Promovat
Casă cu 3 camere de vânzare pe str. Fabricii
18

Casă cu 3 camere de vânzare pe str. Fabricii

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Turda, într-o zonă rezidențială cu acces facil către principalele puncte de interes din oraș. Proprietatea este amplasată pe un teren de 617 mp, având o suprafață utilă de aproximativ 104,7 mp și o suprafață construită desfășurată de ...

1327 EUR/m2 | 105 m2

Sud-Est, Turda, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere in curte comuna - str. Ana Ipatescu
11

Apartament cu 2 camere in curte comuna - str. Ana Ipatescu

Vă propunem spre vânzare un apartament în casă, situat la parter, într-o proprietate cu curte comună împărțită doar cu încă un vecin. Locuința este potrivită pentru cei care caută o alternativă la apartamentul de bloc și își doresc acces la curte și grădină proprie, într-un cadru mai liniștit. Suprafețe ...

1106 EUR/m2 | 47 m2

Turda, Cluj

Promovat
[ 2,6 HA ] Randament bun I Locație strategică I Autostradă
9

[ 2,6 HA ] Randament bun I Locație strategică I Autostradă

Cauți randament și orașul nu contează ? Vrei o investiție aproape de Cluj, cu logistică simplă? Sau o investiție temporară, cu focus pe exit? Teren intravilan cu un potențial investițional și de dezvoltare, situat în localitatea Turda, în imediata apropiere a Autostrăzii Transilvania, pe strada Trascăului ...

25,835 m2

Turda, Cluj

Promovat
Casă cu 3 camere - str. Primaverii
15

Casă cu 3 camere - str. Primaverii

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Turda, pe strada Primăverii, într-o zonă rezidențială cu acces facil către punctele de interes din oraș. Proprietatea este potrivită atât pentru locuință permanentă, cât și pentru investiție, având o compartimentare practică și teren generos. Locuința ...

1082 EUR/m2 | 110 m2

Sud-Est, Turda, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere etaj 4
5
2

Apartament 3 camere etaj 4

Apartament cu 3 camere,baie,2 holuri,gresie,faianță, parchet,usa metalica,centrala termica ,beci.telefon

1231 EUR/m2 | 65 m2

Oprișani, Turda, Cluj

Casa de vanzare 2

Casa de vanzare

Casa de vanzare in turda zona centru turistic 3 camere bucătărie baie hol singur curte plus 2 anexe separat pod camera video afara Centrala termica gqz curent apa etc preț euro 90.000 euro negocialabil Scoala gradinita spital politie magazine etc informații la tel

3214 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Teren de vânzare în Turda pentru construcție casă (sau două case)
5
1

Ofer spre vânzare teren situat în municipiul Turda, amplasat ultracentral cu două deschideri spre str. Octavian Iosif și str. Gheorghe Șincai, într-o zonă liniștită și bine conectată. Terenul beneficiază de acces facil la drumuri principale, fiind potrivit atât pentru construcție rezidențială, cât și ...

1,388 m2

Ultracentral, Turda, Cluj

De vânzare!
7

De vânzare!

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 dormitoare, living, două băi și bucătărie, 79,11 mp, str. Lotus, nr 12, vis-a-vis de școală, zonă liniștită, apartamentul este renovat, blocul este izolat și renovat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4.

1456 EUR/m2 | 79 m2

Turda, Cluj

Vand Teren Extravilan Dabagau Turda-Cluj
3

Vand Teren Extravilan Dabagau Turda-Cluj

Vand teren extravilan la soseaua Turda-Cluj, in apropierea Azilului de Batrani, suprafata 8600 mp, parcelabil in 2 parcele, front 52 metri, C.F, apa si curent in zona.

8,600 m2

Centrul Istoric, Turda, Cluj

vand casa in turda aproape de centru
5
15

vand casa in turda aproape de centru

Vand casa in Turda,aproape de centru.Casa este compusa din 3 camere,bucatarie,baie,camara,finisata,izolata termic,toate utilitatile,posibilitati de extindere,singur in curte.Acte in regula.Pret 135.000euro negociabil.Detalii la numerele de telefon afisate.

1421 EUR/m2 | 95 m2

Turda, Cluj

P.f. Vând apartament 4 camere, 90 mp, zona parcul Teilor
10

P.f. Vând apartament 4 camere, 90 mp, zona parcul Teilor

Vând apartament 4 camere, 90 mp, situat în zona parcul Teilor, str Tineretului nr 22. Bloc cu o singură scară. Zonă extrem de liniștită și mult spațiu verde. Apartamentul este situat la parter (înalt), izolat ext. cu polistiren 10cm, interior cu rigips si vata minerala de 10cm, pardoseala cu polistiren ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare in TURDA ,Jud.CLUJ. Cartier Primaverii str,Ocatvian Goga Nr16.
10
1

Casa de vanzare 1000 mp, 4 dormitoare spatiaose,2 bai spatioase,sufragerie ,bucatarie camara, ,garaj curent trifazic,groapa de revizie, doua beciuri ,terasa. Casa are paretii finisati si totul vospit in alb ,mansarda este podita cu lemn de calitate restul este nefinisat.(baie bucatarie pardosele).Casa ...

215 EUR/m2 | 1,000 m2

Turda, Cluj

Casa de vânzare semicentral Turda
5
11

Casa de vânzare semicentral Turda

Casa de vânzare, zona semicentral Turda, o camera, bucătărie, baie, cămară, pivnita, pod, suprafață 40 mp, curte 100 mp, utilitati gaz, apa, curent alectric, canalizare. Preț 55000 euro neg

1625 EUR/m2 | 40 m2

Turda, Cluj

Casa de  vanzare 200mp utili in Turda Noua
8
9

Casa de vanzare 200mp utili in Turda Noua

Vand casa spatioasa, ideala pt familii cu copii, zona linistita, aproape de Salina Turda, de Spitalul Municipal, De Parc. Locatie :Turda Noua Suprafata totala utila pozitionata pe doua nivele este de 200 mp Camere:3 camere, 2 bucatarii,hol de 10 mp, baie, camara, beciuri si garaj Incalzire cu teracote ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Turda, Cluj

Vand apartament in Turda jud Cluj
6
7

Vand apartament in Turda jud Cluj

Vând apartament în Turda, str.Narciselor nr.1,bloc O,etaj III, 2 camere,bucătărie, baie, cămară, debara,antreu,geamuri termopan,balcon inchis,ușa nouă la intrare,suprafata 51 mp,aproape de piata si școala, loc de parcare, la interior necesita renovare. Preț 65.000 euro negociabil Tel:

1275 EUR/m2 | 51 m2

Turda, Cluj

vând apartament decomandat 3 camere 68 mp
10

vând apartament decomandat 3 camere 68 mp

Apartament spațios de vânzare ideal pentru familie!Turda, județul Cluj Se oferă spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, perfect pentru cei care își doresc un cămin primitor și eficient. Apartamentul este în Turda, micro 3 Detalii principale: 3 camere luminoase 2 băi 2 balcoane Cămară ...

1162 EUR/m2 | 68 m2

Turda, Cluj

Vând casă întăbulată cu suprafața utilă 197 mp,
10
2

Vând casă întăbulată cu suprafața utilă 197 mp,

cu 639 mp teren intravilan împrejmuit, cu utilități (apă, gaz, curent electric, canalizare), front stradal 19 metri, drum asfaltat. Casa este: decomandată și compusă din: demisol: 2 camere și scară interioară pentru acces la parter; parter: living, bucătărie, cămară, hol, baie, cameră, casa scării, ...

1365 EUR/m2 | 197 m2

Turda, Cluj

Garsoniera de vânzare
8

Garsoniera de vânzare

Vând garsonieră zona micro 1 pe strada Baladei centrala termica pe gaz, parchet ușa metalică etaj4 Info: Tel. Zero, șapte, cinci, cinci, patru, șase, cinci, șapte, cinci, cinci , WhatsApp

1679 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Casa de vânzare în Turda
6
12

Casa de vânzare în Turda

Vând casa situata în Turda, strada Călărași, compusă din două camere, bucătărie, cămară, baie, hol și beci. Casa este intabulată, cu suprafața construita la sol de 75 mp. si teren cu suprafața de 1341 mp. Se vinde mobilată și este situată în apropiere de Salina Turda. Preț 120.000 negociabil. Telefon ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului
3
3

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului

De vanzare garsoniera, etaj parter, zona Micro - Str. Tineretului - mun. Turda Compartimentare: - hol intrare - baie - 1 camera - 1 balcon - bucatarie Garsoniera este recent renovata, are centrala termica noua, mobilier nou.

1654 EUR/m2 | 26 m2

Turda, Cluj

Garsoniera de vanzare
6
2

Garsoniera de vanzare

Se vinde garsoniera mobilata si utilata in Turda str. Lotus 2 , 34,48 + 4 balcon mp. etj. 4 , baie recent renovata, centrala noua ariston.Unic proprietar intabulata.

1257 EUR/m2 | 35 m2

Turda, Cluj

Vand teren cu proiect
4
2

Vand teren cu proiect

Teren de vânzare Strada : Aleea Piezisa langa str.Baritiu Suprafața de 623mp, intravilan Bransament la curent, apa și canalizare - în curs de branșare Terenul are si proiect, casa cu etaj si garaj.

623 m2

Turda, Cluj

Vand apartament cu 4 camere
5

Vand apartament cu 4 camere

Vand apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1, etajul 1, Micro 3 Oprisani, zona linistita, la 5 minute de Kaufland , Lidl, farmacii. La 250 de metri se gaseste piata agroalimentara, Apartamentul este compus din 4 camere, 2 holuri, bucatarie, doua bai, balcon, camara, debara si beci 20 mp, termopane, ...

1300 EUR/m2 | 100 m2

Turda, Cluj

Apartament de vânzare 1

Apartament de vânzare

Vând apartament in micro1strada constructorilor Nr 18bloc b4 etaj4 cu trei camere balcon centrala la preț de 75000euro urgent negociabil informații la telefon În Turda

1172 EUR/m2 | 64 m2

Turda, Cluj

Salvează căutarea