Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova
5
17

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova , apartament cu incalzire in pardoseala.An de constructie 2024.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 6 10,la 5 minute de piata rahova.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer -  in Central Address
13

Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer - in Central Address

Apartament cu 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 158.000 € (preț final, include TVA 21%) Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere modern, complet mobilat si utilat, in complexul rezidential Central Address. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare zona Rahova
4
20

garsoniera de vanzare zona Rahova

Se ofera spre vanzare garsoniera , decomandata 33 mp, la parterul unui bloc de 10 etaje , zona parc Sebastian pe strada Motoc nr. 9, bloc linistit, zona linistita.Are centrala termica proprie si AC.Anul de constructie este 1980.

1515 EUR/m2 | 33 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat
9

Apartament 3 camere semidecomandat

Apartament 3 Camere | Semidecomandat | 2 Dormitoare | Ferentari Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Ferentari, într-un bloc anvelopat, ideal atât pentru locuit Imobilul se află într-un bloc construit în anul 1977 și beneficiază de centrală proprie, oferind confort ...

1291 EUR/m2 | 48 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2
9

Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de doua camere confort 1 semidecomandat ,etaj 2 situat in zona Sebastian (intre parcul Sebastian si strada Novaci ) intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp, suprafata totala (cu balcon) de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

De vanzare 3 camere, centrala,  etaj 8, instalație nouă,  zona 13 Septembrie
9

De vanzare 3 camere, centrala, etaj 8, instalație nouă, zona 13 Septembrie

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, spațios și bine întreținut, situat în zona 13 Septembrie – Dorneasca. Apartamentul are o suprafață totală de 83 mp, dintre care 74 mp utili, fiind amplasat la etajul 8. Se vinde semimobilat, proaspăt zugrăvit și pregătit pentru ...

1851 EUR/m2 | 74 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, etaj 7, panoramic, boxă, zona Sebastian
11

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, renovat și bine poziționat, situat stradal în zona 13 Septembrie – intersecția cu Sebastian, la doar câteva minute de puncte de interes majore ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 73 mp și este amplasată la etajul 7 dintr-un ...

2164 EUR/m2 | 73 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti