Promovat
Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)
5
6

Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)

Proprietar vind terenuri în Poiana Mărului Caraș-Severin Suprafațe începând de la 3000mp până la 20000mp Acces la lac.

10,000 m2

Poiana Marului, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
3

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Calnic, Caras-Severin

Promovat
Teren+Anexa functionala
7

Teren+Anexa functionala

Oportunitate de investitie si dezvoltare,deoarece localitatea Bozovici a fost declarata zona turistica si este un important centru comercial,medical,educational pentru toti locuitorii din Valea Almajului. Teren 545 mp in care este inclusa 1 Anexa functionala [energie si apa](1 baie cu cada,wc si chiuveta,racordatela ...

545 m2

Bozovici, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren Dunare
10

teren Dunare

3300 m teren cu ieșire la Dunăre 25 m, drept, întreținut, intravilan Moldova Nouă, între Moldova Nouă și Coronini

3,300 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Vînd casă în Reșița
2
3

Vînd casă în Reșița

Casă mare cu 720m pătrați locuibili construită în 1998 cu toate utilitățile în cartierul Lend în Reșița, preț 270000 de euro nenegociabil,info la

338 EUR/m2 | 720 m2

Resita, Caras-Severin

teren intravilan in comuna Plugova
5

teren intravilan in comuna Plugova

teren intravilan in comuna plugova pe drumul european E70 la 10 km de Băile Herculane, la strada, suprafață de 734mp,la preț de 25euro mp, bun pentru construirea unei case sau pensiuni, sau alte foloase. alte informații la telefon, vezi foto. cele două numere de telefon.

Plugova, Caras-Severin

Teren de vanzare 2680 mp, Caransebeș - Str. Sarmisegetuza pt construcție case de vacanță, ecologice
10
3

Teren Extravilan de vanzare 2680 mp Strada Sarmisegetuza, localitatea Caransebes,în zona Aeroport, jud. Caraș-Severin, pentru construirea de case de vacanță și construirea de case cu panouri solare de ultimă generație, obținerea de finanțare de pe site-ul AFM a sumei de 6000 - 10000 de euro gratis, pentru ...

2,680 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare
2
14

Casa de vanzare

Vand casa in oravita,jud Caras Severin,compusa din 5 camere,bucatarie,baie,curte,gradina,anexe.Casa are geamuri si usa de termopan, mahon,este in stare foarte bună. Casa este complet mobilata si utilata.

333 EUR/m2 | 180 m2

Oravita, Caras-Severin

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp
10
4

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp

Ofer spre vanzare parcele intravilan Caransebes, pentru construire case in regim de inaltime maxim de P+2E. Parcelele sunt intre 500 mp si 679 mp. Se pot construi case cuplate sau individuale Terenurile sunt in zona rezidentiala cu utilitati pe strada Laurentiu Iancu (10 m). Pe parcelele vandute deja ...

Caransebes, Caras-Severin

vand schimb vila d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balc cu teren 2.5kmp livada cu meri pruni pe rod doar 155keuro
7
3

vand vila mare d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balcoane cu teren 2500mp livada cu meri si pruni pe rod doar 155keuro.... proiectata pt 2 familii ....parterul si etajul se compune fiecare din cate un apartament cu 2 dormitoare, living ,2 bai.La demisol vila e prevăzută cu un garaj mare si un atelier hobby.....podul ...

484 EUR/m2 | 320 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp
10

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp

Vand teren intravilan imprejmuit, in suprafata de 2.500mp, situat in Mun Resita, jud Caras-Severin, la iesire din Calnic, pana in RAR, cu intrare din DN58B. Daca vrei intimitate, relaxare, aproape de oras acest teren este ideal pentru casa, business.In spatele terenului se afla Barzava Se poate si ...

iesire%252bdin%252bCalnic%25252c%252bspre%252bRAR, Resita, Caras-Severin

Teren de vânzare
1
6

Teren de vânzare

Vând teren extravilan cu o suprafață de 3,22 hectare, existând posibilitatea accesări de fonduri europene (terenul este foarte bun). Prețul este de 5500 euro hectar.

Salbagelu Nou, Caras-Severin

Teren intravilan și extravilan de vânzare
3
1

Teren intravilan și extravilan de vânzare

De vânzare: teren 1 intravilan, 2200 mp, cu utilități în apropiere ,20 euro mp Teren 2 intravilan, 3600 mp, 28 mp Teren 3, extravilan, 3000 mp, 24 mp Terenurile se află în apropierea comunei Buchin, județul Caraș-Severin Prețurile sunt negociabile

Caransebes, Caras-Severin

Casa in Baile Herculane strada Pecinisca 413 mp
2
5

Casa in Baile Herculane strada Pecinisca 413 mp

Casă de vânzare în,Băile Herculane 413 mp în Pecinisca,include și o grădină cu acces la răul Cerna.Detalii pe whatsapp la nr se acceptă și schimb cu apartament Timișoara

92 EUR/m2 | 630 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană
6
8

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană

Vând casă (130mp)+curte(130mp) în Bocșa Montană, str.Stefan cel Mare. Casa are centrală termică pe gaz, este racordată la canalizare și la instalația de apă. Este compusă din două camere la stradă+bucătărie+baie+cămară+două holuri+coridor intrare. Preț 38.000 euro negociabil. Persoană de contact pentru ...

292 EUR/m2 | 130 m2

Bocsa, Caras-Severin

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS
5
24

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS

Vând magazie 400mp în centru Fizes și terenul de sub ea fără împrejmuire.. nu este racordata la utilitati, preț 12 mii euro Pentru detalii suplimentare sunați.

30 EUR/m2 | 400 m2

Fizes, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere
11
3

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere.Calea Caransebesului bl.13, etaj 3 ,centrală,aer condiționat,bloc izolat termic.

831 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vand casa in Bogaltin,pentru mai multe detalii in privat
5
17

Vand casa in Bogaltin,pentru mai multe detalii in privat

Vând casă în Comuna Cornereva sat Bogaltin,15 metri front stradal casa ,casa are 2 intrări,un hol mare de 7.2m pe 2.4m,are trei camere sus,fiecare cameră este 4mx4m și un coridor de 4.3mx2m si o debara de 3mx2m ,sub toată casa este pivniță,anexe(coteț de găini,cocină de porci),grădină cu pomi fructiferi,apă ...

190 EUR/m2 | 105 m2

Bogaltin, Caras-Severin

Teren extravilan 10

Teren extravilan

De vânzare teren extravilan la iesire din Caransebeș spre Muntele Mic,3924mp,lângă șosea.Tel.

Caransebes, Caras-Severin

Proprietar, vand vila 11 camere, in zona cu potential turistic, la cheie
5

Proprietar, vand vila 11 camere, plus demisol, la cheie, in zona cu potential turistic deosebit, in apropiere de Cheile Nerei, comuna Sasca Montana, jud. Caras-Severin. Vila poate fi utilizata, atat ca si pensiunecat si ca sediu firma, locuinta. Este mobilata si dotata cu aparatura electrocasnica. Contact ...

2500 EUR/m2 | 200 m2

Bogodint, Caras-Severin

Teren intravilan in Resita 5755
10
1

Teren intravilan in Resita 5755

Proprietar teren intravilan in Resita, str. Ioan Chichere mai sus de izvor, suprafata de 5755 metri patrati, intabulat, fara datorii, retineri sau impuneri, front stradal cu doua intrari, ca utilitati apa, contor, canal, raulet ce traverseaza terenul, pomi, pret 25de euro metrul patrat, exclus agentii ...

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA
1
55

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA

Apartament 3 camere, confort 1 semidecomandat . Suprafața construită 75 MP. Etaj 1 Zonă foarte bună. Mobilat și utilat Instalații electrice și sanitare noi. Izolat termic, Încălzire proprie cu centrală termică, calorifere noi, instalație pe cupru. aerisire baie cu geam Gresie, faianță, podele ...

900 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Categorii

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (227) Caransebes (111) Baile Herculane (52) Oravita (36) Bocsa (33) Moldova Noua (28) Valiug (21) Poiana Marului (13) Resita Mica (12) Mehadia (11) Toplet (9) Anina (8) Brebu Nou (8) Comoraste (8) Otelu Rosu (8) Sichevita (7) Berzasca (6) Borlova (6) Potoc (6) Sasca Montana (6) Bozovici (5) Ciclova Romana (5) Garana (5) Ilidia (5) Moldova Veche (5) Plugova (5) Copacele (4) Glimboca (4) Marga (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Calnic (3) Dalboset (3) Divici (3) Dognecea (3) Farliug (3) Ghertenis (3) Gornea (3) Gradinari (3) Iaz (3) Liubcova (3) Obreja (3) Pojejena (3) Rusca Montana (3) Sacu (3) Slatina-Nera (3) Varadia (3) Zervesti (3) Bania (2) Bautar (2) Bolvasnita (2) Buchin (2) Carbunari (2) Ciuchici (2) Cornereva (2) Coronini (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Domasnea (2) Duleu (2) Ezeris (2) Fizes (2) Garbovat (2) Garliste (2) Izgar (2) Lapusnicu Mare (2) Maureni (2) Moceris (2) Moniom (2) Naidas (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Salbagelu Nou (2) Soceni (2) Socolari (2) Sopotu Nou (2) Teregova (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) 23 August (1) Armenis (1) Belobresca (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Borlovenii Noi (1) Bratova (1) Brebu (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciortea (1) Cornisoru (1) Cornutel (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Doman (1) Ersig (1) Fenes (1) Forotic (1) Goruia (1) Iablanita (1) Iertof (1) Jupa (1) Liborajdea (1) Lupac (1) Macoviste (Cornea) (1) Magura (1) Maru (1) Matnicu Mare (1) Moldovita (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Ramna (1) Ruschita (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Slatina-Timis (1) Socol (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Voislova (1) Zagujeni (1) Zorlentu Mare (1)