Promovat
Super Oferta! Apartament 3 camere
2

Super Oferta! Apartament 3 camere

Oferta de neratat!!! Comision 0! Agentia Edil Floresti oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, semifinisat, cu o suprafata utila de 54 mp ,modern și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită. Apartamentul este compus din living spațios cu bucătărie open-space, două dormitoare ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
APARTAMENT ULTRACENTRAL 3 CAMERE BULEVARDUL EROILOR
13

APARTAMENT ULTRACENTRAL 3 CAMERE BULEVARDUL EROILOR

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, zona Ultracentrala si anume Bulevardul Eroilor. Imobilul este amplasat in inima orasului, intr-o zona emblematica si intens circulata, cu acces rapid catre toate punctele de interes ale Clujului. In imediata apropiere regasim: -Piata ...

4701 EUR/m2 | 74 m2

ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament modern, la cheie, zona Pietei Zorilor
8

Apartament modern, la cheie, zona Pietei Zorilor

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, in cartierul Zorilor, zona Pietei Agroalimentare Zorilor. Acesta are suprafata utila de 66 mp plus 2 balcoane si este situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul este compartimentat in: 3 camere decomandate, bucatarie ...

3485 EUR/m2 | 66 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere | 58mp | Zona Europa | Proiect exclusivist
4

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-un ansamblu rezidential de tip Boutique, amplasat intr-o zona extrem de linistita din cartierul Europa, Cluj-Napoca. Zona este recunoscuta pentru caracterul sau exclusivist, aerisit si rezidential, fiind ideala pentru cei care cauta confort, ...

3630 EUR/m2 | 58 m2

europa, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Apartement Cluj Napoca zona iris 98.000 euro negociabil
5

Locație: Cartierul Iris, Str. Oașului Suprafață utilă: 42 mp Orientare: Vest lumină naturală plăcută în a doua parte a zilei Etaj: Parter, cu mică grădină perfectă pentru relaxare Apartamentul se predă finisat simplu, mobilat și utilat modest, oferind viitorului proprietar posibilitatea de ...

2333 EUR/m2 | 42 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Inchiriez apartament  Calea Baciului
5
5

Vand Inchiriez apartament Calea Baciului

Vand inchiriez apartament Cluj Napoca ,Calea Baciului , 53mp2 ,140.000 usor negociabil ,complet utilat si mobilat ,compus astfel : - un dormitor -living -bucacatrie -balcon -baie Pret chirie 500 luna (parcare subterana inclusa )

2642 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament la cheie
10

Vând apartament la cheie

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca
4
7

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca

Vand spatiu comercial cu suprafata de 42 mp. pe B-dul 21 Decembrie 1989 nr 4, langa Hotel Melody, Cluj. In spatiu functioneaza un cabinet cosmetic de peste 40 de ani. Este autrorizat pentru toate serviciile de infrumusetare. Relatii la tel.

6190 EUR/m2 | 42 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand Garsoniera in Gruia - 44.000 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
6
10

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3385 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National
10
6

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National

Persoana fizica ofer spre vanzare inchiriere 2 case pe acelasi teren Calea Turzii zona pod Iorga ,langa Hotel Confort.Casa 1: 220 mp,P+E+M ,5 camere,3 bai,2 bucatarii,2 terase,3 livinguri,garaj,aer conditionat.CT,termopane.Casa 2:4 camere,4 bai ,living,bucatarie,terasa,beci (a functionat ca si pensiune) Zona ...

2314 EUR/m2 | 430 m2

Calea%252bTurzii, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Gruia 46.000 euro - Apartament Gruia zona Stadion CFR Gara Facultatea de Litere
5
8

Garsoniera Gruia - 46.000 euro Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gruia cu o suprafata de 18,5 mp. Este aproape de statii, magazine, Gara, Facultatea de Litere Detinem proprietati la vanzare inchiriere atat in Cluj-Napoca, cat si in Floresti. Nu ezitati sa ne contactati! Telefon agentie ...

3538 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni strada Lacramioarelor - 42.000 Euro - renovata martie 2026
10
16

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni - 42.000 euro. Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gheorgheni, strada Lacramioarelor, situata pe mijlocul palierului, orientare Sud. Garsoniera este compusa din camera + baie si are o suprafata de 11 mp, parter. Cheltuieli de intretinere foarte mici. Ideal ...

3818 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vânzare finisat premium mobilat și utilat Fabrici 105
10

Smart Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, proaspăt finisat, amenajat modern, cu finisaje și dotări de calitate, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Compartimentare: living cu bucătărie ...

3750 EUR/m2 | 44 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 2 camere Marasti,
7
4

Vand apartament 2 camere Marasti,

Vand apartament spatios si luminos cu 2 camere decomandate, bucatarie cu open space pe str. Scortarilor in spatele BRD , una din cele mai cautate zone din Cluj. Apartamentul este situat la et. 2, are o suprafata utila de 62 mp si a fost renovat integral in 2022. ( geamuri termopane noi, centrala termica ...

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
De vanzare penthouse exclusivist cu panorama pe lac cu terasa 145 mp
19

Apartament 4 camere de vanzare, 120 mp utili, in zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.           Avantaje majore ale acestui apartament:       - terasa de 145 mp - panorama spre lac; - spa chiar in inchinta complexului. TABOO Imobiliare propune ...

3667 EUR/m2 | 120 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 4 camere cu gradina in vila de vanzare parcare Borhanci
13