Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Sebastian
4
90

Garsoniera de vanzare in zona Sebastian

De vanzare garsoniera utilata si mobilata complet, renovata recent, 40mp, in apropierea parcului Sebastian, sector 5, pe strada Dumbrava Noua. Dispune de loc de parcare, este situata la etajul 3 si toate actele sunt la zi.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip duplex -Sebastian Parc Sebastian / Kaufland
14

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament deosebit (unicat ) de 3 camere tip duplex situat la etajele 9 si 10 (deasupra pod ) intr-un bloc dat in folosinta in anul 2014, in zona Sebastian Parc - Kaufland - Carrefour Vulcan .Blocul este anvelopat ,are pod si este stradal ,dar un pic retras ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere- Baltagului - 13 Septembrie
13
1

Apartament cu 4 camere- Baltagului - 13 Septembrie

Apartament cu 4 camere, luminos și spațios, situat pe Strada Baltagului nr. 5, într-o zonă excelent conectată din București – la aproximativ 5 minute de Cotroceni și 10 minute de Casa Poporului, ideal pentru cei care își doresc acces rapid către punctele importante ale orașului, fără a renunța la liniște ...

2333 EUR/m2 | 90 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Va oferim spre vanzare, o proprietate tip apartament, cu 2 camere in zona Ferentari
9
4

Va oferim spre vanzare, o proprietate tip apartament, cu 2 camere, 54 decomandat, situata in Bucuresti, zona Trafic Greu, intr-un imobil tip bloc, construit in anul 1988, la etajul 4 4. Puncte de reper: Lidl, Spital.

1111 EUR/m2 | 54 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere zona Rahova
7
1

Apartament 3 camere zona Rahova

Apartament 3 camere, spațios și luminos, situat Rahova în zona Mărgeanului intr-o zonă liniștită, ferită de zgomotul stradal, dar cu acces rapid la mijloace de transport , școli, grădinițe și supermarketuri. Caracteristici principale: Suprafață: 68 mp Camere: 3 camere (living + 2 dormitoare). Băi: ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
4

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere(32m ) - Sector 5
5
1

Apartament 2 camere(32m ) - Sector 5

Se vinde apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, construit în 1972, pe strada Radu Constantin nr. 20, Sector 5. Apartamentul a fost inițial decomandat, iar în urma renovării sufrageria a fost transformată într-un open space cu holul, rezultând un spațiu mai aerisit. - Suprafață ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona 13 Septembrie, centrală proprie, loc parcare
16

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere decomandat, zona 13 Septembrie Aleea Botorani Centrală proprie și loc de parcare! IDEAL PENTRU LOCUIRE SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament spațios, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă apreciată, cu acces rapid către centrul orașului și principalele ...

2459 EUR/m2 | 61 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
73

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
5
22

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Va prezentam un apartament de 2 camere cu o suprafata utila de 50 mp situat intr-un complex rezidential exclusivist,design-ul minimalist, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase si confortabile, dar si o conexiune naturala intre interior si exterior. Ansamblul se situeaza in zona Sectorului 4, ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

casa 3 camere si anexa
4
2

casa 3 camere si anexa

Vand casa 3 camere cu aneza . curte 181 mp. casa are izolatie . In interior mici investitii.

3538 EUR/m2 | 65 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea