprie. Anul de constructie al blocului este 1980.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN- COBADIN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN- COBADIN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.
20

Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 2 camere situat pe bd.Eroilor, stradal ,in apropiere de Academia Militara,. Apartamentul este la etajul 3/4, semidecomandat, cu vedere fata (bulevard), renovat complet,instalatie sanitara cupru,instalatie electrica cupru, parchet stejar masiv) ...

3706 EUR/m2 | 51 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de 4 camere la Casa Poporului-stradal
11

Vanzare apartament de 4 camere la Casa Poporului-stradal

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere in zona Casa Poporului, la etajul 2/8 decomandat, cu o suprafata utila de 96mp + balcoane de 13mp=112mp, cu 2 grupuri sanitare si un balcon mare generos si luminos. Este liber si necesita renovari. Apartamentul dispune de o boxa de 5,61mp. Pentru detalii ...

3499 EUR/m2 | 96 m2

libertatii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere  zona Salajan
7
5

Apartament 3 camere zona Salajan

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Salajan,Nicolae Grigorescu,situata la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Grigorescu si doar la 10 minute de mers pana la parcul IOR. Imobilul este situat la etajul 4,cu o suprafata utila de 80 mp. Cu balcon deschis,dispune si de loc de parcare. Complet ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Salajan, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Rahova
7
1

Apartament 3 camere zona Rahova

Apartament 3 camere, spațios și luminos, situat Rahova în zona Mărgeanului intr-o zonă liniștită, ferită de zgomotul stradal, dar cu acces rapid la mijloace de transport , școli, grădinițe și supermarketuri. Caracteristici principale: Suprafață: 68 mp Camere: 3 camere (living + 2 dormitoare). Băi: ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
4

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona 13 Septembrie, centrală proprie, loc parcare
16

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere decomandat, zona 13 Septembrie Aleea Botorani Centrală proprie și loc de parcare! IDEAL PENTRU LOCUIRE SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament spațios, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă apreciată, cu acces rapid către centrul orașului și principalele ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
73

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
5
22

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Va prezentam un apartament de 2 camere cu o suprafata utila de 50 mp situat intr-un complex rezidential exclusivist,design-ul minimalist, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase si confortabile, dar si o conexiune naturala intre interior si exterior. Ansamblul se situeaza in zona Sectorului 4, ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea