Promovat
[ 2,6 HA ] Randament bun I Locație strategică I Autostradă
9

[ 2,6 HA ] Randament bun I Locație strategică I Autostradă

Cauți randament și orașul nu contează ? Vrei o investiție aproape de Cluj, cu logistică simplă? Sau o investiție temporară, cu focus pe exit? Teren intravilan cu un potențial investițional și de dezvoltare, situat în localitatea Turda, în imediata apropiere a Autostrăzii Transilvania, pe strada Trascăului ...

25,835 m2

Turda, Cluj

Promovat
Casă cu 3 camere de vânzare pe str. Fabricii
18

Casă cu 3 camere de vânzare pe str. Fabricii

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Turda, într-o zonă rezidențială cu acces facil către principalele puncte de interes din oraș. Proprietatea este amplasată pe un teren de 617 mp, având o suprafață utilă de aproximativ 104,7 mp și o suprafață construită desfășurată de ...

1327 EUR/m2 | 105 m2

Sud-Est, Turda, Cluj

Promovat
Casă cu 3 camere - str. Primaverii
15

Casă cu 3 camere - str. Primaverii

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Turda, pe strada Primăverii, într-o zonă rezidențială cu acces facil către punctele de interes din oraș. Proprietatea este potrivită atât pentru locuință permanentă, cât și pentru investiție, având o compartimentare practică și teren generos. Locuința ...

1082 EUR/m2 | 110 m2

Sud-Est, Turda, Cluj

Promovat
Casă cu teren generos la colț de intersecție - cartier Poiana
16

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Poiana, la colț de intersecție, pe străzile Hațegului și Vrancei, într-o zonă cu acces facil și cu avantajul rar al deschiderii la două străzi. ​ Proprietatea este amplasată pe un teren drept, în suprafață de 869 mp, având pe teren două construcții ...

550 EUR/m2 | 200 m2

Turda, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in Turda ,cartier Flora
5

Vand teren in Turda ,cartier Flora

Proprietar PF , vand teren intabulat CF, in Turda ,cartier Turda Noua ,str Iazurilor ,langa cartier rezidential Flora ,in spate la restaurantul Talora , cu suprafata de 3.300 mp, Terenul de forma dreptunghiulara: cca 13 m latime x 250 m lungime , cu acces din strada Iazurilor Utilitati: retea tensiune ...

Turda, Cluj

Casa cu curte 44mp, Turda Noua,2 camere, comision zero !!
10
1

Casa cu curte 44mp, Turda Noua,2 camere, comision zero !!

Capital Imobiliare vă propune spre vânzare o casa familiala , zona Turda Noua , strada Potaissa, compusă din 2 camere, 1 bucatarie, 1 baie, 1 antreu, 1 pivnita si o terasa de 44 mp. Imobilul se afla intr-o zona liniștită, departe de traficul intens, aproape de scoli. Este racordata la utilitati precum ...

1538 EUR/m2 | 51 m2

Nord, Turda, Cluj

Apartament 2 camere ,53 mp + balcon 5 mp et 1 Parcul Teilor
5
1

Apartament 2 camere ,53 mp + balcon 5 mp et 1 Parcul Teilor

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, cu suprafața utilă de 53 mp + balcon de 5 mp, situat la etajul 1, într-o zonă foarte căutată Maternă, chiar lângă Parcul Teilor. - Compartimentare semidecomandată, practică -Renovat complet totul nou, finisaje premium -Instalații electrice, sanitare ...

1764 EUR/m2 | 53 m2

Turda, Cluj

Apartament de vanzare cu 3 camere zona Micro 1
5

Apartament de vanzare cu 3 camere zona Micro 1

Apartament de vânzare cu 3 camere în zona Micro 1, strada Constructorilor. Suprafață utilă de 57 mp. Acesta este semidecomandat, cu 3 camere, 2 holuri, bucătărie, baie, balcon și cămară. Este situat la etajul 4, orientat spre malul Arieșului. Apartamentul este izolat la exterior, dispune de centrală ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

Oprișani, Turda, Cluj

Vand casa centru Turda
1
1

Vand casa centru Turda

Vand casa in centru Turda buna de locuit. Doua camera,bucatarie ,baie.Casa este situata in spatele pietii intr-o curte comuna. Pretty 65000 euro negotiable.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Central, Turda, Cluj

teren intravilan
7
16

teren intravilan

vand teren intravilan situat pe strada zanelor intre strada cheii si strada sandulesti cu iesire la ambele strazi,front 30 metri.pe suprafata sunt si pomi fructiferi.terenul are extras cf,drumul de acces este pietruit, si curentul electric este la poarta.PUZ RECENT in zona respectiva.viitor cartier de ...

6,628 m2

Turda, Cluj

Vând apartament 3 camere
8
3

Vând apartament 3 camere

Persoana fizică Vând apartament cu 3 camere pe Strada Amurgului nr34, semidecomandat, complect utilat.

1644 EUR/m2 | 45 m2

Turda, Cluj

Vand apartament 2 camere
10
4

Vand apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere , nedecomandat

1324 EUR/m2 | 37 m2

Turda, Cluj

Vand-Inchiriez teren intravilan, in Turda-Bai - Suprafata 12,2 ari, (1220 mp)
8
48

Vand-Inchiriez teren intravilan, in Turda-Bai, 12,2 ari, (1220 mp). -- Pentru loc de casa (tip constructie usoara, view - box, container, orice tip prin asamblare, etc...), spatiu comercial, camping, gradina. -- Acte la zi, -- Adresa terenului: 46.575664, 23.799126 -- Posibilitatea de achizitie si prin ...

Turda, Cluj

CASA langa Turda si Cheile Turzii
7
1

CASA langa Turda si Cheile Turzii

An constr.2008 Supraf.teren 1200 mp Supraf.locuibila utila 222,50 mp Parter: * Hol,scara,bucatarie,cămară,camera de zi,living,baie servici,garaj. (106 mp) Mansarda: * Hol,scara,baie mare,doua dormitoare,dressing,doua balcoane. (117 mp) (Termopane,incalzire centrala Gaz si Lemne,Livada cu 45 pomi fructiferi,zmeur,mur,etc.Apa,Gaz,Curent,Canalizare,Internet.) *Posibilitate ...

1222 EUR/m2 | 225 m2

Turda, Cluj

Vând apartament nou 1

Vând apartament nou

Vând apartament în bloc nou cu CF, zona centrală, parcare proprie în curte privata, balcon 4 mp. La 5 min de centrul orașului, Supermarket, Spital, Școala, Grădiniță. Etaj 2 Semifinisat

1897 EUR/m2 | 58 m2

Central, Turda, Cluj

Apartament nou de vanzare 1

Apartament nou de vanzare

Apartament situat la demisolul unui bloc, finisat, cu CF

1404 EUR/m2 | 57 m2

Central, Turda, Cluj

Vând apartament în bloc nou

Vând apartament în bloc nou

Vând apartament penthouse-urile în bloc nou, cu CF și parcare proprie în curte privată, terasă 60 mp cu balustradă de sticlă securizată, ce poate fi amenajată ca terasa verde, balcon 4 mp, balcon 7 mp. Imobilul se găsește în zona centrală, la 5 minute de zona pietonală, aproape de Supermarket, Spital, ...

2951 EUR/m2 | 61 m2

Central, Turda, Cluj

Casa de vânzare Turda
10
7

Casa de vânzare Turda

Casa este compusă din 3 camere,bucătărie, baie,grădină și diferite anexe.Mai multe detalii la telefon

328 EUR/m2 | 290 m2

Turda, Cluj

Vand sau inchiriez hala in TURDA
10

Vand sau inchiriez hala in TURDA

vand sau inchiriez Hala de 342mp in Turda Str Clujului nr 2,cu curte individuala de 1240mp ,doua birouri ,2bai ,vestiar. Supravegheat video. Sistem alarma Acces TIr, ParcareTir si autoutilitare Pret vanzare 375000 eur

1096 EUR/m2 | 342 m2

Turda, Cluj

Apartament cu 3 cam. de vanzare  Turda
10
12

Apartament cu 3 cam. de vanzare Turda

Vând ap. cu 3 cam. în Turda parțial mobilat (dormitor și bucătărie) situat la etaj 3 pe mijloc izolat int și ext.G+F+P uși schimbate, balcon 4 m închis geamuri termopan. Ap. se află într-o zona bună 1 min. de stație autobus, 3 min. de piața, Kaufland, Turda Arena loc parcare plătit 2025

1368 EUR/m2 | 57 m2

Turda, Cluj

Vând apartament cu 2 camere
6
3

Vând apartament cu 2 camere

Apartament de vânzare în Turda zona Micro1,cu 2 camere decomandat și cu orientare spre sud,aproape de magazine și de statia de autobuz .

1313 EUR/m2 | 56 m2

Turda, Cluj

Parcele de teren in comunitatea privată Nova Potaissa
1

Parcele de teren in comunitatea privată Nova Potaissa

Vrei să iți construiești casa ta intr-o comunitate modernă? Alege o parcelă de teren, alege un proiect de casă și apoi fie construiești tu, fie te ajutăm și iți construim noi. Mai avem doar cateva parcele disponibile cu suprafețe de 502mp, 670mp si 750mp. Prețurile incep de la 100 euro mp. Toate utilitățtile ...

600 m2

Turda, Cluj

Teren intravilan de vanzare
4
2

Teren intravilan de vanzare

Vând teren pentru construcție cu suprafața de 600 mp, situat în Turda, Cartierul Primăverii, strada Ioan Slavici. Terenul este amplasat într-o zonă liniștită, cu acces facil, ideal pentru construcția unei case. Suprafață generoasă și poziție bună. Preț: 55.000 Telefon de contact

600 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare Turda, Cluj
10
12

Casa de vanzare Turda, Cluj

Se vinde casa in Turda, cartier Turda Noua, in apropierea spitalului municipal pe strada Decebal. Este un cartier linistit, curat. Cu masina se poate ajunge in 7min in zona centrala.Este vorba de o casa familiala in regim P+M. Parter : baie, bucatarie, hol, living, casa scarii Mansarda : 2dormitoare, ...

1255 EUR/m2 | 110 m2

Turda, Cluj

Apartament de vânzare
6
4

Apartament de vânzare

Vând apartament luminos, cu o suprafață utilă de 52 mp. Apartamentul necesită renovare, ceea ce oferă viitorului proprietar libertatea de a-l personaliza după propriul gust și stil. Detalii principale: -Ap are 2 camere semidecomandate, -Bucătărie luminoasă și încăpătoare, -2 Spații de depozitare, -Balcon ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Turda, Cluj

Garsoniera de vânzare Turda
7

Garsoniera de vânzare Turda

dotată cu toate utilitățile gaz curent apa canalizare zona Tineretului bloc Sticla aproape de statia Materna pregătită pentru locuire preț negociabil

1500 EUR/m2 | 24 m2

Turda, Cluj

Casa cu teren generos 4000mp, utilitati, acces A10, sat Dumbrava
10
1

Casă la țară cu teren generos : 4.022 mp, toate utilitățile, zonă cu potențial ridicat zona Cluj Alba Ofer spre vânzare o casă situată la intersecția județelor Cluj și Alba, în intravilanul comunei Unirea, sat Dumbrava zonă liniștită, cu acces rapid la infrastructura rutieră, inclusiv Autostrada A10. Localizare ...

648 EUR/m2 | 91 m2

Turda, Cluj

Vand spatiu comercial
2

Vand spatiu comercial

Vind spatiu comercial de 100 m pătrați compus din 2 apartamente cu trei camere de 50 m pătrați fiecare se poate vinde împreună sau separat. Spatiu situat in zona micro 3 pe Str Lianelor Nr 3.

3300 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

COMISION 0!  Apartament de vanzare, 3 camere, etaj intermediar, zona Micro III
8
4

COMISION 0! Apartament de vanzare, 3 camere, etaj intermediar, zona Micro III

Blitz ofera la vanzare apartament semidecomandat cu 3 camere in Turda, zona MIcro III. Acesta este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele. Suprafata utila este de 55 mp, compartimentarea se prezinta astfel: hol cu spatiu de depozitare, bucatarie, living, 2 dormitoare, 1 baie si un balcon inchis. ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Turda, Cluj

Apartament 3 camere, 64 mp, renovabil, zona Centrala!
8
3

Apartament 3 camere, 64 mp, renovabil, zona Centrala!

Blitz ofera la vanzare apartament decomandat cu 3 camere in Turda, zona Centrala. Acesta este situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 nivele. Suprafata utila este de 64 mp, compartimentarea se prezinta astfel: hol spatios, bucatarie, living, 2 dormitoare, 1 baie , debara si 2 balcoane. De mentionat ca ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Turda, Cluj

Teren intravilan de vânzare, Comuna Rimetea
5
2

Teren intravilan de vânzare, Comuna Rimetea

Vând teren intravilan situat în Comuna Rimetea, cu o suprafață totală de 9260 mp. Font strada principală 54 m. Există posibilitatea de racordare la rețeaua electrica. Terenul cu o priveliște superbă este ideal pentru construcția de cabane, casă de vacanță sau pensiune, conform certificatului de urbanism. ...

9,260 m2

Turda, Cluj

Casă de vânzare
1
14

Casă de vânzare

3 camere,bucătărie, baie, cămară, beci, garaj. Suprafața construcții 101mp, curte 165mp.

495 EUR/m2 | 101 m2

Turda, Cluj

Vând casă în Turda
1
24

Vând casă în Turda

Casă și curte în supraf. de 264mp.

446 EUR/m2 | 101 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare
3
6

Casa de vanzare

Vând casa în Turda, str Crișan nr 11 în spatele Colegiului Național Mihai Viteazu , compusa din 2 camere , bucătărie, baie , hol , cămară. Este mobilata.Are garaj care are în incinta lui o camera mare , obiecte de serviciu și o cămară Suprsfata totală în acteeste de 280 mp.

393 EUR/m2 | 280 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare in Turda jud. Cluj aproape de centru
8

Casa de vanzare in Turda jud. Cluj aproape de centru

PF, ofer spre vanzare, duplex, 2 apartamente cu intare si contorizare separata si curte comuna pavata cu dale, cu locuri de parcare. Casa se afla in Turda , judetul Cluj foarte aproape de centru, Penny, Spital . Primul ap. este format din: - la parter: living, bucatarie, baie -la etaj: 2 dormitoare, ...

1195 EUR/m2 | 200 m2

Turda, Cluj

Vând teren în Turda, cartierul hărcana vis a vis de biserică, drumul principal 55 euro mp
3
3

Vând teren intravilan 50 metrii de la drum restul extravilan în Turda, cartierul hărcana vis a vis de biserică, pe drumul principal 55 euro pe mp toată suprafața de 4000 mp, nu accept oferte de pret, fără schimburi Front 11.5 m, lungime aproximativă 400 m Stâlp de curent lângă teren, la drum Apă curentă ...

Turda, Cluj

Vinde Apartament 2 camere  in Turda
5
3

Vinde Apartament 2 camere in Turda

Apartament din cărămidă, încălzire centrală nouă, geamuri termopan ,izolat și finisat. Mai multe relații la email.

1526 EUR/m2 | 38 m2

Turda, Cluj

vand casa in turda aproape de centru
5
14

vand casa in turda aproape de centru

Vand casa in Turda,aproape de centru.Casa este compusa din 3 camere,bucatarie,baie,camara,finisata,izolata termic,toate utilitatile,posibilitati de extindere,singur in curte.Acte in regula.Pret 135.000euro negociabil.Detalii la numerele de telefon afisate.

1421 EUR/m2 | 95 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare, Turda str. Sandulesti la inceput.
9
11

Casa de vanzare, Turda str. Sandulesti la inceput.

Casa familiala de vanzare compusa din 2 camere, bucatarie, baie, camara terasa + dependinte, curte si gradina, cu posibilitatea de supraetajare sau mansardare suplimentara. Casa este racordata la toate utilitatile: gaZ, electricitate, apa si canalizare. Suprafata utila 75mp, suprafata teren 700mp.

1853 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

Vând apartament zona excelentă Calea Victoriei nr 17 vizavi de Materna
10
1

De vanzare apartament decomandat cu 3 camere in Turda, zona Micro II str. Calea Victoriei nr 17 bloc C5 scara din mijloc, apartamentul cu jaluzelele albe din poze,blocul perpendicular pe șoseaua fără zgomot, vedere pe ambele părți ale blocului preț 95000 euro. Acesta este situat la etajul 3 al unui ...

1385 EUR/m2 | 65 m2

Turda, Cluj

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Apartament 3 camere decomandat Suprafața 56mp etaj 1 Strada Constructorilor nr 14,bloc B3

1500 EUR/m2 | 56 m2

Micro+1, Turda, Cluj

Casă de vânzare Turda Noua
3
3

Casă de vânzare Turda Noua

Vând casă în Turda Noua poziție bună cu 4 camere,3 băi, bucătărie, pod, beci, garaj are curte grădină. Mai multe detalii la telefon

1732 EUR/m2 | 127 m2

Turda, Cluj

Vând apartament 2 camere
6
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, et 1 ,izolat interior și exterior, aer condiționat, loc de parcare, mobilat și utilat complet.

1564 EUR/m2 | 55 m2

Turda, Cluj

Casa de vânzare 3

Casa de vânzare

Casa de vânzare în Turda( Poiana): - 3 camere, bucătărie, baie, pivniță - 136 M2 - curte + gradina 830 M2

1103 EUR/m2 | 136 m2

Turda, Cluj

Apartament cu două camere de vânzare în centrul Turzii, jud Cluj
6
5

Vând apartament în centrul orașului Turda, compus din două camere, baie, bucătărie, hol, cămară și un beci de 12 metri pătrați. Suprafața utilă a apartamentului este de 43 metri pătrați. Actele apartamentului sunt la zi și pe proprietar. Beciul este intabulat. Se vinde cu sau fără mobilă.

1535 EUR/m2 | 43 m2

Central, Turda, Cluj

Vand ieftin parcele de teren intre 500 si 5000 mp.pt.case sau cabane in Turda
6
72

Vand parcele de teren intravilan si extravilan pentru case sau cabane. 2000mp; 1000mp; 1000mp Terenurile se afla in Turda pe strada Dealul Zanelor,la aprox.1 km de la Cofetaria Dana,inspre Alba Iulia. Zona superba si linistita.Panorama asupra orasului, Mihai Viteazu si cheile turzii. Utilitati in apropiere. CF,acte ...

1,000 m2

Turda, Cluj

Apartament 2 camere decomandat, luminos, zonă bună   ideal locuință sau investiție (închiriere)
9

Apartament 2 camere decomandat, luminos, zonă bună ideal locuință sau investiție (închiriere)

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Apartamentul este luminos, bine compartimentat si potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie inchiriere. Suprafata utila 48 mp Etaj 2 din 5 Compartimentare semidecomandat Bucatarie ...