Promovat
Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.
8
2

Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.

Apartamentul este in Baile Herculane, vizavi de podul IGO. Este format din 2 camere (living + 1 dormitoar) hol, o baie si boxa (la subsolul blocului). Apartamentul este proaspat renovat in stil modern, totul e nou in el, (nu s-a locuit in el deloc dupa renovare) si se vinde cu tot cu mobilier si electrocasnice. Este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere decomandat
7
2

apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in Zona Garii, bloc A12, spatios si luminos.Blocul a fost recent izolat si reabilitat atat la exterior cat si la interior. Este situat in proximitatea Scolii Generale nr. 1. Apartamentul face parte dintr-un bloc, construit din caramida. Detine toate dotarile necesare: ...

586 EUR/m2 | 70 m2

Oravita, Caras-Severin

Vând teren la Dunăre
10
12

Vând teren la Dunăre

Vând teren intravilan situat pe Clisura Dunării cu suprafață de 4825 mp.Parcelele sunt amplasate pe ambele părți ale drumului DN57 și dispun de ieșire la Dunăre .Se pretează atât pentru construcția unei case de vacanță cât și pentru pensiune zona având un potențial turistic enorm.Prețul este de 65 ...

4,850 m2

Liborajdea, Caras-Severin

vand casa batraneasca demolabila 1

vand casa batraneasca demolabila

vand casa batraneasca demolabila Moniom suprafata 1000 mp Trimite mesaj pe publitim

400 EUR/m2 | 100 m2

Moniom, Caras-Severin

Proprietar,Ocazie, Teren pt Casa langa Gara Herculane,1025 MP,FS 16M, Pret 24 E mp Neg
6
2

Proprietar, Fara Comision, Vand Teren imprejmuit aproape de Gara din Herculane, magazin Penny, zona Cropolea, sânt Case Langa,Suprafata 1025 mp, Drum asfaltat, Front stradal 16 ml, acces la curent, Zona locuita in plina dezvoltare,Aer Curat ,Liniște, cu acces la DN 6 (E70). Preț 24 E mp negociabil.Tel ...

1,025 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Teren la munte in Caras Severin  6 lei  mp
8
21

Teren la munte in Caras Severin 6 lei mp

Teren in zona de munte din Caras Severin Parcele de la 3500 mp la 2 ha. Acces cu auto 4*4. Distanta de la asfalt 1,5 km Sursa apa pe terenuri Mai multe poze la cerere. Rel la tel ...

Cornereva, Caras-Severin

imobiliare
6
10

imobiliare

Casa de vânzare în Sacu, zonă centrala, 7 camere și anexe în suprafață de 2500 de metri pătrați, la șosea E 70 , preț 60000 euro. telefon .

24 EUR/m2 | 2,500 m2

Sacu, Caras-Severin

Vand casa Liubcova
2
8

Vand casa Liubcova

Vând casă în sat Liubcova Casa are 4 camere,bucătărie,baie ,hol ,anexe și grădină Nu este locuită,dar are trasa apă și canalizare. Mai multe detalii la nr tel

400 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Vând casă la Valeapai, Caraș Severin
9
14

Vând casă la Valeapai, Caraș Severin

Vând casa la strada principala compusa dintr-un hol, 3 camere,baie și bucătărie. Interiorul a fost recent renovat, mobilier nou, geamuri termopan cu rulouri. Casa dispune deasemenea de curte și gradina generoasă.

35 EUR/m2 | 1,302 m2

Valeapai, Caras-Severin

Teren de vanzare in Valiug , zona Crivaia p 22.300 euro. Ideal pentru o cabana , sau loc de gratar .
6
7

Pret 22300 euro. Vând teren zonă Valiug Crivaia , zona liniștită, la 70 de metrii de asfalt, la 80 de metrii de raul Barzava, poziție bună cu soare, aproape de 3 restaurante, sa investit în nivelarea terenului, viitorul proprietar are de investit în mici retușuri.

529 m2

Valiug, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Vand teren pentru casa,intravilan
9
16

Vand teren pentru casa,intravilan

Vand teren in comuna Zavoi ,sat Magura la 5 Km de Otelu-Rosu si 15 km de Poiana Marului Terenul are front stradal 21m; lungime 150m iar in spate 30m. Utilitati in coltul terenului : apa ,gaz metan,stalp de curent ,cablu tv. NU SE PARCELEAZĂ!

3,341 m2

Otelu Rosu, Caras-Severin

Terenuri intravilane pt constructii civile cu vanzare și în rate
3
21

Terenuri intravilane în diferite zone din Resita cu sau fără utilități ,parcele de 500-1000mp sau mai mult, in functie de dorința. Sunt persoana fizică nu agenție , detalii la tel nu raspund la mesaje .Vânzare și in rate.

500 m2

Resita, Caras-Severin

Vand doua terenuri extravilane, de 5755 mp fiecare, langa Resita, Halta Banila.
2
29

Vand doua terenuri extravilane, in suprafata de 5755 m.p. fiecare, aflate unul langa celalalt, separate de un drum de acces, situate langa Resita, la 700-800 m de Halta Banila, la pretul unuia de 12500 Euro. Sunt inscrise in Cartea Funciara si sunt libere de sarcini. Pretul este negociabil.

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

vind casă s-au schimb
9
1

vind casă s-au schimb

vind casă de cărămidă, trainica, în Bocșa-Română s-au schimb cu apartament în Timișoara .județul Caraș-Severin 7 camere, anexe,apă de la rețea, fântână în curte, gaz,centrala termica, gradina etc,suprafață 720 mp pret 115000euro.telefon

160 EUR/m2 | 719 m2

Bocsa, Caras-Severin

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la  Moldova  Noua 29 900  Euro cu CF 4

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la Moldova Noua 29 900 Euro cu CF

Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin
3
9

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin

Proprietar, vand teren intravilan in sat Valiug, Caras Severin, suprafata 1150 m patrati. Terenul porneste din malul paraului si se intinde pe deal. Asfaltul, curentul si apa sunt peste paraul din fata parcelei.Pret 13500 Euro negociabil. Telefon:

1,150 m2

Valiug, Caras-Severin

Categorii

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (222) Caransebes (110) Baile Herculane (49) Oravita (34) Bocsa (33) Moldova Noua (29) Valiug (21) Poiana Marului (13) Mehadia (12) Resita Mica (12) Toplet (9) Brebu Nou (8) Comoraste (8) Otelu Rosu (8) Anina (7) Sasca Montana (7) Sichevita (7) Berzasca (6) Borlova (6) Garana (5) Ilidia (5) Moldova Veche (5) Plugova (5) Potoc (5) Ciclova Romana (4) Copacele (4) Glimboca (4) Marga (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Bozovici (3) Calnic (3) Dalboset (3) Divici (3) Dognecea (3) Ezeris (3) Farliug (3) Ghertenis (3) Gornea (3) Gradinari (3) Iaz (3) Liubcova (3) Maureni (3) Obreja (3) Pojejena (3) Rusca Montana (3) Sacu (3) Slatina-Nera (3) Varadia (3) Zervesti (3) Bania (2) Bautar (2) Bolvasnita (2) Buchin (2) Carbunari (2) Cornereva (2) Coronini (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Domasnea (2) Duleu (2) Fizes (2) Garbovat (2) Garliste (2) Iablanita (2) Izgar (2) Lapusnicu Mare (2) Moceris (2) Moniom (2) Naidas (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Salbagelu Nou (2) Soceni (2) Socolari (2) Sopotu Nou (2) Teregova (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) 23 August (1) Armenis (1) Belobresca (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Borlovenii Noi (1) Bratova (1) Brebu (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciortea (1) Ciuchici (1) Cornisoru (1) Cornutel (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Doman (1) Drencova (1) Ersig (1) Fenes (1) Forotic (1) Goruia (1) Iertof (1) Jupa (1) Liborajdea (1) Lupac (1) Macoviste (Cornea) (1) Magura (1) Maru (1) Matnicu Mare (1) Moldovita (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Ramna (1) Ruschita (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Slatina-Timis (1) Socol (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Voislova (1) Zagujeni (1) Zorlentu Mare (1)