Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
32

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.2 camere cf.1, zona Govandari - Micro 1!
12
3

Vând ap.2 camere cf.1, zona Govandari - Micro 1!

Agentia Imobiliara Alfa House din Resita va propune spre vanzare un apartament confort 1 semidecomandat compus din 2 camere. Apartamentul dispune de bucatarie, baie, hol la intrare, camere spatioase, balcon. Este situat in cartierul Govandari , zona Micro 1, la etajul 4 din 9. Imbunatatiri - centrala ...

980 EUR/m2 | 50 m2

Micro%2bI, Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat  bloc de 4 etaje  zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat bloc de 4 etaje zona foarte bună Govandari

Vând apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat Apartamentul se află la parterul unui bloc de 4etaje Zonă excelentă Govandari Apartamentul se poate folosi pentru a locui dar nu numai Se poate folosi și pentru birouri, cabinet medical, etc Datorită poziției forte bune în care se află Suprafața ...

1178 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
   _  __
19

_ __

Apartament deosebit, 2 camere, complet utilat si mobilat, bloc nou, (finalizat 2022) situat la etaj-ul 5, în complexul rezidențial City Center din centrul Reșiței. ️Apartamentul se vinde la cheie, complet mobilat, cu foarte mult bun gust, utilat si dotat corespunzator dupa cum urmeaza: Mobilier hol, ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare! Teren Calea Caransebesului
1
4

De vânzare! Teren Calea Caransebesului

De vânzare! Teren extravilan Calea Caransebeșului 11510 mp PREȚ 23 EURO/MP (NEGOCIABIL)

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere - Aleea Crizantemelor, Resita
6
5

Apartament 2 camere - Aleea Crizantemelor, Resita

Luhea Estate Services - Anunț Vânzare Apartament 2 Camere | Reșița Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Reșița - Aleea Crizantemelor. Localizare: Aleea Crizantemelor, Reșița Etaj: 1 din 4 Compartimentare: semidecomandat Suprafață construita: ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere, 75mp utili, Resita, Aleea Roman
8
2

Apartament 3 camere, 75mp utili, Resita, Aleea Roman

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 3 camere, 75 mp utili, Reșița - Aleea Roman Etaj: 9 din 9 (bloc cu lift) Suprafață utilă: 75 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună a municipiului Reșița, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, Bld. Muncii, Reșița
9
2

Apartament 2 camere, Bld. Muncii, Reșița

Luhea Estate Services vă oferă: Apartament 2 camere 50 mp, etaj 4 10, bloc cu lift Zona Piața & Gara Nord, Reșița Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă foarte accesibilă, aproape de piață, Gara Nord și puncte de interes. Caracteristici și dotări: * Suprafață: 50 mp utili ...

1090 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk
7

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk

Garsoniera 1cameră RENOVAT COMPLET zona Renk, Reșița Se oferă spre vânzare garsoniera 1 cameră, renovat complet, situat în zona Renk ideal pentru locuit sau investiție (închiriere imediată). Dotări și îmbunătățiri: Centrală termică nouă Instalație pe cupru Termopane Podele noi Mașină ...

1000 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil
7
11

Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil

Apartament la gri, suprafata de 55 mp, et 1 din 2, calea Timisorii, aproape de Dedeman. Detine living, posibilitate open space prin unirea cu o terasa mare, de cca 22 mp, care poate fi transformata in dining si un mic birou sau spatiu de relaxare, un singur dormitor, baie cu dus walk-in, bucatarie si ...

489 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Teren intravilan Bocsa parcele de la 500 mp negociabil
2
9

Teren intravilan Bocsa parcele de la 500 mp negociabil

Teren intravilan,, parcele de la 500 la 700 mp, situate pe str Morii, teren drept, cu utilități aproape, lângă sosea!! Acte in regula, pretabil afacere sau locativ, 18 euro negociabil!!

500 m2

Resita, Caras-Severin

Cabana in Valiug Crivaia de închiriat
7
19

Cabana in Valiug Crivaia de închiriat

Cabana este dotată cu toate utilitățile. Prețul este de 100 Ron de persoana, sau 160 euro toată cabana maxim 8 persoane. Se închiriază pentru minim 2 nopți.

6 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)
2
1

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)

De vânzare teren extravilan în Reşita, Banila-KM8, se poate ajunge la teren cu maşina personala . Terenul are toate actele necesare în cartea funciara. Suprafața terenului este de 7194 de mp. Pentru mai multe detalii, sunați la urmatorul numar de telefon: zero şapte şapte zero opt cinci trei şapte zero ...

7,194 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud
10
3

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în Reșița, strada G.A. Petculescu nr. 1, într-un bloc mic și liniștit cu doar 4 etaje, în imediata apropiere de Tribunal și centrul orașului. Apartamentul este foarte luminos, având vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală ...

1039 EUR/m2 | 76 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament Republicii renovat 3 camere 65 mp conf 1 negociabil
11
3

Apartament conf 1 semidecomandat cu 3 camere, 65 mp, etajul 10, bloc anvelopat, în renovare totală, lift, casa scarii , inclusiv acoperiș nou, situat pe bulevardul Republicii, intre Victoria si Intim, piata, scoala. Detine centrala termica, termopane tripane noi, usa metalica, laminate, gresie si faianta, ...

915 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
3

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
58

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului
10
3

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului

Direct proprietar vand apartament 4 camere, decomandat, de lux complet mobilat si utilat str. Fagarasului 9 ( langa Spitalul Judetean). Zona foarte buna si cautata. Apartamentul este modificat si renovat cu materiale de calitate si beneficiază de electrocasnice, centrală termică, ușă metalică, usi lemn ...

115 EUR/m2 | 100 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea