vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Promovat
teren de vânzare Clisura dunarii
9
10

teren de vânzare Clisura dunarii

teren de vânzare la malul dunarii , 10 metri lățime front stradal și 130 m lungime de la șosea DN 57 până în Dunăre , acces la curent electric și apa potabilă de la rețea. mai multe detalii la nr tel .preț 75.000 negociabil.

1,300 m2

Gornea, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere Govandari,zona linistita,etaj 1,bloc 4 etaje.Disponibil imediat!
17

VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, FARA INTERMEDIARI, FARA COMISIOANE! DISPONIBIL IMEDIAT! Proprietar vand apartament cu 3 camere, suprafata construita 82 mp (suprafata utila 67 mp ) ,semidecomandat, in Govandari, zona foarte linistita langa Spitalul Judetean si Liceul de Arta. Imobilul este situat ...

999 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Schimb apartament in Moldova Noua cu casa

Schimb apartament in Moldova Noua cu casa

Schimb apartament cu 1 camera in Moldova Noua, zona centrala, langa piata, la 300 m de Dunare (aviz pescarilor), complet mobilata si utilata, ocupabil imediat, este bucatarie, baie, gresie, faianta, parchet, usa de stejar, etaj 3, sunt 4 apartamente pe nivel. Blocul are 4 etaje, ideala pentru o persoana ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin
3
9

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin

Proprietar, vand teren intravilan in sat Valiug, Caras Severin, suprafata 1150 m patrati. Terenul porneste din malul paraului si se intinde pe deal. Asfaltul, curentul si apa sunt peste paraul din fata parcelei.Pret 13500 Euro negociabil. Telefon:

1,150 m2

Valiug, Caras-Severin

vand casa in zona calnicelului
5

vand casa in zona calnicelului

Vand casa recent construita de 270 m in zona calnicelului cu panouri solare, 6 camere, sufragerie, bucatarie, 2 bai, garaj, pivnita, grajdi, balcon, terasa, teren de 1600m, pomi fructiferi, vie.... Daca doriti mai multe informatii puteti suna la tel:

926 EUR/m2 | 270 m2

Resita, Caras-Severin

Proprietar, vand padure langa Caransebes 2

Proprietar, vand padure langa Caransebes

Proprietar, vand 11.600mp padure (teren extravilan) compus din 3 parcele (5.800mp, 4.200mp, 1.600mp) intabulate cu carte funciara, la 5km de Caransebes, acte la zi, pret negociabil.

11,600 m2

Caransebes, Caras-Severin

Proprietar, Vand Teren Intravilan Baile Herculane - Central
2
10

Proprietar, Vand Teren Intravilan Baile Herculane - Central

Proprietar, vand teren intravilan in Baile Herculane, pe strada Vicol, in vecinatatea pensiunii El Plazza, raul Cerna intanzindu-se de-a lungul terenului. Situat la aproximativ 750 m de centrul statiunii. Suprafata totala a terenului este de 7200 m2, din care 4135 m2 sunt trecuti in CF, restul apartinand ...

4,135 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vand 4 ha padure si 2 ha teren Sichevita 15

Vand 4 ha padure si 2 ha teren Sichevita

4 ha padure si 2 ha teren arabil si pasune cu izvor de apa in mijlocul padurii pe Valea Gramensca,Sichevita,jud Caras Severin, pret 1 euro/m2

Sichevita, Caras-Severin

Teren de vanzare in Valiug , zona Crivaia p 22.300 euro. Ideal pentru o cabana , sau loc de gratar .
6
7

Pret 22300 euro. Vând teren zonă Valiug Crivaia , zona liniștită, la 70 de metrii de asfalt, la 80 de metrii de raul Barzava, poziție bună cu soare, aproape de 3 restaurante, sa investit în nivelarea terenului, viitorul proprietar are de investit în mici retușuri.

529 m2

Valiug, Caras-Severin

Proprietar,Ocazie, Teren pt Casa langa Gara Herculane,1025 MP,FS 16M, Pret 24 E mp Neg
6
3

Proprietar, Fara Comision, Vand Teren imprejmuit aproape de Gara din Herculane, magazin Penny, zona Cropolea, sânt Case Langa,Suprafata 1025 mp, Drum asfaltat, Front stradal 16 ml, acces la curent, Zona locuita in plina dezvoltare,Aer Curat ,Liniște, cu acces la DN 6 (E70). Preț 24 E mp negociabil.Tel ...

1,025 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Vând teren (arabil in nemesei) zona halta banila!!!!!
3
5

Vând teren (arabil in nemesei) zona halta banila!!!!!

Proprietar vând teren extravilan in apropriere de Resita la aproximativ 200 m de Halta Banila. Terenul este in suprafata de aproximativ 17265 mp și este înscris in Cartea Funciară fiind liber de sarcini. Menționez faptul ca, centura ocolitoare de la KM 7 - Moniom va trece la aproximativ 200-300 m de ...

17,265 m2

Resita, Caras-Severin

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană
6
8

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană

Vând casă (130mp)+curte(130mp) în Bocșa Montană, str.Stefan cel Mare. Casa are centrală termică pe gaz, este racordată la canalizare și la instalația de apă. Este compusă din două camere la stradă+bucătărie+baie+cămară+două holuri+coridor intrare. Preț 38.000 euro negociabil. Persoană de contact pentru ...

292 EUR/m2 | 130 m2

Bocsa, Caras-Severin

Ocazie! Vand Casa sau Schimb
1
4

Ocazie! Vand Casa sau Schimb

Proprietar vând casa în loc. Garbovăț, județ CS. Este compusă din structură cărămidă, 4 camere, beci, pod, curte, grădină, etc. Necesită renovare. Preț 19.500 euro negociabil. Sau schimb cu imobil Timișoara, Reșița.

9750 EUR/m2 | 2 m2

Garbovat, Caras-Severin

Vând teren
5
1

Vând teren

Vând teren Str.Valea Țerovei pe unde v a trece drumul de Centură.Suprafața de 8600 mp.Acces auto.

8,600 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren la Dunăre
10
12

Vând teren la Dunăre

Vând teren intravilan situat pe Clisura Dunării cu suprafață de 4825 mp.Parcelele sunt amplasate pe ambele părți ale drumului DN57 și dispun de ieșire la Dunăre .Se pretează atât pentru construcția unei case de vacanță cât și pentru pensiune zona având un potențial turistic enorm.Prețul este de 65 ...

4,850 m2

Liborajdea, Caras-Severin

Vînd casă în Reșița
2
3

Vînd casă în Reșița

Casă mare cu 720m pătrați locuibili construită în 1998 cu toate utilitățile în cartierul Lend în Reșița, preț 270000 de euro nenegociabil,info la

338 EUR/m2 | 720 m2

Resita, Caras-Severin

Teren de vânzare 5.850 mp   Poieniță de vis la 2 km de Dunăre, Cruşoviţa (Caraș-Severin)
7
3

Teren de vânzare 5.850 mp Poieniță de vis la 2 km de Dunăre, Cruşoviţa (Caraș-Severin)

Vă propunem spre vânzare un teren intranilan superb de 5.850 mp, situat într-o zonă liniștită și pitorească, în satul Cruşoviţa comuna Sicheviţa, la doar 2 km de Dunăre. Terenul este compus din 11 parcele cu suprafețe cuprinse între 168 mp și 1.049 mp, delimitate și ideale pentru investiții individuale ...

5,850 m2

Crusovita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Categorii

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (227) Caransebes (110) Baile Herculane (52) Oravita (36) Bocsa (33) Moldova Noua (28) Valiug (23) Poiana Marului (14) Mehadia (12) Resita Mica (11) Toplet (9) Anina (8) Brebu Nou (8) Comoraste (8) Otelu Rosu (8) Sichevita (7) Berzasca (6) Borlova (6) Sasca Montana (6) Bozovici (5) Ciclova Romana (5) Garana (5) Moldova Veche (5) Plugova (5) Potoc (5) Copacele (4) Divici (4) Glimboca (4) Ilidia (4) Marga (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Dalboset (3) Dognecea (3) Farliug (3) Ghertenis (3) Gornea (3) Gradinari (3) Iaz (3) Obreja (3) Pojejena (3) Rusca Montana (3) Sacu (3) Slatina-Nera (3) Varadia (3) Zervesti (3) Bania (2) Bautar (2) Bolvasnita (2) Calnic (2) Carbunari (2) Ciuchici (2) Cornereva (2) Cornutel (2) Coronini (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Domasnea (2) Duleu (2) Ezeris (2) Fizes (2) Garbovat (2) Garliste (2) Izgar (2) Lapusnicu Mare (2) Liubcova (2) Maureni (2) Moceris (2) Moniom (2) Naidas (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Salbagelu Nou (2) Soceni (2) Socolari (2) Sopotu Nou (2) Teregova (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) 23 August (1) Armenis (1) Belobresca (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Borlovenii Noi (1) Bratova (1) Brebu (1) Buchin (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciortea (1) Cornea (1) Cornisoru (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Doman (1) Ersig (1) Fenes (1) Forotic (1) Goruia (1) Iablanita (1) Iertof (1) Jupa (1) Liborajdea (1) Lupac (1) Magura (1) Maru (1) Matnicu Mare (1) Moldovita (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Ramna (1) Ruschita (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Slatina-Timis (1) Socol (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Var (1) Voislova (1) Zagujeni (1) Zorlentu Mare (1)