Promovat
Apartament 3 camere zona obor
7
5

Apartament 3 camere zona obor

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere. Situat in zona Obor-Buzau, fiind situat la etajul 2 din 4, este decomandat, construit in 1962, cu risc seismic clasa U1 expertizat in anul 1993, (bloc ce urmeaza sa fie reabilitat in 2025-2026), cu o suprafata construita ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Casa batraneasca Pogoanele
11
15

Casa batraneasca Pogoanele

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa batraneasca in orasul Pogoanele, jud Buzau, amplasata pe un teren de 1000 mp, cu o deschidere de 17ml, la drumul national DN2C, și este bransata la electricitate. Imobilul se vinde la pretul de 14900 euro usor negociabil. Pentru informatii ...

373 EUR/m2 | 40 m2

Pogoanele, Buzau

Promovat
teren de vanzare
5
1

teren de vanzare

teren 2200 mp in localitatea Zoresti,comuna Vernesti,iesire la drumul vinului.14.50 m

2,200 m2

Zoresti, Buzau

Promovat
Casa P+1 zona Centrala
20
1

Casa P+1 zona Centrala

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa P+1. Zona Centrală, situata pe strada Vulcani la intrare din Colonel Buzoianu- Buzău. Construcție P+1, din caramida, constructie din în 1960, 125mp amprenta la sol, constructie desfasurata 245mp, teren 400mp, cu o deschidere de 4 ml și ...

1696 EUR/m2 | 230 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare Sat Chiojdu, jud. Buzău
5
2

Casă de vânzare Sat Chiojdu, jud. Buzău

**Casă de vânzare în satul Chiojdu, comuna Chiojdu liniște, natură și poziție centrală** Se oferă spre vânzare o proprietate situată în centrul satului Chiojdu, comuna Chiojdu, județul Buzău, la doar câteva minute de primărie, cabinet medical, farmacii, magazine, bancă și piața locală. Deși proprietatea ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Chiojdu, Buzau

Apartament 2 camere semidecomandat  Micro 14
5

Apartament 2 camere semidecomandat Micro 14

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere semidecomandat , situat în cartierul Micro 14 , intr o zonă liniștită și foarte bine conectată la toate facilitățile orașului ! Compartimentare : - 2 holuri -bucătărie -sufragerie -dormitor -baie -balcon generos 6,76 mp Detalii imobil - et 6 din ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Micro 14 -balcon mare et 6 10 -65000 EUR neg
5

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

vand casa plus teren
3
5

vand casa plus teren

Vand casa 7 camere plus teren peste 2000mp buzau sat costieni. Pentru mai multe poze si detalii sunati la nr de telefon . Pretul este negociabil! Schimb si cu casa in judetul Prahova. Mai multe poze și detalii la

10 EUR/m2 | 2,000 m2

Costieni, Buzau

Vânzare teren Saranga

Vânzare teren Saranga

Vând teren intravilan, 4300 mp, deschidere de 20ml drumul principal D 44, in satul Saranga la marginea comuna Pietroasele, jud. Buzău. Terenul are la marginea drumului rețeaua de apă, canalizare și energie electrica cu perspectiva apropiata de a benficia și de reteaua de gaze natarale. Se afla la 2 km ...

4,300 m2

Saranga, Buzau

De vanzare apartament cu 3 camere  etaj 3 in Parscov ,zona centrală!
9
9

De vanzare apartament cu 3 camere etaj 3 in Parscov ,zona centrală!

De vânzare apartament cu 3 camere în Comuna Parscov, Județul Buzău!Apartamentul dispune de 2 dormitoare mari ,2 băi (una de serviciu), 1 sufragerie cu balcon ,2 holuri cu acces in camere ,bucătărie și doua debarale !Apartamentul este racordat la gaze ,electricitate și apă!

362 EUR/m2 | 65 m2

Parscov, Buzau

vand teren agricol14 ha. 1

vand teren agricol14 ha.

teren agricol in zona P.Calnau,14 ha. in 3 parcele.Este pe partea dreapta spre R Sarat,in spatele caselor drumE85. pretuk zonei. tel

14 m2

Buzau, Buzau

Pănătău Casă Vânzare
11
24

Pănătău Casă Vânzare

Casă de vânzare în comuna Pănătău,satul Pănătău,județul Buzău. Casa are 103 ani,este construită pe bucăți tăiate de stânci,are patru camere dintre care două sunt complet renovate locuibile. Există curent,apă,condiții ca la bloc,la 800 m de primăria Pănătău și tot atâția metrii de drum neasfaltat. Casa ...

59 EUR/m2 | 400 m2

Panatau, Buzau

Teren intravilan de vanzare 1180 mp cu gard si fundatie, toate utilitatile la poarta ,Potoceni
10
1

Vand teren intravilan situat in Potoceni, Tarla 12 Strada Campului, perfect pentru constructia unei case. Suprafata : 1180mp imprejmuit cu gard din plasa Fundatia turnata pana la egalizare Fundatia are in pamant 1.300cm ,iar pe colturi sunt patrate de fier de 1.00m bagate in ciment Mentionez ...

Potoceni, Buzau

Se vinde imobil cu 3 camere , dec, etaj 3 , in cart.Micro 5 , liber
10
3

Se vinde imobil cu 3 camere , confort1 , liber , la etaj 3 10 , in cart . Micro V , decomandat , in suprafata utila de 61 mp , , cu centrala proprie , aer conditionat , la pretul de 76500 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1254 EUR/m2 | 61 m2

micro 5, Buzau, Buzau

Se vinde imobil liber, ultracentral ,pret 105 000 euro
8
2

Se vinde imobil liber, ultracentral ,pret 105 000 euro

Se vinde imobil ultracentral , liber , in suprafata de 80 mp , teren total 107 mp , situata intr-o zona centrala , avand 3 camere , baie , bucatarie ,beci , cu o deschidere stradala de 13 m , la pretul de 105 000 euro . Imobilul este pretabil pentru birouri , activivati medicale , locuinta . Relatii ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

central, Buzau, Buzau

vand teren
7
6

vand teren

terenul (extravilan) este situat in com.Pirscov jud.Buzau,ca punct de reper zona GARA Pirscov(peste calea ferata a garii) terenul avind drum de acces pe ambele capete. pret negociabil., suprafata totala: 4997Alte caracteristici: Alte caracteristici: La sosea

4,997 m2

Parscov, Buzau

Se vinde imobil cu 4 camere, pe Unirii Sud , liber , cu 3 balcoane
12
3

Se vinde apartament cu 4 camere in suprafata de 104 mp , la etajul 6, liber, cu 3 balcoane , 2 bai , centrala proprie , la pretul de 115000 euro . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

1353 EUR/m2 | 85 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Casa   teren suprafata mare zona Hasdeu
2
19

Casa teren suprafata mare zona Hasdeu

Vând casă veche de caramida, cu suprafată construită de 140 mp, teren total 919 mp, deschidere la stradă 17 ml, în zonă linistită, cu circulatie vehicule redusă.

1786 EUR/m2 | 140 m2

Hasdeu, Buzau, Buzau

casa zona C. Buzoianu
6
24

casa zona C. Buzoianu

Casa in zona C. Buzoianu , 60 mp , 2 camere , bucatarie , baie , centrala termica telefon 0722530389

873 EUR/m2 | 56 m2

sud, Buzau, Buzau

Se vinde casa si teren in zona Capatanesti
17
5

Se vinde casa si teren in zona Capatanesti

Se vinde imobil p+M , in com . Capatanesti , constructie 2024 ,excutat cu materiale de calitate superioara , cu o suprafata de 90 mp amprenta la sol , iar suprafata utila desfasurata de 130 mp , teren total 300 mp , la pretul de 169000 euro . Parterul este compus din living , dormitor , bucatarie ...

1656 EUR/m2 | 90 m2

Capatanesti, Buzau

Se vinde casa si teren in zona Dorobanti
11
3

Se vinde casa si teren in zona Dorobanti

Se vinde casa cu teren 500 mp in zona Dorobanti , libera , in suprafata de 60 mp, imobil edificat in anul 2000 , la pretul de 57000 euro . telefon 0722530389 Pentru vizionare , cheia se afla la sediul agentiei imobiliare Consentino .

950 EUR/m2 | 60 m2

dorobanti 2, Buzau, Buzau

Se vinde garsoniera confort1sporit  , Mioritei
4
4

Se vinde garsoniera confort1sporit , Mioritei

Se vinde garsoniera confort1 sporit , decomandata , 38mp suprafata utila, pe str. Mioritei , la parter , cu centrala proprie , bloc de 6 niveluri construit in 1985 , la pretul de 59000 euro . Imobilul necesita renovare . Relatii la telefon 0765431415 , 0722530389 . Cheia se afla pe str Patriei , nr 80 ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

unirii centru, Buzau, Buzau

3 camere PIATA DACIEI- CUZA VODA
16

3 camere PIATA DACIEI- CUZA VODA

3 camere Ultracentral , Piata Daciei- Cuza Voda , 112 mp curte cu magazie , 67 mp apartament , etaj 2 , liber .

1635 EUR/m2 | 63 m2

central, Buzau, Buzau

Se vinde imobil la 15 km de oras , in sat Bentu
9
2

Se vinde imobil la 15 km de oras , in sat Bentu

Casa noua de vanzare in Bentu, Buzau ndash; 15 km de oras | 2000 mp teren | Gaze la poarta | Pret: 90.000euro; ?? Locatie: Sat Bentu, comuna Galbinasi, judetul Buzau ndash; situata la doar 15 km de oras, pe o strada secundara asfaltata, linistita si accesibila. ??? Constructie noua (2024) ndash; casa ...

563 EUR/m2 | 160 m2

Bentu, Buzau

Teren si platforma betonata cu acces rapid la Autostrada Moldovei - Boboc, Buzau, 24076 mp
4

Teren si platforma betonata cu acces rapid la Autostrada Moldovei ndash; Boboc, Buzau, 24076 mp. Pretabil pentru parc fotovoltaic, hale, depozit logistic sau platforma industriala. Teren intravilan in suprafata totala de 24076 mp, situat in Buzau. Proprietatea include constructii existente si o platforma ...

24,076 m2

Boboc, Buzau

Hala - Maracineni - Buzau - vanzare
8

Hala - Maracineni - Buzau - vanzare

Excelenta prin experienta! Va prezentam o hala eleganta, construita in anul 2023, ideala pentru persoanele care agreaza aceasta zona. Hala este situata in zona industriala Maracineni, autostrada Moldovei este la 2 km de proprietate. Caracteristicile sunt urmatoare: - suprafata utila = 640 mp - inaltime ...

Maracineni, Buzau

Categorii

Județe

Buzau

Localități

Buzau (456) Ramnicu Sarat (86) Vernesti (24) Maracineni (23) Merei (21) Potoceni (21) Parscov (19) Berca (16) Patarlagele (15) Spataru (15) Pogoanele (14) Posta Calnau (14) Pietroasele (13) Capatanesti (12) Vadu Pasii (11) Nehoiu (10) Stalpu (10) Galbinasi (9) Unguriu (9) Tabarasti (8) Zoresti (8) Candesti (7) Glodeanu-Silistea (7) Rosetti (7) Podgoria (6) Potarnichesti (6) Scurtesti (6) Viperesti (6) Baile (5) Bozioru (5) Caldaruseanca (5) Costesti (5) Glodeanu Sarat (5) Lipia (5) Oreavul (5) Sarata-Monteoru (5) Sibiciu de Sus (5) Siriu (5) Stancesti (5) Cernatesti (4) Cotorca (4) Luciu (4) Magura (4) Maxenu (4) Mosesti (4) Naeni (4) Odaia Banului (4) Ograzile (4) Ramnicelu (4) Rusetu (4) Sageata (4) Sahateni (4) Sapoca (4) Smeeni (4) Tisau (4) Valcelele (4) Valea Ramnicului (4) Vintila Voda (4) Bajani (3) Bentu (3) Blajani (3) Boboc (3) Bradeanu (3) Breaza (3) Caltuna (3) Carlomanesti (3) Chirlesti (3) Ciuta (3) Cochirleanca (3) Costieni (3) Grajdana (3) Gura Calnaului (3) Heliade Radulescu (3) Lunca Jaristei (3) Manzalesti (3) Maruntisu (3) Matesti (3) Mihailesti (3) Mlajet (3) Movila Banului (3) Nenciulesti (3) Padina (3) Rosioru (3) Rubla (3) Scutelnici (3) Tintesti (3) Vacareasca (3) Zarnesti (3) Albesti (2) Amara (2) Beceni (2) Bisoca (2) Bragareasa (2) Buda (2) Calvini (2) Catiasu (2) Chiliile (2) Cilibia (2) Cioranca (2) Cislau (2) Cozieni (2) Dedulesti (2) Gageni (2) Gheraseni (2) Grebanu (2) Gura Siriului (2) Gura Teghii (2) Hales (2) Limpezis (2) Lipanescu (2) Mierea (2) Niscov (2) Odaile (2) Panatau (2) Plescoi (2) Racoviteni (2) Robesti (2) Salcioara (2) Sasenii Noi (2) Smardan (2) Strezeni (2) Topliceni (2) Varlaam (2) Vispesti (2) Aldeni (1) Balaceanu (1) Balaia (1) Balta Alba (1) Balteni (1) Banita (1) Basca Chiojdului (1) Bascenii de Jos (1) Bascenii de Sus (1) Boldu (1) Bordusani (1) Bradeanca (1) Braesti (1) Budisteni (1) Caldarusa (1) Canesti (1) Chiojdu (1) Clondiru de Sus (1) Colibasi (1) Colti (1) Coltu Pietrii (1) Corbu (Catina) (1) Crang (1) Dealu Viei (1) Fintesti (1) Focsanei (1) Fundeni (1) Gara Bobocu (1) Gavanesti (1) Ghergheasa (1) Grabicina de Jos (1) Greceanca (1) Izvoru (Tisau) (1) Izvoru Dulce (Beceni) (1) Izvoru Dulce (Merei) (1) Joseni (1) Lacu (1) Lacurile (1) Lera (1) Lunca Frumoasa (1) Lunca Priporului (1) Macrina (1) Paltineni (1) Plesesti (Berca) (1) Plesesti (Podgoria) (1) Policiori (1) Posta (Topliceni) (1) Ruginoasa (1) Runcu (1) Saranga (1) Satuc (1) Sibiciu de Jos (1) Stiubei (1) Suditi (Posta Calnau) (1) Tega (1) Terca (1) Toropalesti (1) Trestia (1) Ulmeni (1) Vadu Oii (1) Valea Lupului (1) Valea Nucului (1) Valea Parului (1) Valea Putului Merei (1) Valea Salciilor (1) Vinetisu (1) Vintileanca (1) Zaharesti (1) Zarnestii de Slanic (1) Ziduri (1)