Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren stațiunea Semenic 1

Vând teren stațiunea Semenic

Stațiunea Semenic, vând 2 parcele 1300 și 5000 mp intravilan, lângă Pârtia Începătorilor și cabane, front la șoseaua asfaltata, 50 euro mp negociabil sau schimb cu casa, apartament Timișoara . Tel.

Resita, Caras-Severin

Teren extravilan de vanzare
1
50

Teren extravilan de vanzare

Vând teren extravilan în comuna Ezeris 2000 de m pătrați la sosea la prețul de 3000 de euro

Resita, Caras-Severin

Casa zona Colegiu 3

Casa zona Colegiu

Casa + curte, zona Colegiul Traian Lalescu,Reșița. 130 000 euro.Mai multe detalii la telefon.

1182 EUR/m2 | 110 m2

Resita, Caras-Severin

garsoniera de vanzare
4
3

garsoniera de vanzare

garsiniera de vsnzare an Resita sodol nr 10 la parter carsoniera se afla la casa are baie bucatarie dormitor magazin an apropire scoala autobuz mai multe detalii la telefon

760 EUR/m2 | 25 m2

Resita, Caras-Severin

Ap 2 camere, conf 2, micro 3
10
4

Ap 2 camere, conf 2, micro 3

Persoana fizica vând apartament 2 camere, conf 2, etaj 4, bloc anvelopat cu acoperiș fără nici o problema, în Govandar, zona micro 3 (lângă sc gen nr 9, grădinița Floarea soarelui). Apartamentul se vinde asa cum se vede în poze, fără a influenta prețul. Imobilul este pretabil pentru amenajarea unui ...

735 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

140   euro. ' Chirie  * RESITA   Garsonieră la cheie
1
112

140 euro. ' Chirie * RESITA Garsonieră la cheie

DETALII LA NUMARUL zero șapte patru zero cinci doi zero trei opt doi De închiriat Garsonieră Mobilată Utilată situată în Govândari - geamuri termopan ușa nouă la intrare centrala termica faianță , gresie podele laminate scară curată Minim 6 luni

452 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere de vânzare
9

Apartament cu 2 camere de vânzare

Se vinde apartament cu două camere, semidecomandat în zona Victoriei pe Aleea Hunedoarei. Mobilat parțial, bucătărie complet utilată, centrală termica nouă, mașina de spălat nouă, locuri de parcare lângă bloc. Centru comercial și piața aproape. Școala nr. 7 este în apropiere. Pentru mai multe ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Victoriei, Resita, Caras-Severin

Apartament decomandat cu 2 camere în zona centrală a municipiului Reșița, jud. Caraș-Severin.
9
9

Proprietar vând apartament decomandat în Reșița, jud. Caraș-Severin situat în zona blocului 800, într-un bloc din cărămidă cu 4 etaje, la etajul 1, Apartamentul este format din 2 camere, 2 holuri, bucătărie spațioasă și balcon cu vedere spre str. Petru Maior. Este mobilat și utilat cu centrală termică ...

926 EUR/m2 | 61 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vând apartament 4 camere,et 1din 4,micro 4,situat lângă Parcul Siderurgistului.
8
10

Vând apartament 4 camere , et.1din4 ,micro 4 ,Reșița.Apartamentul este izolat atat exterior cat și interior,linia electrica noua ,instalație sanitara schimbata în totalitate ,centrala termica Bosch-condensare, calorifere mari,instalație cupru.Apartamentul are 2 bai ,2 balcoane,gresie ,faianță,uși interioare ...

990 EUR/m2 | 98 m2

Resita, Caras-Severin

De vânzare! Teren Calea Caransebesului
1
4

De vânzare! Teren Calea Caransebesului

De vânzare! Teren extravilan Calea Caransebeșului 11510 mp PREȚ 23 EURO/MP (NEGOCIABIL)

Resita, Caras-Severin

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk
7

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk

Garsoniera 1cameră RENOVAT COMPLET zona Renk, Reșița Se oferă spre vânzare garsoniera 1 cameră, renovat complet, situat în zona Renk ideal pentru locuit sau investiție (închiriere imediată). Dotări și îmbunătățiri: Centrală termică nouă Instalație pe cupru Termopane Podele noi Mașină ...

1000 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)
2
1

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)

De vânzare teren extravilan în Reşita, Banila-KM8, se poate ajunge la teren cu maşina personala . Terenul are toate actele necesare în cartea funciara. Suprafața terenului este de 7194 de mp. Pentru mai multe detalii, sunați la urmatorul numar de telefon: zero şapte şapte zero opt cinci trei şapte zero ...

7,194 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud
10
3

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în Reșița, strada G.A. Petculescu nr. 1, într-un bloc mic și liniștit cu doar 4 etaje, în imediata apropiere de Tribunal și centrul orașului. Apartamentul este foarte luminos, având vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală ...

1039 EUR/m2 | 76 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
3

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
59

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea