Cabana de vanzare
De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.
1229 EUR/m2 | 48 m2
Santejude-Vale, Cluj
ieri 18:47
Anunțuri promovate – Vezi toate
1229 EUR/m2 | 48 m2
Santejude-Vale, Cluj
ieri 18:47
Vindem 1,5 ha teren lângă lacul de acumulare Belis-Fantanele.Terenul are ieșire la lac.Pret 25 Eur pe mp. Informații la telefon.
15,000 m2
Belis, Cluj
ieri 14:34
Vând parcele de teren intravilan cu CF in sat Plopi, comuna Valea Ierii.Utilitati curent și apă din fântână. Preț 20 euro mp negociabil.
Plopi, Cluj
14 aprilie
Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...
4364 EUR/m2 | 55 m2
Iris, Cluj-Napoca, Cluj
7 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...
2769 EUR/m2 | 52 m2
Dambu Rotund, Cluj-Napoca, Cluj
azi 00:56
Proprietar, ofer spre vânzare apartament modern, primitor, cu 2 camere. Este situat în Florești, pe strada Abatorului, la etajul 3 din 4 într-un bloc nou, dotat cu lift. Compartimentare practică: 1 dormitor decomandat, living open-space cu bucătărie complet utilată, baie modernă, dressing încăpător, ...
2718 EUR/m2 | 39 m2
Floresti, Cluj
azi 00:43
Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...
3019 EUR/m2 | 53 m2
Marasti, Cluj-Napoca, Cluj
azi 00:25
Vând casă+teren cu AC și drum de servitute in apropiere de Km 17: 1. Casă cu suprafața utilă de 105 mp și terasa de 31 mp. Ușa metalică de intrare, geamuri termopan, 3 sticle și sprosuri, izolația exterioară făcută cu polistiren de 15, centrala, 2 aparate de AC. Apa, gaz, canalizare, curent monofazic ...
2714 EUR/m2 | 105 m2
Jucu de Mijloc, Cluj
azi 00:14
Vand spatiu comercial cu suprafata de 42 mp. pe B-dul 21 Decembrie 1989 nr 4, langa Hotel Melody, Cluj. In spatiu functioneaza un cabinet cosmetic de peste 40 de ani. Este autrorizat pentru toate serviciile de infrumusetare. Relatii la tel.
6190 EUR/m2 | 42 m2
Centru, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 23:45
Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643
3385 EUR/m2 | 13 m2
Gruia, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 23:35
Teren 1163 mp in Aiton,73 eur mp ,intravilan,C.F.,utilităti langă teren,certif.de urbanism pemite casă cu subsol și etaj retras ,acces din drum național.tel
1,163 m2
Aiton, Cluj
ieri 23:29
Proprietar, vand teren extravilan cu o suprafat generoas de 11.600 mp, situat in comuna Jucu, judetul Cluj. Proprietatea se afl într-o zona linistit si usor accesibil , beneficind de un peisaj rural pitoresc, perfect pentru activitati agricole. Terenul este ideal pentru diverse culturi agricole, ...
Jucu, Cluj
ieri 23:29
Vând casa particulara in comuna Capusu Mare suprafata construita 200 mp ,teren 3500 mp, front la strada 50 ml., grajd, sura, garaj și alte anexe. Tel.
Capusu Mare, Cluj
ieri 23:07
Vand 2 parcele teren extravilan in comuna Aiton, jud. Cluj: o parcela de 2200 mp si cealalta de 700 mp, aproape de sat. Mai multe informatii obtineti la telefon.
Aiton, Cluj
ieri 23:06
Persoana fizica ofer spre vanzare inchiriere 2 case pe acelasi teren Calea Turzii zona pod Iorga ,langa Hotel Confort.Casa 1: 220 mp,P+E+M ,5 camere,3 bai,2 bucatarii,2 terase,3 livinguri,garaj,aer conditionat.CT,termopane.Casa 2:4 camere,4 bai ,living,bucatarie,terasa,beci (a functionat ca si pensiune) Zona ...
2314 EUR/m2 | 430 m2
Calea%252bTurzii, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 22:41
Persoană fizică vând aprox 3.000 mp. teren intravilan, curți construcții, în întregime sau pe parcele, cu acces la drum și utilități (electricitate și apă) Acte la zi, cu intabulare în cartea funciară
3,000 m2
Boju, Cluj
ieri 22:10
Se vinde casa in Caian Vama ce necesita reparatii are o suprafață de teren de 10800 mp din care locuibili 79 mp are curent electric apa și canalizare și gazul este in desfasurare are toate actele
1013 EUR/m2 | 79 m2
Caianu-Vama, Cluj
ieri 22:10
Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb Va propunem spre vanzare casa in Vistea + teren 2000 mp + anexe gospodaresti. Se accepta schimb + diferenta din partea noastra cu apartament 3 4 camere decomandate in cartierul Grigorescu. COMISION 0% ...
985 EUR/m2 | 172 m2
Vistea, Cluj
ieri 22:09
Apartament cu 3 camere,baie,2 holuri,gresie,faianță, parchet,usa metalica,centrala termica ,beci.telefon
1231 EUR/m2 | 65 m2
Oprișani, Turda, Cluj
ieri 22:01
De Vânzare: Casă la cheie cu Grădină și Posibilități de Extindere Vă prezentăm o locuință deosebită, cu un farmec aparte. Casa se remarcă prin designul său funcțional și grădinile frumos amenajate. Descrierea Proprietății : Hol spațios, care oferă acces facil către zonele casei. Baie finisată ...
1467 EUR/m2 | 90 m2
Campia Turzii, Cluj
ieri 21:35
Proprietar vand apartament cu 3 camere in Floresti in complex Tineretului. Apartamentul se afla la etajul 2 in imobil cu 3 etaje, zona linistita de familii cu copii. Anul constructiei 2012 Are suprafata utila de 68 mp compartimentat astfel: - living, - bucatarie separata, mobilata si utilata - 2 dormitoare ...
1794 EUR/m2 | 68 m2
Floresti, Cluj
ieri 21:15
De Vânzare: Cabana de Vis în Bălcești, Beliș, la Marginea Pădurii Vă invităm să descoperiți o cabană superbă, situată într-un cadru natural de poveste, la marginea pădurii din Bălcești, Beliș. Aceasta este locul perfect pentru relaxare, departe de agitația urbană. Descriere proprietate: Suprafață ...
1208 EUR/m2 | 120 m2
Balcesti (Belis), Cluj
ieri 21:14
Vand apartament spatios si luminos cu 2 camere decomandate, bucatarie cu open space pe str. Scortarilor in spatele BRD , una din cele mai cautate zone din Cluj. Apartamentul este situat la et. 2, are o suprafata utila de 62 mp si a fost renovat integral in 2022. ( geamuri termopane noi, centrala termica ...
Marasti, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 20:59
Teren intravilan situat în Dej, Valea Chiejdului, intabulat, 3000 mp, curet tras, împrejmuit, beci, foișor, grătar, terasat pentru construcție. Preț 95.000 euro negociabil. Relații la telefon
3,000 m2
Dej, Cluj
ieri 20:54