Vând garaj cart. Zorilor
Vând garaj din beton zugrăvit curent electric in cart.Zorilor .Este cu abonament de la primărie pe teren,nu se demolează fiind in curtea blocului.
Cluj-Napoca, Cluj
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Cluj-Napoca, Cluj
14 mai
Imobilul are o suprafață de 2200 mp în acte, 2022 mp măsurabili, și cuprinde: Corpul C1 137 mp, format din: 3 camere, hol, cămară, baie, bucătărie cu intrare separată din curte, pivniță incăpătoare, betonată și izolată, două curți + plus anexe în Corpul C2 116 mp - anexe: - grajd, șură cu posibilitatea ...
569 EUR/m2 | 137 m2
Fizesu Gherlii, Cluj
14 mai
Apartament modern cu 2 camere, inclusiv garaj și boxa, Strada Stejarului, Florești. Descoperă un apartament mobilat, spațios și luminos, cu o suprafață totală de 60 mp, utilă 56 mp + 4 mp balcon, situat într-un imobil nou, la etajul 1. Această locuință este ideală pentru cei care caută confort și stil! Compartimentare ...
1714 EUR/m2 | 56 m2
Floresti, Cluj
12 mai
Vând casă in Aghireșu judetul Cluj, la 35 km de Cluj, compusa din doua dormitoare, living cu bucătărie , baie și cămară pentru alimente suprafață utilă 62 de metrii pătrați, plus anexe și gradina, parcare două mașini în fața casei ,suprafață totală 13 ari casă+grădină.Cu centrala pe peleți plus toate ...
1411 EUR/m2 | 62 m2
Aghiresu, Cluj
ieri 22:05
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament 1 camera, mobilat,utilat complet, cu acces facil la magazine,bănci, piața ,mijloace de transport în comun, Manastur, lângă McDonald's
3515 EUR/m2 | 34 m2
Cluj-Napoca, Cluj
21 aprilie
Vând apartament 57m pătrați,decomandat,2 camere,bucătărie,hol,baie,balcon,cămară,debara,etaj 3 din 6,orientare sudica. Apartamentul se vinde nemobilat. Preț 183 000 euro. Tel. Nu colaborez cu agenții!
3211 EUR/m2 | 57 m2
Marasti, Cluj-Napoca, Cluj
21 aprilie
persoana fizica vând teren intravilan 600mp floresti jud cluj
600 m2
Floresti, Cluj
21 aprilie
CASA CU LIVADA DE VANZARE IN SATUL BOIAN,COMUNA CEANU MARE, JUD CLUJ (54KM), SITUATA LA STR PRINCIPALA CU O SUPRAFATA DE 34 ARI DINTRE CARE 17 ARI LIVADA SI 17 ARI TEREN ARABIL, CURTEA ARE SUPRAFATA DE 10 ARI MAI MULTE DETALII LA NR DE TEL
1471 EUR/m2 | 34 m2
Hodai-Boian, Cluj
21 aprilie
Vand apartament 3 camere, Floresti, zona parc Poligon, orientare vestica,parter: compus din camera de zi + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai, antreu, suprafata utila 67.4 mp, terasa 27.1 mp, curte 28,5 mp si 2 parcari (una exterioara si una interioara).
2672 EUR/m2 | 67 m2
Floresti, Floresti, Cluj
21 aprilie
Persoana fizică vând apartament 2 camere mobilat și utilat modern, termopane, centrală proprie, suprafață 51 mp, format din bucătărie, living, dormitor, 2 holuri, dressing, baie și balcon închis. Apartamentul se află pe strada Republicii, etaj 4 în Câmpia Turzii și dispune de loc de parcare. Este izolat ...
1520 EUR/m2 | 51 m2
Campia Turzii, Cluj
21 aprilie
Vand casuta din lemn rustica ,culoarea stejarului pe dinafara, si in interior izolata si tencuita, foarte calduroasa ,geamuri termopan ,tavanita si izilata , acoperis nou, horn facut.Are terasa , loc ptr. baie facut si instalatia de curent este facuta , trebuie legat la stalp care i la 8 m .In spatele ...
313 EUR/m2 | 48 m2
Bucea, Cluj
21 aprilie
Vand teren 2300 mp in sat Rediu, comuna Aiton, 19 km fata de centrul Clujului, 30 euro mp, 69.000 euro Teren intravilan, intre case. 2300 mp, pozitionare sudica. Este ideal pentru constructia unei case familiare cu teren generos pe langa. Apa, gazul si curentul sunt in fata terenului. Distanta fata de ...
2,300 m2
Rediu, Cluj
21 aprilie
Persoana fizică vand partament cu acces direct în grădină, 2 camere + living cu bucătărie, suprafata 51 mp + 2 balcoane! Nu rata! Apartament extrem de călduros, într-un bloc mic cu 20 de apartamente, poziționat între două apartamente liniște totală și confort garantat. În apartament nu s-a fumat ...
1706 EUR/m2 | 51 m2
Floresti, Cluj
21 aprilie
vand apar 2 camere, etaj 2, 47 mp + balcon. pret: 99990 mii euro parcare exterioara: 3000 mii euro Strada Cetatii n. 331, Floresti
2127 EUR/m2 | 47 m2
Floresti, Cluj
21 aprilie
Vand teren 5342mp intravilan partial situat intre Valcele si Feleacu langa Cluj Napoca (inainte de Feleac pe partea stanga in sensul spre Cluj Napoca). Acces facil de pe soseaua Cluj- Turda . Terenul e situat cam la 400m de sosea. Terenul e incadrat partial ca intravilan. Mai sunt case si cladiri ...
5,342 m2
Feleacu, Cluj
21 aprilie
La intrare in Chinteni, DJ 109,negociabil parcelabil, 4.086 mp
4,086 m2
Chinteni, Cluj
21 aprilie
De vânzare apartament 3 camere mobilat utilat spațios și bine compartimentat Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, ideal pentru familie sau investiție, având o suprafață utilă de 72 mp, la care se adaugă balcon. Compartimentare practică și confortabilă: living generos 2 dormitoare 2 ...
2472 EUR/m2 | 72 m2
Baciu, Cluj
21 aprilie
Vând garsonieră zona micro 1 pe strada Baladei centrala termica pe gaz, parchet ușa metalică etaj4 Info: Tel. Zero, șapte, cinci, cinci, patru, șase, cinci, șapte, cinci, cinci , WhatsApp
1679 EUR/m2 | 28 m2
Turda, Cluj
20 aprilie
Apartament de două camere, decomandat, situat la etajul 4 într-o zonă cu soare și verdeață a orașului Gherla. Apartamentul are acoperișul izolat, pereții exteriori placați cu polistiren, uși interioare schimbate, centrală proprie de apartament, două balcoane. Pentru detalii legate de preț și vizionare ...
1432 EUR/m2 | 44 m2
Gherla, Cluj
20 aprilie
Vand teren intravilan cu suprafața 1640 mp situat in comuna Aiton.Pe doua laturi ale parcelei sunt 2 strazi asfaltate (2 fronturi la strada).Este situat in mijlocul comunei Aiton. Pretul este de 141.000 euro.
1,640 m2
Aiton, Cluj
20 aprilie
VAND APARTAMENT 2 CAMERE IN FLORESTI Proprietar vand apartament de 42 mp, an constructie 2015, situat pe strada Lacului in Floresti, la 5 minute de Vivo,cu acces facil la artera principala si mijloacele de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 1 intr-un bloc P+3+M, intr-o zona linistita ...
2333 EUR/m2 | 42 m2
Floresti, Cluj
20 aprilie
Casa cu 2 camere, hol, bucătărie, baie, anexe, apa, gaz
2167 EUR/m2 | 60 m2
Pata, Cluj
20 aprilie
Persoană fizică vând casă tip duplex, situată în sat Dezmir, jud. Cluj, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit, cu acces facil către transport public și magazine. Suprafață utilă: 102 mp Regim de înălțime: P+1 An construcție: 2021 Curte proprie 1 loc de parcare Compartimentare: Parter: -living ...
2190 EUR/m2 | 105 m2
Dezmir, Cluj
20 aprilie
DE VÂNZARE Apartament 3 camere | Florești, Str. Eroilor Oferim spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din Florești, pe o stradă închisă, cu acces facil la toate facilitățile necesare. Suprafața utilă este de 74 mp + 4 mp balcon. Etaj 1 3 Compartimentare ...
2230 EUR/m2 | 74 m2
Floresti, Cluj
20 aprilie