Promovat
Spatiu comercial modern de 137 mp in zona Central, Anton Pann
8

Va propunem spre vanzare un spatiu modern si versatil, ideal pentru activitati de birouri, servicii, showroom, cabinet medical sau centru de consultanta. Proprietatea este situata in cartierul Central, in zona strazii Anton Pann, o zona accesibila si bine conectata la principalele puncte de interes ale ...

2555 EUR/m2 | 137 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 71 mp pe Dorobantilor zona Tribunalului Cluj! Etajul 1!
12

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Dorobantilor. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Tribunalul Cluj; - ...

3915 EUR/m2 | 71 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare semicentral in cartierul Grigorescu
9

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 54 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Grigorescu, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3056 EUR/m2 | 54 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere cu terasa spectaculoasa, proiect premium nZEB
6

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in Cluj-Napoca, in zona strazii Septimiu Muresan! Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, cu acces facil catre punctele de interes ale orasului, fiind in proximitatea scolilor, gradinitelor, parcurilor, centrelor comerciale ...

2832 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, zona Bucium - ideal pentru investitie
7

Apartament 2 camere, zona Bucium - ideal pentru investitie

Blitz ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, situat în cartierul Mănăștur. Zona beneficiază de acces facil către diverse puncte de interes, precum spații verzi, magazine și stații de transport în comun. Locuința are o suprafață utilă de ...

3289 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 58 mp, la cheie, zona Edgar, Manastur
8

Apartament 2 camere, 58 mp, la cheie, zona Edgar, Manastur

Blitz ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Mănăștur, zona Edgar, într-un imobil izolat termic. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 mp și beneficiază de balcon generos, cu o suprafață totală de aproximativ 8 mp. Compartimentare: -Dormitor -Living -Bucătărie -Baie -1 ...

3000 EUR/m2 | 50 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Apartement Cluj Napoca zona iris 98.000 euro negociabil
5

Locație: Cartierul Iris, Str. Oașului Suprafață utilă: 42 mp Orientare: Vest lumină naturală plăcută în a doua parte a zilei Etaj: Parter, cu mică grădină perfectă pentru relaxare Apartamentul se predă finisat simplu, mobilat și utilat modest, oferind viitorului proprietar posibilitatea de ...

2333 EUR/m2 | 42 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Inchiriez apartament  Calea Baciului
5
5

Vand Inchiriez apartament Calea Baciului

Vand inchiriez apartament Cluj Napoca ,Calea Baciului , 53mp2 ,140.000 usor negociabil ,complet utilat si mobilat ,compus astfel : - un dormitor -living -bucacatrie -balcon -baie Pret chirie 500 luna (parcare subterana inclusa )

2642 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand sau schimb casa in turda
9
26

Vand sau schimb casa in turda

Vand casa la Turda (zona bazinului de innot)100 mp + teren 3200mp,casa este din caramida cu mansarda din lemn ,centrala pe peleți -mansarda -3 camere -2 bai -parter-living cu bucatarie -dressing mare - o baie -in curte se afla si un foisor din lemn -pret 100.000 sau schimb cu apartament in Cluj ...

1000 EUR/m2 | 100 m2

Turda, Cluj

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii
10
1

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu+Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 2 camere | parcare | Florești | Abatorului | direct proprietar
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare apartament modern, primitor, cu 2 camere. Este situat în Florești, pe strada Abatorului, la etajul 3 din 4 într-un bloc nou, dotat cu lift. Compartimentare practică: 1 dormitor decomandat, living open-space cu bucătărie complet utilată, baie modernă, dressing încăpător, ...

2718 EUR/m2 | 39 m2

Floresti, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca
4
7

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca

Vand spatiu comercial cu suprafata de 42 mp. pe B-dul 21 Decembrie 1989 nr 4, langa Hotel Melody, Cluj. In spatiu functioneaza un cabinet cosmetic de peste 40 de ani. Este autrorizat pentru toate serviciile de infrumusetare. Relatii la tel.

6190 EUR/m2 | 42 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand Garsoniera in Gruia - 44.000 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
6
10

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3385 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament modern cu 3 camere, 70 mp, balcon, parcare, zona Vivo
12

Blitz ofera spre vanzare un apartament modern, semidecomandat cu suprafata de 70,35 mp utili, intr-o zona linistita, la parterul inalt al unui complex rezidential de pe strada Avram Iancu, la 2 minute de Vivo. Este compartimentat astfel: 2 dormitoare, open-space cu bucatarie , baie si balcon. Apartamentul ...

2624 EUR/m2 | 71 m2

Floresti, Cluj

Vand teren Aiton

Vand teren Aiton

Teren 1163 mp in Aiton,73 eur mp ,intravilan,C.F.,utilităti langă teren,certif.de urbanism pemite casă cu subsol și etaj retras ,acces din drum național.tel

1,163 m2

Aiton, Cluj

Teren de 11,600 mp, comuna Jucu, jud. Cluj, direct de la proprietar
6
2

Proprietar, vand teren extravilan cu o suprafat generoas de 11.600 mp, situat in comuna Jucu, judetul Cluj. Proprietatea se afl într-o zona linistit si usor accesibil , beneficind de un peisaj rural pitoresc, perfect pentru activitati agricole. Terenul este ideal pentru diverse culturi agricole, ...

Jucu, Cluj

 persoana fizica vand casa particulara incomuna Capusu Mare88 5

persoana fizica vand casa particulara incomuna Capusu Mare88

Vând casa particulara in comuna Capusu Mare suprafata construita 200 mp ,teren 3500 mp, front la strada 50 ml., grajd, sura, garaj și alte anexe. Tel.

Capusu Mare, Cluj

Vand teren extravilan
9
7

Vand teren extravilan

Vand 2 parcele teren extravilan in comuna Aiton, jud. Cluj: o parcela de 2200 mp si cealalta de 700 mp, aproape de sat. Mai multe informatii obtineti la telefon.

Aiton, Cluj

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National
10
6

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National

Persoana fizica ofer spre vanzare inchiriere 2 case pe acelasi teren Calea Turzii zona pod Iorga ,langa Hotel Confort.Casa 1: 220 mp,P+E+M ,5 camere,3 bai,2 bucatarii,2 terase,3 livinguri,garaj,aer conditionat.CT,termopane.Casa 2:4 camere,4 bai ,living,bucatarie,terasa,beci (a functionat ca si pensiune) Zona ...

2314 EUR/m2 | 430 m2

Calea%252bTurzii, Cluj-Napoca, Cluj

Vând teren intravilan Boju, com. Cojocna
5
2

Vând teren intravilan Boju, com. Cojocna

Persoană fizică vând aprox 3.000 mp. teren intravilan, curți construcții, în întregime sau pe parcele, cu acces la drum și utilități (electricitate și apă) Acte la zi, cu intabulare în cartea funciară

3,000 m2

Boju, Cluj

casa de vanzare 4

casa de vanzare

Se vinde casa in Caian Vama ce necesita reparatii are o suprafață de teren de 10800 mp din care locuibili 79 mp are curent electric apa și canalizare și gazul este in desfasurare are toate actele

1013 EUR/m2 | 79 m2

Caianu-Vama, Cluj

Persoana Fizica vand Teren Cluj - Borsa Catun - Intravilan 2300 mp - Extras CF - Cabana - Foisor
11
4

Persoana fizica vand teren intravilan cu extras CF, acte la zi, curent in curte, apa si canalizare la limita proprietatii in Borsa Catun, la 25 km de Hornbach. Terenul are o suprafata de 2300 mp si un front de 19 mp la strada. Pe teren sunt amplasate o cabanuta pe schelet metalic si un foisor ( lemnarie ...

2,300 m2

Borsa-Catun, Cluj

Garsoniera Gruia 46.000 euro - Apartament Gruia zona Stadion CFR Gara Facultatea de Litere
5
8

Garsoniera Gruia - 46.000 euro Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gruia cu o suprafata de 18,5 mp. Este aproape de statii, magazine, Gara, Facultatea de Litere Detinem proprietati la vanzare inchiriere atat in Cluj-Napoca, cat si in Floresti. Nu ezitati sa ne contactati! Telefon agentie ...

3538 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Cluj-Napoca (3334) Floresti (1035) Turda (230) Dej (184) Apahida (139) Baciu (120) Dezmir (112) Chinteni (109) Campia Turzii (90) Gherla (85) Gilau (54) Feleacu (53) Salicea (39) Belis (33) Mihai Viteazu (28) Jucu de Sus (26) Popesti (25) Huedin (23) Tureni (22) Jucu de Mijloc (21) Campenesti (19) Baisoara (18) Sannicoara (18) Luna de Sus (16) Marisel (16) Aiton (15) Corusu (15) Muntele Baisorii (15) Bontida (14) Gheorghieni (13) Rasca (13) Suceagu (13) Iclod (12) Maguri-Racatau (12) Sandulesti (12) Valcele (12) Calatele (11) Cojocna (11) Maguri (11) Rascruci (11) Rediu (11) Borsa (10) Fundatura (9) Mera (9) Mociu (9) Poiana Horea (9) Tauti (9) Viisoara (9) Jucu (8) Sanpaul (8) Somesu Rece (8) Ciucea (7) Copaceni (7) Deusu (7) Moldovenesti (7) Valea Draganului (7) Valea Ierii (7) Visagu (7) Aghiresu (6) Bucea (6) Capusu Mare (6) Corpadea (6) Cuzdrioara (6) Feiurdeni (6) Gadalin (6) Geaca (6) Luna (6) Radaia (6) Cara (5) Ciurila (5) Dabaca (5) Dangau Mare (5) Marcesti (5) Micesti (5) Petrestii de Jos (5) Poieni (5) Sacuieu (5) Taga (5) Bogata (4) Buru (4) Caianu (4) Calarasi (4) Camarasu (4) Ceanu Mare (4) Ghirisu Roman (4) Iara (4) Lujerdiu (4) Luna de Jos (4) Manastireni (4) Martinesti (4) Negreni (4) Nicula (4) Nima (4) Pata (4) Sic (4) Tioltiur (4) Vechea (4) Aghiresu-Fabrici (3) Alunis (3) Alunisu (3) Aschileu Mare (3) Badeni (3) Balcesti (Belis) (3) Bobalna (3) Boian (3) Buza (3) Cacova Ierii (3) Caianu-Vama (3) Catina (3) Chidea (3) Ciumafaia (3) Comsesti (3) Cornesti (Mihai Viteazu) (3) Giurcuta de Sus (3) Livada (Iclod) (3) Livada (Petrestii de Jos) (3) Lunca Visagului (3) Margau (3) Mihaiesti (3) Muntele Rece (3) Nadaselu (3) Ocna Dejului (3) Pietroasa (3) Plopi (3) Recea-Cristur (3) Rogojel (3) Sacalaia (3) Salistea Noua (3) Samboleni (3) Santejude-Vale (3) Santioana (3) Sub Coasta (3) Urisor (3) Vanatori (3) Vlaha (3) Ardeova (2) Bagara (2) Boju (2) Bont (2) Bunesti (2) Caianu Mic (2) Capusu Mic (2) Ceanu Mic (2) Cornesti (2) Dealu Mare (2) Dealu Negru (2) Faureni (2) Finisel (2) Fizesu Gherlii (2) Ghirolt (2) Giula (2) Jichisu de Jos (2) Masca (2) Mintiu Gherlii (2) Moristi (2) Paniceni (2) Petrestii de Sus (2) Plaiesti (2) Pustuta (2) Sanmarghita (2) Sanmartin (2) Saradis (2) Sardu (2) Scrind-Frasinet (2) Smida (2) Soporu de Campie (2) Stejeris (2) Stolna (2) Sucutard (2) Tiocu de Jos (2) Vad (2) Vultureni (2) Babutiu (1) Badesti (1) Baita (1) Barlea (1) Bociu (1) Bodrog (1) Bogata de Jos (1) Bologa (1) Borsa-Catun (1) Buteni (1) Calarasi-Gara (1) Calata (1) Calna (1) Caseiu (1) Catcau (1) Cetan (1) Coasta (1) Coplean (1) Cornesti (Garbau) (1) Craesti (1) Cristorel (1) Cutca (1) Deleni (1) Diviciorii Mari (1) Diviciorii Mici (1) Dretea (1) Dumbrava (1) Elciu (1)