Imobiliare Sector 6 Bucuresti

Promovat
Apartment cochet 2 camere Apusului mobilat complet la 12 min de Metrou Păcii
9
2

✨ Apartament spațios și cochet 2 camere | 66 mp | Mobilat & utilat complet | Zona Apusului – Militari ✨ Vă prezentăm un apartament elegant și spațios, situat într-o zonă liniștită și apreciată din Militari – Apusului. Cu o suprafață generoasă și o compartimentare eficientă, această proprietate oferă ...

2030 EUR/m2 | 66 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari-Metrou Preciziei 2 Camere | 55.9 mp | Bloc Nou | Te muti imediat!
12

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 55.9 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.7 mp, situat la etajul 10, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

2063 EUR/m2 | 51 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand afacere salon la cheie
5

Vand afacere salon la cheie

Oportunitate rară salon de înfrumusețare la cheie, gata să producă din prima zi! Îți dorești propria afacere în domeniul beauty, fără bătăi de cap cu amenajarea, autorizațiile sau investițiile inițiale? Acesta este momentul potrivit. Se vinde cedează firmă complet funcțională, cu toate autorizațiile ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, finisat la cheie, centrala termica individuala
9

Proiectul Bradisului 2D, este un imobil stil Boutique, cu design modern si cochet, situat intr-o zona linistita, ideal pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Blocul are un regim redus de inaltime P+2+M, si este alcatuit din doar 5 apartamente, ceea ce asigura intimitate si confort locatarilor! Acces ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren Bragadiru- strada Toamnei.
5

Teren Bragadiru- strada Toamnei.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat in Bragadiru, strada Toamnei, in apropiere de Prelungirea Ghencea. Terenul este situat pe un drum de servitute din strada Toamnei, are o suprafata totala de 355 mp din care 88 mp este cota din drum si raman curati 267 mp. Terenul are forma patrata, ...

355 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere AFI Cotroceni, bloc 4 etaje, constr. 1993   SCHIMB cu casa in Bucuresti
4
25

Apartament 3 camere AFI Cotroceni, bloc 4 etaje, constr. 1993 SCHIMB cu casa in Bucuresti

Proprietar, apartament cu 3 camere situat stradal pe Bd Timisoara, vis a vis de Afi Cotroceni-Regimentul de Garda, bloc de 4 etaje, construit in 1993, amenajat in totalitate, etaj 2, loc de parcare , aproape de metrou, 5 min Inst Politehnic, Medicina, Cotroceni, Eroilor, schimb cu casa la curte - doar ...

2500 EUR/m2 | 80 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Casa  Drumul Sarii- stradal-  metrou Academia Militara - vand sau schimb
10
18

Casa Drumul Sarii- stradal- metrou Academia Militara - vand sau schimb

Casa Drumul Sarii, stradal, situata la 100 metri de metroul Academia Militara. Suprafata totala casa si curte - 330 mp, front stradal 9 m. Conform P.U.Z. coordonator sector 6 - zona CB3: Regim maxim de inaltime P+4 P.O.T. maxim - 70% cu posibilitatea acoperirii restului terenului in proportie ...

3500 EUR/m2 | 100 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere de vanzare, 2/3, Bloc Nou Militari
8
1

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Zona Militari | Bloc Nou | Loc de Parcare Inclus | Etaj 2/3 Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Militari, o locație în continuă dezvoltare ce oferă acces rapid către centre comerciale și rețele de transport. Locuința se află la etajul ...

1725 EUR/m2 | 51 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro
7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, in Bucuresti, Sectorul 6, pe Drumul Ciorogarla , cu o suprafata totala de 50 mp. Apartamenul se vinde asa cum se poate observa in fotografii si are si loc de parcare propriu intabulat , la pretul de ...

2 EUR/m2 | 54 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Vânzare teren 100 euro mp
1
1

Vânzare teren 100 euro mp

Vând teren, în suprafață de 5.000 mp, la prețul de 100 euro mp, negociabil. Terenul este situat în zona cuprinsă între Drumul Fântâna Oilor și Drumul Coasta Măgurii - Parcela 35, Tarlaua 43, Giulești Sîrbi, București, sector 6. Terenul nu dispune de utilități.

5,000 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

vând apartament 3 camere , Militari Apusului,nu colaborez cu agenții
1
1

Buna ziua Apartament 3 camere 2 bai ,65 mp confort 1, decomandat Parter din 4 (nu are balcon dar se poate face) An construcție 1984 ,bloc reabilitat termic Contor individual de gaze(se poate monta centrala termica) Zona apusului sector 6 București 15 min de metrou păcii Gorjului 1 minut autobuz ...

1638 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camare decomandat,  metrou Valea Ialomiței
10
2

Apartament 3 camare decomandat, metrou Valea Ialomiței

Apartament 3 camere decomandat | Izolat interior + exterior | Mobilat & utilat | Metrou Valea Ialomiței Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Sector 6 zona Valea Ialomiței, izolat atât la exterior (bloc anvelopat), cât și la interior, oferind un confort termic sporit ...

2027 EUR/m2 | 64 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

vanzare teren extravilan

vanzare teren extravilan

Vand teren in suprafata de 21.000 mp in Comuna Dobroteasa,judetul Olt (zona Campul Mare).

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
17

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei
5
13

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei

Vand apartament 2 camere, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit in 1987, in Drumul Taberei. Zona este linistita, cu acces rapid la transport public, scoli, parc si magazine. Apartamentul este potrivit pentru locuit sau investitie.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4  minute de metrou luminous, calduros
7

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou luminous, calduros

Apartament de vanzare 2 cam semidecomandat , etaj 2 , 48, 51 mp , luminos, uscat , bine intretinut , bloc civilizat, la sosea , sector 6 - Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou, de tramvai 41, de piata , an constructie 1986, termosistem -anul trecut , ocazie ! Pret 105000 euro . Tel

2143 EUR/m2 | 49 m2

Piata Crangasi , Sector 6, Bucuresti

Vand, schimb vila in Italia Insula Elba
5
1

Vand, schimb vila in Italia Insula Elba

Casa este recent restaurata ,are ferestre noi,incalzire centrala cu gaz in toata casa,4 dormitoare, 2 bai, 2 terase cu vedere la mare,fosa septica noua, teren in suprafata de 1000 m. Distanta pana la mare este de 50m.Schimbam cu terenuri sau apartamente in Romania.

8409 EUR/m2 | 110 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

spatiu comercial de vanzare
10
6

spatiu comercial de vanzare

Firma vindem spatiu comercial in Bucuresti, de 92 mp pe strada Iuliu Maniu 586=590 in ansamblul Envogue Residence, spatiul este inchiriat ( aduce venituri) impartit in doua. Acest spatiu este o investitie de viitor fiind amplasat intr o zona in plina dezvoltare,strada principala este in lucru va arata ...

2554 EUR/m2 | 92 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Militari Residence
4
4

Garsoniera Militari Residence

Garsoniera 38 mp, etaj 1, Militari Residence - 52.000 Vand garsoniera de 38 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc din Militari Residence, intr-o zona linistita si usor accesibila. Locuinta beneficiaza de un design modern si o compartimentare eficienta, fiind ideala pentru un cuplu sau persoana singura. ...

1368 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip penthouse Moghioroș Park + Loc de parcare
20
1

Penthouse deosebit cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în complexul rezidențial Moghioroș Park Residence, finalizat în anul 2020. Apartamentul este amplasat la etajele 11 și 12, oferind vedere panoramică spectaculoasă asupra orașului, fiind ideal pentru persoanele care își doresc confort, spațiu ...