Promovat
Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 2 camere situat in Resita Micro 1 langa fostul Europa. 2 camere Semidecomandat Confort 1 Suprafață 65 mp Compus din bucatarie Baie Hol Debara Baie cu geam Sufragerie Dormitor Recent renovat Podele laminate Usi ...

998 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
26

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
33

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 3 camere cf.1 , etaj 3 , zona Govandari!
17
1

Apartament 3 camere cf.1 , etaj 3 , zona Govandari!

Agentia Imobiliara Alfa House va propune spre vanzare un apartament confort 1 semi-decomandat compus din 3 camere situat in Govandari , zona Micro 2, în aproprierea Spitalului Județean Reșița, la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartamentul are o suprafata construita de aproximativ 80 mp si suprafata ...

1070 EUR/m2 | 70 m2

Micro+II, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie ! Vând apt.2cam.conf.1 semidecomandat
8
36

Ocazie ! Vând apt.2cam.conf.1 semidecomandat

Vând urgent apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat Bloc de 4 etaje la parter cu balcon Apartamentul deține centrală termica Gresie și faianță Suprafața 58 mp totală Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Preț avantajos ! Se discuta la fata locului Zonă liniștită govandari ...

936 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Urgent ! Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat etajul 2 din4
6
31

Urgent ! Vând ap.2cam.conf.1 semidecomandat etajul 2 din4

Vând urgent ! apartament cu2 camere semidecomandat Bloc de 4etaje ,etajul 2 Zonă foarte bună Lunca Apartamentul necesita renovare parțială Suprafața 58 mp construiți Apartamentul deține 2camere Apartamentul deține 1 baie cu aerisire Balcon foarte mare Centrală termica proprie Termopane Preț ...

996 EUR/m2 | 52 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament Republicii renovat 3 camere 65 mp conf 1 negociabil
11
3

Apartament conf 1 semidecomandat cu 3 camere, 65 mp, etajul 10, bloc anvelopat, în renovare totală, lift, casa scarii , inclusiv acoperiș nou, situat pe bulevardul Republicii, intre Victoria si Intim, piata, scoala. Detine centrala termica, termopane tripane noi, usa metalica, laminate, gresie si faianta, ...

915 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
2

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

COMISION 0% Teren extravilan inconjurat de padure in Resita - ID V5495
5
11

ID intern: V5495 Teren de de vanzare in Resita. FOXFORT propune teren spre vanzare un teren extravilan in suprafata de 5.755mp localizat in Resita situat intr-o zona linisita inconjurat de padure. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, cu preturi reale si ultimele anunturi imobiliare ...

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Vand doua terenuri extravilane, de 5755 mp fiecare, langa Resita, Halta Banila.
2
29

Vand doua terenuri extravilane, in suprafata de 5755 m.p. fiecare, aflate unul langa celalalt, separate de un drum de acces, situate langa Resita, la 700-800 m de Halta Banila, la pretul unuia de 12500 Euro. Sunt inscrise in Cartea Funciara si sunt libere de sarcini. Pretul este negociabil.

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
59

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului
10
3

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului

Direct proprietar vand apartament 4 camere, decomandat, de lux complet mobilat si utilat str. Fagarasului 9 ( langa Spitalul Judetean). Zona foarte buna si cautata. Apartamentul este modificat si renovat cu materiale de calitate si beneficiază de electrocasnice, centrală termică, ușă metalică, usi lemn ...

115 EUR/m2 | 100 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere cf 1 decomandat
8

Apartament 3 camere cf 1 decomandat

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere cf.1 decomandat,parter înalt,in suprafața de 80 mp, ap dispune de centrala termica noua, termopane, gresie și faianță, bloc anvelopat, 2 pivnițe,se vinde mobilat și utilat.

869 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Camin 2 camere
3
1

Camin 2 camere

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un cămin cu 2 camere, zona Govandar, garsoniera dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, se vinde mobilata și utilata, liberă de sarcini.

583 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 2
5
1

Apartament 2 camere cf 2

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 2 situat în zona Govandar, apartamentul dispune de centrala termica noua , bloc anvelopat , geamuri termopan, podele laminate, uși de interior , gresie și faianță și se vinde mobilat și utilat, apartamentul este situat într-o ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1
8
1

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1

Agenția imobiliară Tryo M vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat, zona Govandar, situat la etajul 1, ap dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, podele laminate,uși de interior, și se vinde mobilat, ocupabil imediat.Apartamentul se află într-o ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop
9
48

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop

Cod anunt SSI3288. Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei un teren cu padure, situat in zona Farliug Jud Caras Severin, avand suprafata de aprox 3 ha, cu titlu de proprietate Padurea are peste 150 ani, masa lemnoasa fiind preponderent fag, dar in proximitate exista si tei. Accesul la ea ...

30,000 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea