Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in Caransebes 5224mp (3.6 euro mp - negociabil) EXTRAVILAN!
3
14

Vand teren EXTRAVILAN in Caransebes la 2 km de centrul orasului, langa Mănăstirea Teius ! Suprafata totala de 5224 mp (4032 mp + 1192mp]; Dimensiuni : 22,4 m latime (latura din partea de vest a imobilului) si 46,6 m latime (latura din partea de est a imobilului) ; 175,2 m lungime; Accesul la imobil ...

Caransebes, Caras-Severin

teren de vanzare
1

teren de vanzare

Zona Teius lângă blocul ICAS

1,350 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand teren Caransebes zona Aeroport
12
11

Vand teren Caransebes zona Aeroport

Vand teren in Caransebes cu 50 EUR mp, Valea Potocului ( zona Aeroport ) în suprafață totală de 1316 mp, cu front stradal avand si toate utilitatile in apropiere

1,316 m2

Caransebes, Caras-Severin

SPALATORIE  AUTO  SelfService CARANSEBES - DE VANZARE
7
1

SPALATORIE AUTO SelfService CARANSEBES - DE VANZARE

Se ofera spre vanzare o spalatorie auto self service,in Caransebes,complet functionala cu urmatoarele caracteristici ; SUPRAFATA TEREN 1530 mp Constructie 235mp cu 5 boxe+1 boxa descoperita,4 aspiratoare,1 luciu anvelope/parfum auto,1 compresor roti. Structura inox,boxele sunt prevazute cu sistem de ...

183 EUR/m2 | 1,530 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Caransebes, Casa Noua+Teren 600mp Racovita
20

Caransebes, Casa Noua+Teren 600mp Racovita

Casa construita in anul 2020, se afla in Caransebes, Jud.Caras Severin, ideala pentru o familie care doreste casa cu teren de 600 mp inclus constructia. Vizioneaza 20 fotografii pe site-ul propriu al agentiei resita.activimob.ro Broker Imobiliar Ioan Sirbu. Biroul Imobiliar Activ Imob Caransebes ...

1211 EUR/m2 | 180 m2

Caransebes, Caras-Severin

Caransebes, Garsoniera Mobilata, Balta Sarata
7

Caransebes, Garsoniera Mobilata, Balta Sarata

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are o camera, o baie, un hol, se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje si are o suprafata totala de cca. 25 de MP. Se vinde mobilata la pretul de 25.000 euro negociabil - Apartamentul a fost renovat recent, prezinta mobilier nou, izolatie ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

periferie, Caransebes, Caras-Severin

Vand o parcelă de teren intravilan cu pădure in satul Prodani, comuna Vedea 1

Vand o parcelă de teren intravilan cu pădure in satul Prodani, comuna Vedea

Vând o parcelă de teren intravilan agricol livada in suprafață de 4548 mp in punctul Prodani La Vale, comuna Vedea, județul Argeș, însoțit de o suprafață de 6720 mp teren extravilan padure, situat in capătul terenului, in punctul Coasta Prodani, opus drumului. Terenul are la drum toate utilitățile, adică ...

Caransebes, Caras-Severin

Teren Intravilan Constructii Caransebes - zona Teius Reducere de pret 50%
3
1

Terenul este situat in Caransebes, zona Teius, are o suprafata de 1861 mp, cu front stradal de 50m. Este imprejmuit si are toate utilitatile. Pretul este de 20 euro mp, raportat la pretul medie al zonei de 45 euro mp.

1,861 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere 10

Apartament 2 camere

decomandat. etajul 2 Str. 1 Decembrie 1918

1125 EUR/m2 | 40 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament 3 camere
3
5

Vând apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament decomandat în bloc de cărămidă unic în Caransebeș (doar 6 apartamente) parter înalt, suprafață utila 90 mp, format din 3 camere, hol mare, bucătărie, cămară, balcon, baie + garaj și boxa la subsol + pod + curte. - incălzire proprie cu centrala și instalație de cupru. - parchet ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Vand teren intravilan 1,4 ha, Mehadia, Caras-Severin
9
4

Vand teren intravilan 1,4 ha, Mehadia, Caras-Severin

Vand teren intravilan, in Comuna Mehadia, Caras-Severin, cu suprafata de14000 mp, cu acces la cele 2 sosele (cea care traverseaza comuna si soseaua de centura), fiind localizat langa cele 3 blocuri de la capatul comunei. Pretul informativ este de 12 EUR /mp, negociabil. La aproximativ 10km de statiunea ...

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere! 58.000 euro!
7

Apartament 2 camere! 58.000 euro!

Apartament 2 camere decomandat parter! Renovat,mobilat,geamuri termopan,centrala termica gaz,gresie,faianta,parchet,izolatie termica! Nu necesita imbunatatiri! (MOBILAT - mobila realizata pe comanda) ) zona NORD! (Al. Narciselor)

1074 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare
4
2

Casa de vanzare

Casă de vânzare în Caransebeș Str. Nicolae Bălcescu (zonă liniștită, ideală pentru locuit) Se oferă spre vânzare o casă solid construită din cărămidă, situată într-o zonă liniștită din Caransebeș, perfectă pentru o familie sau pentru cei care caută confort și intimitate. Caracteristici principale: 3 ...

411 EUR/m2 | 263 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament, 2 camere de vanzare
10
1

Apartament, 2 camere de vanzare

Vand apartament cu 2 camere in Caransebes, cartier Pipirig, strada George Buitu, etaj 2, compus din bucatarie open space, dormitor, living, balcon inchis. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dupa cum se vede in imagini. bucataria dispune de o plita pe gaz incorporata, cuptor electric incorporat, ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren de Vânzare Caransebeș
5
8

Teren de Vânzare Caransebeș

Oportunitate unică de investiție! Vânzare teren extravilan excelent situat la ieșirea din Caransebeș spre Borlova Zărvesti , situat lânga strada principală. Suprafață teren: sunt mai multe parcele Caracteristici: - Amplasare privilegiată pe strada principală - Acces facil la infrastructură și servicii ...

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare Caransebes, zona excelenta
1
6

Casa de vanzare Caransebes, zona excelenta

Vand casa in Caransebes, zona linistita, str. Pajistei, nr.48, avand: - 3 camere, baie, bucatarie - teren mare, aprox. 450 mp - garaj, gradina, anexe - toate utilitatile - incalzire centrala pe gaz + teracote in fiecare camera - parchet laminat - tamplarie interioara din lemn masiv - geamuri ...

450 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan de vânzare 2 parcele alipite, Caransebes zona Zlagnei
1
4

Se oferă spre vânzare două parcele de teren intravilan, alipite, situate într-o zonă apreciată și liniștită Zlagnei, la mică distanță de centrul orașului. Suprafața totală este de 1.205 mp, parcelele având 594 mp, respectiv 611 mp, fiecare cu extras CF separat și documentație cadastrală actualizată, ...

600 m2

Caransebesul+nou, Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare
4
3

Casa de vanzare

Vand jumatate de duplex 132 mp 4 camere , baie , bucatarie ,camara curte 25 mp Separat garaj cu beci plus curte 100 .mp zona centrala langa parc Telefon Pret 147000 euro negociabil

1114 EUR/m2 | 132 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare
6
3

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere,50mp.Etaj 4,living cu balcon,dormitor,bucatarie cu balcon,baie,hol.Dotat cu centrala,mobila,frigider,televizor,masina de spalat,etc.Negociabil cu sau f r dot ri.Pipirig,vizavi de Liceul Mecanic,Lidl.

860 EUR/m2 | 50 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan Caransebes
5
6

Teren intravilan Caransebes

De vânzare un teren intravilan de 1.316 mp în zona Gradină în Valea Potocului, pe str. Aeroportului, înainte de șoseaua de ocolire a orașului Caransebes între un bloc si o casa particulara. Terenul are dimensiunile de 50 x 25 m si actele de proprietate sunt la zi cu nr. topo si extras de carte funciară. ...

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament nou în Splai Sebeș, zonă rezidențială, complet mobilat, utilat cu aer condiționat
8
2

Ofer spre vânzare apartament cu balcon, două camere decomandat in Caransebes, Strada Splaiul Sebeșului, zona foarte frumoasă și liniștită, între Timiș și Sebeș. În apartament totul este nou începând cu mobila, paturile, centrala cu calorifere și terminând cu electrocasnicele: frigider mare ,aragaz și ...

1019 EUR/m2 | 52 m2

Caransebes, Caras-Severin

apartament de vinzare Splai Sebes  Caransebes
7
9

apartament de vinzare Splai Sebes Caransebes

Apartament 2 camere cu balcon etaju 1 complet renovat la standurile europene zona Splai Sebes cu vedere pe doua parti.Info:

1417 EUR/m2 | 60 m2

Caransebes, Caras-Severin

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp in Caransebes 10

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp in Caransebes

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp ( depozit , sopron , birouri si apartament in Caransebes, Caras -Severin

1,100 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vânzare. Intrarea este comună
8
24

Casa de vânzare. Intrarea este comună

Vând casă în Caransebeș, kmsuprafață utilă de 55 mp și care are 2 camere de 4 4 m, un hol la intrare de 2 2 m, încă un open space de 2 4 m aflat între cele două camere, în care se află centrala termică, după care vine baia cu cabină de duș și boiler electric de 80 litri, cu gresie și faianță până la ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casă de vânzare
5
5

Casă de vânzare

Casă cu etaj formată din 5 dormitoare 2 băi bucătărie și living spațios construită acum 2 ani

1063 EUR/m2 | 160 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând teren intravilan lângă Zărvești   zonă liniștită, ideal pentru casă

Vând teren intravilan lângă Zărvești zonă liniștită, ideal pentru casă

Vând teren intravilan situat în localitatea Zărvești, într-o zonă liniștită și cu acces facil la drum. Terenul este potrivit pentru construcția unei case de locuit sau de vacanță. Suprafață: 3100mp] Deschidere la drum: 20 m] Utilități: [curent apă canalizare dacă există] Acces: drum [asfaltat ...

3,100 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa cu spatii comerciale de vanzare - direct de la proprietar in zona centrala
10
20

Vand casa in Caransebes, pe str Poiana nr 2, cu dubla functionalitate: rezidentiala si comerciala. Ca locatie, este situata in zona centrala a orasului, in apropierea pieteii din Caransebes, a Catedralei, Primariei, la 50 m de BCR. Imobilul este format din: Doua spatii comerciale la strada si cladire ...

474 EUR/m2 | 175 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare + 2 spatii comerciale - Central
8
37

Casa de vanzare + 2 spatii comerciale - Central

Vand casa in Caransebes, zona centrala, pe str Poiana nr 2, cu dubla functionalitate: rezidentiala si comerciala. Ca locatie, este situata in zona centrala a orasului, in apropierea pieteii din Caransebes, a Catedralei, Primariei, la 50 m de BCR. Imobilul este format din: Doua spatii comerciale la strada ...

474 EUR/m2 | 175 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes
8

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 34.000 mp (3.4 Ha) situat in localitatea Caransebes, la 150 metri distanta de centura orasului Caransebes si E70 ( Craiova- Timisoara). Terenul este situat la o distanta de 150 metri pe partea stanga la iesirea din sensul giratoriu ...

34,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Proprietar, vand
4
11

Proprietar, vand

Vand in Caransebes, Sesul Rosu,(doar la acest nr sunati )apartament cu o camera . Neamenajat recent, necesita renovare . Incalzire cu lemne. 26mp.

540 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare în Caransebeș
6
2

Apartament de vânzare în Caransebeș

Apartament de vânzare în Caransebeș, Al.Liliacului la parter( inalt). Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere mari,2 băi( cu scurgere separată),2 balcoane,bucătărie spațioasă cu debara,hol mare + boxa la subsol.Suprafața este de 85 m pătrați. Preț 80000 euro.Nr de telefon .

85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Terenuri de vânzare în Caransebeș
2
9

Terenuri de vânzare în Caransebeș

Vând terenuri în Caransebeş amplasate pe lângă Str Traian Doda spre Aeroport: Poz1 cu suprafață de 7614 mp -situat între Str Traian Doda și Centura Caransebeș - preț 14 Euro mp Poz 2 cu suprafață de 1826 mp- cu acces din str Traian Doda la ambele capete - preț 16 Euro mp Poz 3 cu suprafață de 1280 ...

Caransebes, Caras-Severin

Garsoniera de vanzare
10
3

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera in Caransebes cartier nord al. alunisului et 4 mobilata cum se vede, pret 25000 euro negociabil.Mai multe detalii la tel dupa ora 17

1087 EUR/m2 | 23 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Casă de vânzare în Caransebeș. Preț negociabil ! 1

Casă de vânzare în Caransebeș. Preț negociabil !

Casa în zonă centrală, situata pe strada Potocului cu toate utilitatile, zona linistită, acces rapid către centru, scoală, magazine etc...Locuinta are 4 camera mari înalte, 2 băi, 2 beciuri. Curte interioara acoperita si grădină deschisă, cu posibilitate de extindere, modificare dupa bunul plac. ...

1008 EUR/m2 | 127 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare în Caransebeș, str Garii , lânga politie. Detalii: Etaj 4 , 2 camere , 40 m2, proaspăt renovat. Contact : Sau închiriere pe perioada lungă

1238 EUR/m2 | 40 m2

Cazarmii+, Caransebes, Caras-Severin

Vând livada cu coliba
10
18

Vând livada cu coliba

Vând teren în jur de 2 hectare jumate cu livada și coliba la 10 min de sat Bogaltin comuna Cornereva pentru mai multe informații la tel ..

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu 2

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu pe partea dreapta a soselei, cu acces pe langa Drumuri Nationale. Suprafata 17.400mp cu posibilitati de parcelare. Acces la utilitati, electric / apa. Zona foarte linistita. Pretul este de 15 euro /mp negociabil.

Caransebes, Caras-Severin

vand teren extravilan Caransebes 15000mp 1

vand teren extravilan Caransebes 15000mp

vand teren extravilan, 15.000 mp,intre Zlagna si Caransebes, cu posibilitate de investitie livada cu peste100 pomi , fructiferi , contine si 2 parcele de teren agricol(legume si porumb);in josul terenului curge raul Zlagna

15,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren extravilan Racovița
2

Teren extravilan Racovița

Vând teren în Racovița extravilan, 49.000 euro negociabil.

6,433 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casă  Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp   zonă liniștită   130.000
11
1

Casă Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000

Casă 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000 Casă luminoasă și bine compartimentată, situată într-o zonă accesibilă și liniștită. Dispune de 2 dormitoare spațioase, living central, 2 băi, bucătărie luminoasă cu luminator, spații de depozitare, cameră tehnică și terasă acoperită. Grădină ...

1083 EUR/m2 | 120 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare Caransebes
6
2

Apartament de vânzare Caransebes

Apartament de vânzare în Caransebeș, Aleea Liliacului la parter. Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere, 2 băi ( cu scurgere separată) , 2 balcoane, bucătărie spatioasa cu debara, hol mare și boxă la subsol. Suprafața este de 85 m pătrați.Pret 80000 euro.

941 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vanzare teren imprejmuit , suprafata 7320 mp,livada + faneata.
5

Teren situat in Caransebes , drumul spre Zervesti DJ608A , in apropiere de centura de ocolire a municipiului Caransebes , livada de pruni , meri ,peri ,cireși . Drum de acces bine întreținut . Preț 15 euro mp negociabil .

Caransebes, Caras-Severin

Teren de vanzare 2680 mp, Caransebeș - Str. Sarmisegetuza pt construcție case de vacanță, ecologice
10
3

Teren Extravilan de vanzare 2680 mp Strada Sarmisegetuza, localitatea Caransebes,în zona Aeroport, jud. Caraș-Severin, pentru construirea de case de vacanță și construirea de case cu panouri solare de ultimă generație, obținerea de finanțare de pe site-ul AFM a sumei de 6000 - 10000 de euro gratis, pentru ...

2,680 m2

Caransebes, Caras-Severin

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp
10
4

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp

Ofer spre vanzare parcele intravilan Caransebes, pentru construire case in regim de inaltime maxim de P+2E. Parcelele sunt intre 500 mp si 679 mp. Se pot construi case cuplate sau individuale Terenurile sunt in zona rezidentiala cu utilitati pe strada Laurentiu Iancu (10 m). Pe parcelele vandute deja ...

Caransebes, Caras-Severin

vand schimb vila d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balc cu teren 2.5kmp livada cu meri pruni pe rod doar 155keuro
7
4

vand vila mare d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balcoane cu teren 2500mp livada cu meri si pruni pe rod doar 155keuro.... proiectata pt 2 familii ....parterul si etajul se compune fiecare din cate un apartament cu 2 dormitoare, living ,2 bai.La demisol vila e prevăzută cu un garaj mare si un atelier hobby.....podul ...

484 EUR/m2 | 320 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan și extravilan de vânzare
3
1

Teren intravilan și extravilan de vânzare

De vânzare: teren 1 intravilan, 2200 mp, cu utilități în apropiere ,20 euro mp Teren 2 intravilan, 3600 mp, 28 mp Teren 3, extravilan, 3000 mp, 24 mp Terenurile se află în apropierea comunei Buchin, județul Caraș-Severin Prețurile sunt negociabile

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren extravilan 10

Teren extravilan

De vânzare teren extravilan la iesire din Caransebeș spre Muntele Mic,3924mp,lângă șosea.Tel.

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Teren intravilan 9859 mp in Caransebes Zona Teius
3

SV Imobiliare Caransebes va ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 9859 m2 in zona Teius-Valea Cenchii din Caransebes, terenul ofera oportunitati multiple pt dezvoltare imobiliara, activitati de agrement sau turism, dat fiind amplasarea acestuia . Pretul de vanzare este de 6 euro m2 ...

9,859 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Casa cu 5 camere in zona Teius
10
6

Comision 0 - Casa cu 5 camere in zona Teius

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o proprietate generoasă, situată într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone rezidențiale ale orașului Teiuș. Imobilul este dispus pe demisol, parter și etaj (D+P+E), oferind o compartimentare practică și spații bine delimitate, care pot fi adaptate ...

521 EUR/m2 | 265 m2

Caransebes, Caras-Severin

Salvează căutarea