Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
10

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Casă zonă centrala Reșița
10
5

Casă zonă centrala Reșița

Direct de la PROPRIETAR Comision cumpărare 0% Casă cu teren 600 mp 2 Camere 1 Bucătărie 1 Baie 2 Coridoare 2 Cămări la subsol 1 Garaj 2 Nivele curte + grădină Gaz,Apă,Canalizare, Curent 0 0 4 9 1 5 2 1 7 1 8 6 7 4 5

933 EUR/m2 | 90 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsoniera 31 mp Resita
5
1

Vând Garsoniera 31 mp Resita

Vând Garsoniera decomandata, Aleea Tineretului, Reșița. Mai multe detalii în privat.

1065 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

    INVESTIȚIE REȘIȚA: 1.15 Hectare în Driglovăț   Natură, Intimitate și Potențial Forestier
5
18

INVESTIȚIE REȘIȚA: 1.15 Hectare în Driglovăț Natură, Intimitate și Potențial Forestier

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un teren generos de 11.510 mp, situat în zona Driglovăț (UAT Reșița), o locație strategică ce îmbină accesul facil spre oraș cu liniștea deplină a naturii. Avantaje principale: Locație de Top: Terenul este situat în extravilan, dar la o distanță foarte mică ...

11,510 m2

Resita, Caras-Severin

Vand teren in Resita zona Govandari 3

Vand teren in Resita zona Govandari