Promovat
Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)
5
6

Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)

Proprietar vind terenuri în Poiana Mărului Caraș-Severin Suprafațe începând de la 3000mp până la 20000mp Acces la lac.

10,000 m2

Poiana Marului, Caras-Severin

Promovat
Teren + anexa functionala
10

Teren + anexa functionala

Oportunitate de investitie si dezvoltare,deoarece localitatea Bozovici a fost declarata zona turistica si este un important centru comercial,medical,educational pentru toti locuitorii din Valea Almajului. Teren 545 mp in care este inclusa 1 Anexa functionala [energie si apa](1 baie cu cada,wc si chiuveta,racordatela ...

545 m2

Bozovici, Bozovici, Caras-Severin

Promovat
teren de vânzare Clisura dunarii
9
10

teren de vânzare Clisura dunarii

teren de vânzare la malul dunarii , 10 metri lățime front stradal și 130 m lungime de la șosea DN 57 până în Dunăre , acces la curent electric și apa potabilă de la rețea. mai multe detalii la nr tel .preț 75.000 negociabil.

1,300 m2

Gornea, Caras-Severin

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare Teren în Oțelul Roșu
3
5

De vânzare Teren în Oțelul Roșu

Teren de vânzare în Comuna Zăvoi este o zonă liniștită pentru mai multe detali contactați la numărul de telefon

Otelu Rosu, Caras-Severin

teren intravilan vanzare

teren intravilan vanzare

vând teren intravilan Nalatvad (Hațeg ) utilități .gaz .curent .apa canal la 2 minute de asfalt lot de 623 mp cu 17 euro mp

623 m2

Otelu Rosu, Caras-Severin

Vând teren la Dunăre
7
6

Vând teren la Dunăre

Intravilan, 1316 mp, 31 m front stradal la DN 57, localitatea Cozla(Berzasca), jud Caraș-Severin. Panoramă deosebită.

1,316 m2

Cozla, Caras-Severin

Promovat
Vand teren intravilan Soceni
5
3

Vand teren intravilan Soceni

1200 mp teren in Soceni. Apa,curent, canal in față. Zonă liniștită, ideal pentru casă (chiar două) Posibilitate schimbare cu apartament-casaTimișoara sau împrejurimi si diferența!

1,190 m2

Soceni, Caras-Severin

vînd teren de pruni cu acte în regula 1

vînd teren de pruni cu acte în regula

Vînd teren de pruni cu acte în regula

1,783 m2

Potoc, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Teren intravilan in Bucova
8
6

Teren intravilan in Bucova

Vând teren intravilan în Bucova, comuna Băuțar, la poalele munților Țarcu și Retezat. La 40 km de Caransebeș, 30 km de Hațeg, 20 km de Oțelu Roșu, 12 km de Sarmizegetusa, 33 km de Râușor, Parcul Național Retezat. - suprafața: 9288 mp - 2 fronturi stradale (la drum asfaltat) în lungime totală de 210 ...

9,288 m2

Bucova, Caras-Severin

vand casa batraneasca demolabila 1

vand casa batraneasca demolabila

vand casa batraneasca demolabila Moniom suprafata 1000 mp Trimite mesaj pe publitim

400 EUR/m2 | 100 m2

Moniom, Caras-Severin

imobiliare
6
10

imobiliare

Casa de vânzare în Sacu, zonă centrala, 7 camere și anexe în suprafață de 2500 de metri pătrați, la șosea E 70 , preț 60000 euro. telefon .

24 EUR/m2 | 2,500 m2

Sacu, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Casă în Tirol, jud. Caraș-Severin
10
21

Casă în Tirol, jud. Caraș-Severin

Vând casă spațioasă cu anexe și grădină mare pe teren privat (2000 mp) intabulata,cu acte la zi : 3 camere, bucătărie cu mașină de spălat vase si de rufe, apă din rețeaua locală și rezervă din fântână de 13 m adâncime cu pompă (apa e bună de fiert fasolea). Baia dotată cu vană, chiuvetă, WC, boiler ...

215 EUR/m2 | 130 m2

Tirol, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Casă de vânzare în Lăpușnicu Mare
10
13

Casă de vânzare în Lăpușnicu Mare

Vând casa în Lăpușnicu Mare parțial mobilată cu 4 camere 186mp,beci,baie și fântână în curte.Pentru mai multe detalii ma puteți contacta.

204 EUR/m2 | 186 m2

Anina, Caras-Severin

Casa Salbagelu Nou - sat linistit
8
5

Casa Salbagelu Nou - sat linistit

Casă de vânzare în localitatea Salbagelu Nou, comuna Sacu, județ Caras-Severin, 25 km de Lugoj Caransebes. Casă a fost construită în 1980, iar anexa(bucătărie+baie) în 1988. Suprafață utilă aproximativ 73+37=110 mp cu o grădină de 4000 mp. Casa e conectată la rețeaua electrică, se poate conecta la internet ...

354 EUR/m2 | 110 m2

Salbagelu Nou, Caras-Severin

Teren intravilan
2

Teren intravilan

TEREN INTRAVILAN Caraș-Severin Comuna Ezeriș 3300 mp. 5 mp Nu este la Strada Principala!

3,300 m2

Ezeris, Caras-Severin

Casă  Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp   zonă liniștită   130.000
11
1

Casă Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000

Casă 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000 Casă luminoasă și bine compartimentată, situată într-o zonă accesibilă și liniștită. Dispune de 2 dormitoare spațioase, living central, 2 băi, bucătărie luminoasă cu luminator, spații de depozitare, cameră tehnică și terasă acoperită. Grădină ...

1083 EUR/m2 | 120 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare Caransebes
6
2

Apartament de vânzare Caransebes

Apartament de vânzare în Caransebeș, Aleea Liliacului la parter. Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere, 2 băi ( cu scurgere separată) , 2 balcoane, bucătărie spatioasa cu debara, hol mare și boxă la subsol. Suprafața este de 85 m pătrați.Pret 80000 euro.

941 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Categorii

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (227) Caransebes (111) Baile Herculane (52) Oravita (36) Bocsa (33) Moldova Noua (28) Valiug (21) Poiana Marului (13) Resita Mica (12) Mehadia (11) Toplet (9) Anina (8) Brebu Nou (8) Comoraste (8) Otelu Rosu (8) Sichevita (7) Berzasca (6) Borlova (6) Potoc (6) Sasca Montana (6) Bozovici (5) Ciclova Romana (5) Garana (5) Ilidia (5) Moldova Veche (5) Plugova (5) Copacele (4) Glimboca (4) Marga (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Calnic (3) Dalboset (3) Divici (3) Dognecea (3) Farliug (3) Ghertenis (3) Gornea (3) Gradinari (3) Iaz (3) Liubcova (3) Obreja (3) Pojejena (3) Rusca Montana (3) Sacu (3) Slatina-Nera (3) Varadia (3) Zervesti (3) Bania (2) Bautar (2) Bolvasnita (2) Buchin (2) Carbunari (2) Ciuchici (2) Cornereva (2) Coronini (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Domasnea (2) Duleu (2) Ezeris (2) Fizes (2) Garbovat (2) Garliste (2) Izgar (2) Lapusnicu Mare (2) Maureni (2) Moceris (2) Moniom (2) Naidas (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Salbagelu Nou (2) Soceni (2) Socolari (2) Sopotu Nou (2) Teregova (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) 23 August (1) Armenis (1) Belobresca (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Borlovenii Noi (1) Bratova (1) Brebu (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciortea (1) Cornisoru (1) Cornutel (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Doman (1) Ersig (1) Fenes (1) Forotic (1) Goruia (1) Iablanita (1) Iertof (1) Jupa (1) Liborajdea (1) Lupac (1) Macoviste (Cornea) (1) Magura (1) Maru (1) Matnicu Mare (1) Moldovita (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Ramna (1) Ruschita (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Slatina-Timis (1) Socol (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Voislova (1) Zagujeni (1) Zorlentu Mare (1)