Promovat
Casa de vacanta/pensiune cu teren de 3780mp | Clisura Dunarii
18

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa de vacanta superba, pozitionata excelent cu vedere catre Dunare intr-o zona in plina dezvoltare turistica, chiar pe Clisura Dunarii. Pozitionata pe un teren generos de 3780m cu un front stradal de 34ml, deschidere la drumul national DN57, se preteaza ...

1205 EUR/m2 | 170 m2

Sichevita, Caras-Severin

Promovat
Apartament Republicii renovat 3 camere 65 mp conf 1 negociabil
11
3

Apartament conf 1 semidecomandat cu 3 camere, 65 mp, etajul 10, bloc anvelopat, în renovare totală, lift, casa scarii , inclusiv acoperiș nou, situat pe bulevardul Republicii, intre Victoria si Intim, piata, scoala. Detine centrala termica, termopane tripane noi, usa metalica, laminate, gresie si faianta, ...

915 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 camere cf 1 semidecomandat etajul 1 zona Micro 3
17

Apartament De Vânzare - 2 Camere, renovat,etajul 1 **Descriere:** Vând apartament modern cu 2 camere, situat în Govandari,zona Micro 3. Apartamentul este renovat recent, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - Suprafață: 60 mp - Etaj: 1 4 - Compartimentare: ...

1032 EUR/m2 | 60 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Promovat
Teren Premium în Berzasca - Front la Dunăre + DN57 - De vanzare
3
1

Prime Imobiliare ADS, va propune spre vanzare teren intravilan, amplasat în Berzasca, județul Caraș-Severin, cu o suprafață totală de 1.219 mp, situat într-o zonă deosebită din Clisura Dunării. Proprietatea beneficiază de dublă deschidere de aproximativ 30 ml atât către DN57, cât și către malul Dunării, ...

1,219 m2

Berzasca, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 1000mp, cu PUZ
4

Teren intravilan 1000mp, cu PUZ

Teren intravilan de vânzare - 1000 mp - Reșița, zona Triaj Preț: 30.000 EUR 0% comision pentru cumpărător Proprietate promovată de Luhea Estate Services Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 1000 mp, situat în Reșița - zona Triaj, într-o zonă liniștită, cu acces facil și o vedere panoramică ...

1,000 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere, 80mp, Central
13
1

Apartament 3 camere, 80mp, Central

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 3 camere, Central, Reșița (str. Ștefan cel Mare) Se oferă spre vânzare un apartament primitor și foarte bine întreținut, situat pe strada Ștefan cel Mare, în zona centrală a Reșiței aproape de școli, grădinițe, magazine și toate facilitățile necesare. ...

913 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere de vânzare – Reșița, Lunca, et.3
8

Apartament 3 camere de vânzare – Reșița, Lunca, et.3

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, la etajul 3/4 situat în Reșița, zona Lunca, amplasat într-o zonă liniștită, cu acces facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Apartamentul are o suprafață construită de aproximativ 91 mp și este ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Vând Apt.4 cam.conf1 decomandat bloc de 4 etaje
8
26

Avantajos ! Vând Apt.4 cam.conf1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 4 camere confort 1 decomandat suprafața 98 mp construiți Bloc de 4 etaje la etajul 3 Zonă excelentă, liniștită Govandari Apartamentul deține: Centrală termica proprie Termopane la toate geamurile Are 2 bai Este mobilat si utilat parțial Se vinde și cu mobila ...

869 EUR/m2 | 87 m2

Resita, Caras-Severin

Ocazie! Vând Apt.2 cam conf  semidecomandat etaj intermediar
6
27

Ocazie! Vând Apt.2 cam conf semidecomandat etaj intermediar

Ocazie ! Vând urgent apartament cu 2 camere confort semidecomandat Bloc de 10 etaje, etaj intermediar Suprafața 56 mp construiți Zona excelentă govandari Apartamentul deține 2 camere semidecomandat Atenție ! Apartament intretinut Apartamentul deține: Centrală termica proprie instalație pe Cupru Termopane ...

1096 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apt.3 cam.conf.1 dec bloc turn  ,etaj intermediar
8
5

Vând apt.3 cam.conf.1 dec bloc turn ,etaj intermediar

Vând urgent apartament cu 3 camere confort 1 decomandat bloc turn ,etaj intermediar Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță Apartament cu 2bai și 2 balcoane Zonă excelentă govandari Preț negociabil la fața locului Suprafața 80 mp construiți Pentru ...

955 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

COMISION 0% Teren extravilan inconjurat de padure in Resita - ID V5495
5
11

ID intern: V5495 Teren de de vanzare in Resita. FOXFORT propune teren spre vanzare un teren extravilan in suprafata de 5.755mp localizat in Resita situat intr-o zona linisita inconjurat de padure. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, cu preturi reale si ultimele anunturi imobiliare ...

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

COMISION 0% - Teren la DUNARE in Caras-Severin
2

COMISION 0% - Teren la DUNARE in Caras-Severin

Daca doresti un teren la Dunare in zona Socol, Caras-Severin. FOXFORT propune teren extravilan pasune cu constructie la sol 27mp( trecuta in CF) de vanzare in Caras-Severin zona Socol, avand o suprafata de 7100 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 110 ml la strada. Foarte bun pentru investitii. Pentru ...

7,100 m2

Socol, Caras-Severin

ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coronini, 1650mp, vedere la Dunare 1

ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coronini, 1650mp, vedere la Dunare

Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei o parcela de 1650mp teren INTRAVILAN In Comuna Coronini-Clisura Dunarii, la o distanta considerabila de acesta dar cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic, dar si ca zona de recreere personala ...

1,650 m2

Coronini, Caras-Severin

OFERTA!!!, teren cu iesire la Dunare, 1000mp, Fs aprox 17m
8
17

OFERTA!!!, teren cu iesire la Dunare, 1000mp, Fs aprox 17m

Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei , IN EXCLUSIVITATE, o parcela de teren INTRAVILAN In Libcova,Comuna Berzasca -Clisura Dunarii, pe partea cu Dunarea, la sosea,cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic. Se preteaza atat pentru ...

1,000 m2

Berzasca, Caras-Severin

Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
26

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat  bloc de 4 etaje  zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat bloc de 4 etaje zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat Apartamentul se află la parterul unui bloc de 4etaje Zonă excelentă Govandari Apartamentul se poate folosi pentru a locui dar nu numai Se poate folosi și pentru birouri, cabinet medical, etc Datorită poziției forte bune în care se află Suprafața ...

1178 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Apt.2 cam conf 2.semidecomandat  bloc de 4etaje
8
24

Vând Apt.2 cam conf 2.semidecomandat bloc de 4etaje

Vând urgent apartament cu 2 camere confort 1semidecomandat Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Zonă excelentă govandari Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane partial Ușă metalică la intrare Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Zonă excelentă, liniștită, ...

936 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje  zona bună govandari
6

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje zona bună govandari

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Bloc de 4etaje la parter cu balcon Zonă liniștită govandari Bloc izolat termic exterior Apartamentul deține centrală Parțial Termopane Parchet în cele două camere Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați.

993 EUR/m2 | 42 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3camere confort 1 semidecomandat foarte întreținut
4
3

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul este renovat și făcut decomandat Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță Podele laminate Bloc izolat termic exterior Apartament întreținut renovat Apartamentul se vinde complet mobilat ...

889 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.2cam conf. semidecomandat  zona Govandari
6
38

Vând ap.2cam conf. semidecomandat zona Govandari

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4 etaje Bloc de 4 etaje la etajul 4 conf.semidecomandat Apartament cu centrala termica Bloc izolat termic exterior cât și interior Apartamentul Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Se poate ocupa imediat Se poate vinde și prin credit bancar Zonă liniștită ...

895 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1
8
92

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1

Vând 2 camere Zonă govandari micro 2 Bloc de 4 etaje la etajul 1 Suprafața 30mp totală Aproape de mijloace de transport în comun Magazine,restaurante, scoli,grădinițe etc Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Preț 21900 Euro Pentru alte detalii sunați

842 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Avantajos  ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat
6
35

Avantajos ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat

Avantajos!Vând apartament cu 2 camere Apartament confort 1 semidecomandat Apartamentul intretinut Se vinde cum se vede în poze Zonă liniștită, excelenta govandari Suprafața totală 58 mp Bloc de 10 etaje Preț AVANTAJOS Preț negociabil la fața locului Aproape de centru de magazine, piață, scoli,grădinițe, ...

835 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea