Imobiliare Sector 6 Bucuresti

Promovat
3 Camere Comision 0 Politehnica Grozavesti Carrefour Orhideea
6
2

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat în zona Grozăvești – una dintre cele mai dinamice și căutate zone din Sector 6, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este amplasată într-un imobil finalizat după 2015–2016, la un etaj inferior, oferind ...

3452 EUR/m2 | 73 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie in Cartierul Latin
13
3

Garsoniera cu centrala proprie in Cartierul Latin

Garsonieră modernă | Cartierul Latin | Spațiu luminos și compartimentare inteligentă CARACTERISTICI: Centrală proprie Suprafață utilă: 42 mp + balcon închis de 5 mp Compartimentare eficientă Finisaje moderne Mobilată complet și utilată Aer condiționat Bucătărie închisă și ...

1547 EUR/m2 | 42 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam. penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
20
35

Apartament 3 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 266mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...

736 EUR/m2 | 266 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei
8
56

vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei complet utilata si mobilata. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 40mp etaj5,situata vis a vis de Auchan.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

9081 Garsoniera  Militari-Moinesti
6

9081 Garsoniera Militari-Moinesti

9081 Garsoniera Militari-Moinesti cu proiect de gaze si gaze trase in bucatarie pentru centrala termica Garsoniera in stare buna, luminoasa, situata la 6 min. de Statia de metrou Gorjului si 6 min. de Piata Gorjului cu suprafata de 31mp, aflata intrun bloc stradal dar situata pe spate, deci ferita de ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

9054 Garsoniera  Drumul Taberei- 1Mai ( Ghencea)
12
1

9054 Garsoniera Drumul Taberei- 1Mai ( Ghencea)

9054 Garsoniera Drumul Taberei- 1Mai ( Ghencea) Garsoniera cu suprafata 34 mp utili decomandata situata la etajul 8 10 bloc mixt construit in 1984 si scara curata ingrijita bloc amplasat pe strada secundara deci liniste. Garsoniera este luminoasa , bloc anvelopat, situata pe mijloc, deci cu un singur ...

2045 EUR/m2 | 33 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

8087 Apartament 2 camere Crangasi-Constructorilor
5

8087 Apartament 2 camere Crangasi-Constructorilor

8087 Apartament 2 camere Crangasi-Constructorilor Apartament curat, luminos, situat intr un bloc izolat termic in suprafara de 52mp construit in 1982 cu geam la baie situat la 5 minute de Metrou Crangasi de Piata Crangasi si Parcul Crangasi. In zona sunt numeroase spatii comerciale si mijloace de transport ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

crangasi, Sector 6, Bucuresti

9057 Apartament 3 camere Drumul Taberei-Raul Doamnei
8

9057 Apartament 3 camere Drumul Taberei-Raul Doamnei

9057 Apartament 3 camere Drumul Taberei-Raul Doamnei Apartament luminos, curat, situat la 5min. de statia de metrou Raul Doamnei, bloc reabilitat termic, cu geam la baie, etaj 8 10 in bloc construit in1971 fara probleme de structura sau grad de urgenta. Blocul este inconjurat de spatiu verde..Apartamentul ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

LOC DE JOACA - afacere la cheie
7
5

LOC DE JOACA - afacere la cheie

Loc de joaca cu o suprafata utila de 296 mp, nou construit amenajat, dispune de jucarii educationale si recreative pentru copii, cat si de o zona de relaxare destinata parintilor. Spatiul este complet utilat, gata de utilizare si nu necesita vreo investitie suplimentara din partea noului proprietar. ...

142 EUR/m2 | 296 m2

Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei Valea Oltului
5
3

Drumul Taberei Valea Oltului

Apartament 2 camere de vânzare Valea Oltului nr. 24 Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1973. Suprafață utilă: 48,88 mp Confort 1, decomandat Etaj 1 4 Fără balcon Se vinde gol La doar 3 minute de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Proprietar, vand Ap 2 camere Orizont - AFI Cotroceni
7
7

Proprietar, vand Ap 2 camere Orizont - AFI Cotroceni

Proprietar vand ap. cu 2 camere la etajul 1 din 4 in Drumul Taberei, la Orizont, vizavi de unitatea militara. Blocul are iesire la bulevardul Drumul Taberei, dar are vedere complet spre spate, spre o gradina impadurita. Supraf totala ap 51 m2, Ap. este la jumate de minut de statia de metrou si la un ...

Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Militari
10
4

Vanzare apartament 2 camere Militari

Apartament de 2 camere in zona Militari,in imediata apropiere a B-dului Uverturii, piata Veteranilor,piata Gorjului. Acces facil la statiile de metrou Lujerului si Gorjului cat si statiile de stb,scoli, ce este situat la etajul 3 4, cu multiple îmbunătățiri: Tevile interioare cat si toata partea electrica ...

2385 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand teren extravilan 6

Vand teren extravilan

Suprafata terenului 7500 mp, situat in comuna Domnesti, la 15 km de Bucuresti. Terenul poate fi trecut in intravilan si, este situat la 100 m de soseaua de centura A0, care se construieste in prezent. La 500 m departare s-au construit case Terenurile din vecinatate au preturi duble fata de cat solicit ...

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere parter ,mobilat decent ,aproape de metrou Favorit la 5 minute
5
2

Apartamentul este la parter,2 camere ,bloc tip Z ,vederea pe spate ,liniște ,mobilat decent ,toate utilitățile: mașina spălat ,combină frigorifică,mobilier bucătărie ,sufragerie și dormitor mobilate ,TV ,AC, geamuri tâmplărie PVC ,baia cu toate utilitățile ,1 debara și 1 cămară ,parchet în living ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

De vînzare, apartament 2 camere lîngă metrou Ctin Brâncuși,nerenovate, etaj 8, Drumul Taberei 7

De vînzare, apartament 2 camere lîngă metrou Ctin Brâncuși,nerenovate, etaj 8, Drumul Taberei

Apartament semidecomandat in zona verde, liniștită, acces transport și magazine

Sector 6, Bucuresti

casă de vanzare
10
4

casă de vanzare

casă cu etaj ,etajul nu e finalizat . Aceasta casă e bine întreținută, are curte mare ,toate utilitățile si deschidere de 20 m la stradă principală

1533 EUR/m2 | 150 m2

Giulești Sârbi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament  3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea
10
6

Apartament 3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea

Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament de vânzare   Militari, Strada Ghirlandei
6

Apartament de vânzare Militari, Strada Ghirlandei

Se oferă spre vânzare apartament situat în cartierul Militari, pe strada Ghirlandei, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la mijloacele de transport și punctele de interes din zonă. Apartamentul are o suprafață de 49 mp și este situat la etajul 4 din 4, într-un bloc construit în anul 1969. ...

2031 EUR/m2 | 49 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera decomandata Bd.Uverturii sector6(locatie aproximativa)
6
4

Suprafata 36,4 mp(41 mp cu balcon inchis),bloc etaj 1 4,finalizat 1989,locatie libera.Garsoniera vanduta de propietar.

Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Gorjului
8
1

Vand apartament 2 camere zona Gorjului

Vand apartament 2 camere zona Gorjului,cartier Militari. Apartamentul este semi-mobilat,apa curenta,gaze,curent,termopan,gresie,parchet,se vinde exact cum se vede in poze. Zona este una extrem de buna,5 minute de metrou,statie autobuz,piata. Langa bloc exista scoala (spre finalizare renovare),gradinita ...

2000 EUR/m2 | 54 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Proprietar 2 camere 2 minute metrou Favorit AFI Cotroceni Dr Taberei renovat total nou
8
3

Vand un apartament de 2 camere, fara comision, pe strada Sibiu, vis a vis de Petrom, la 2 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Favorit si la 3 minute de AFI Cotroceni. Apartamentul este nou, renovat complet anul acesta de la placa, si enumerez: - instalatie electrica noua, cu doze prize si ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand loc de veci cimitir Cimitirul Sf Mihail si Gavril București 3

Vand loc de veci cimitir Cimitirul Sf Mihail si Gavril București

Locatie: Cimitirul Sf Mihail si Gavril, Metro Militari. Pozitie centrala, langa alee principala. 2500 Euro, negociabil

Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 4 camere Lujerului
12

Vanzare apartament 4 camere Lujerului

Oferin spre vanzare apartament de 4 camere cu o suprafata de 93,50 mp. Constructia a fost finalizata in 1994, si are o compartimentare decomandata. Apartamentul se afla la etajul 3, oferind o priveliste frumoasa asupra orasului, cu verere est si vest. Apartamentul este recent renovat, finisajele sunt ...

2287 EUR/m2 | 94 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea