Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
26

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament in duplex zona lunca
5
3

Apartament in duplex zona lunca

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 3 camere situat in casa. Zona linistita Nu deține curte Etajul 1+M si demisol Acces la etaj, scara interioara Construcție de caramida La demisol subt 2 camere, se poate face living sau bucătărie La etajul ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 cam cf 2 nedecomandat zona Lunca
11
6

Vand apartament 2 cam cf 2 nedecomandat zona Lunca

Apartament De Vânzare - 2 Camere, Lunca , **Descriere:** Vând apartament modern cu 2 camere, situat în Lunca ,langa Politie Apartamentul este renovat recent, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - Suprafață: 40 mp - Compartimentare: decomandat - ...

1063 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

Vand Casa de Vacanta  la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)
8
7

Vand Casa de Vacanta la Crivaia SUPER OCAZIE ( la 5 minute partia de schi!)

Proprietar vand Casa de Vacanta la Crivaia langa Valiug pozitie extraordinara la 5 minute de la partia de ski are 7 camere suprafata totala 195 mp pret 105000 euro negociabil

538 EUR/m2 | 195 m2

Valiug, Caras-Severin

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin
5
15

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin

Apartamentul este la et.1 decomandat, cu vedere in strada principala, centrul orasului.Este format din 2 camere, o baie, o bucatarie, un balcon, 2 debarale si un hol. Imbunatatiri: geamuri PVC, teracota, usa metalica la intrare,partial gresie, faianta si parchet laminat.Se vinde mobilat.

46 m2

Central orasului, Anina, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Casă de vânzare Sasca Montana
7
2

Casă de vânzare Sasca Montana

Casă de vânzarea cu numărul 267 localizată pe drumul principal ce străbate satul Sasca Montana

860 EUR/m2 | 50 m2

Sasca Montana, Caras-Severin

Vand parcele de teren extravilan
1

Vand parcele de teren extravilan

Vand parcele de teren in localitatea Șopotu nou, comuna Caras Severin. Pentru mai multe detalii sunati la telefon.

5,000 m2

Sopotu Nou, Caras-Severin

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren
9
10

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren

Vând casă in localitatea Secu casa cu numarul 1 , compusă din 3 apartamente locuibile și restaurant cu sală de mese de 80 mp . Proprietatea are teren peste un hectar , 3 fântâni și hidrofor instalat( apă caldă rece) cu posibilitate de a te racorda la apă curentă și canalizare . Pentru detalii ...

11 EUR/m2 | 10,000 m2

Resita, Caras-Severin