Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 2 camere situat in Resita Micro 1 langa fostul Europa. 2 camere Semidecomandat Confort 1 Suprafață 65 mp Compus din bucatarie Baie Hol Debara Baie cu geam Sufragerie Dormitor Recent renovat Podele laminate Usi ...

998 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coronini, 1650mp, vedere la Dunare
10
11

Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei o parcela de 1650mp teren INTRAVILAN In Comuna Coronini-Clisura Dunarii, la o distanta considerabila de acesta dar cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic, dar si ca zona de recreere personala ...

1,650 m2

Coronini, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
3

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Calnic, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă și teren intravilan
4
23

Vând casă și teren intravilan

Vând casă și teren intravilan în zona Oravița montană în suprafață de 20.300 metri pătrați.

Oravita, Caras-Severin

Teren Racovita
1

Teren Racovita

PRET NEGOCIABIL !Parcelele sunt cele colorate in rosu aprins , pe imagine ( de la fantana arteziana , catre dalma , pe strada principala ). Toata documentatia pentru intrarea in intravilan (PUG-ul) sunt depuse cu termen de finalizare 3-6 luni. Terenul este plasat la 80 de m de ultimele case construite ...

13,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

teren de vânzare în intravilan Văliug
1
3

teren de vânzare în intravilan Văliug

vând teren în supraţa de 856 mp situat lângă ponton Casa Baraj și pârtia de schi .Terenul are toate utilitățiile si doua accese- unul catre drumul judetean DJ 582 , celalalt catre parcarea de la ponton Casa Baraj.

856 m2

Valiug, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Teren intravilan de vânzare   2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin
2
3

Teren intravilan de vânzare 2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin

Teren intravilan de vânzare 2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin Se oferă spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Sacu, județul Caraș-Severin, având o suprafață totală de 2.265 mp. Localizare excelentă acces direct de pe stradă asfaltată Utilități disponibile în apropiere apă și canalizare ...

Sacu, Caras-Severin

teren pretabil constructii
1
2

teren pretabil constructii

2200 mp teren la marginea padurii, in apropiere de zona locuita, posibilitate de racordare la facilitati, drum de acces, terasat pt constructie

2,200 m2

Bocsa, Caras-Severin

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului
10
3

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului

Direct proprietar vand apartament 4 camere, decomandat, de lux complet mobilat si utilat str. Fagarasului 9 ( langa Spitalul Judetean). Zona foarte buna si cautata. Apartamentul este modificat si renovat cu materiale de calitate si beneficiază de electrocasnice, centrală termică, ușă metalică, usi lemn ...

115 EUR/m2 | 100 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

Vand Casa de Vacanta  la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)
8
7

Vand Casa de Vacanta la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)

Proprietar vand Casa de Vacanta la Crivaia langa Valiug pozitie extraordinara la 5 minute de la partia de ski are 7 camere suprafata totala 195 mp pret 105000 euro negociabil

538 EUR/m2 | 195 m2

Valiug, Caras-Severin

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin
5
15

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin

Apartamentul este la et.1 decomandat, cu vedere in strada principala, centrul orasului.Este format din 2 camere, o baie, o bucatarie, un balcon, 2 debarale si un hol. Imbunatatiri: geamuri PVC, teracota, usa metalica la intrare,partial gresie, faianta si parchet laminat.Se vinde mobilat.

46 m2

Central orasului, Anina, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Casă de vânzare Sasca Montana
7
2

Casă de vânzare Sasca Montana

Casă de vânzarea cu numărul 267 localizată pe drumul principal ce străbate satul Sasca Montana

860 EUR/m2 | 50 m2

Sasca Montana, Caras-Severin

Vand parcele de teren extravilan
1

Vand parcele de teren extravilan

Vand parcele de teren in localitatea Șopotu nou, comuna Caras Severin. Pentru mai multe detalii sunati la telefon.

5,000 m2

Sopotu Nou, Caras-Severin

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren
9
10

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren

Vând casă in localitatea Secu casa cu numarul 1 , compusă din 3 apartamente locuibile și restaurant cu sală de mese de 80 mp . Proprietatea are teren peste un hectar , 3 fântâni și hidrofor instalat( apă caldă rece) cu posibilitate de a te racorda la apă curentă și canalizare . Pentru detalii ...

11 EUR/m2 | 10,000 m2

Resita, Caras-Severin