Promovat
Apartament 3 camere cu boxă   Tomis Nord, parter, ideal locuit sau investiție
8
1

Apartament 3 camere cu boxă Tomis Nord, parter, ideal locuit sau investiție

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Tomis Nord, într-un imobil cu 9 etaje din Constanța. Poziționat la parter, apartamentul oferă acces facil și beneficiază de boxă la subsol, un avantaj important pentru depozitare. Suprafațe ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5
15
1

Apartament 4 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5

Va propunem spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, ideal pentru o familie care isi doreste un camin confortabil, intr-o zona linistita si accesibila. Situat pe strada Micsunelelor nr. 12, in zona km 4-5, acest apartament cu 4 camere, decomandat, ofera un echilibru excelent intre ...

1455 EUR/m2 | 77 m2

km 4-5, Constanta, Constanta

Promovat
Teren intravilan   Zona Palas | Ideal Construcție | Investitie
4

Teren intravilan Zona Palas | Ideal Construcție | Investitie

Cod Agent ( C11 ) Agenția imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în zona Palas, potrivit pentru construcția unei locuințe sau pentru investiție. Terenul are o suprafață de 409 mp și o deschidere de 13,36 ml, oferind posibilități bune pentru dezvoltare. Pe teren se află ...

409 m2

Palas, Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera zona CET
4
3

Garsoniera zona CET

Agentia Acord Imobiliar,va propune spre vanzare o garsoniera in zona CET situata la etajul 2/4,izolat,cu o suprafata utila de 22mp. Incalzire de la RADET,se vinde cum se vede in poze.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!

1636 EUR/m2 | 22 m2

cet, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac
9
35

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac

Oferim spre vanzare Apartament 2 camere decomandat , situat în zona Compozitori - Baba Novac , într-o zonă foarte căutată din Constanța (BN blocuri construite după 2012) Stație de autobuz , în fața blocului Lidl vis-a-vis VIVO! Constanța la doar 5-6 minute cu mașina Apartament: Suprafață totală: ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Compozitori, Constanta, Constanta

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla
7
2

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla

ID : 6263 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare 3 terenuri Extravilane Agricole cu mare potential imobiliar , in prima linie a plajei Tuzla , la distanta de 4 km de locatia festivalelor Beach please si Nibiru. Primul teren propus este cel cu cea mai mare suprafata de 21 de hecatre si cu cea ...

210,000 m2

Tuzla, Constanta

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla
6
2

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla

ID : 6285 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla , intre statiunile Costinesti si Eforie Sud. Terenul are o deschidere de 16 m la soseaua care tranziteaza plaja , la 4 km distanta de locatia festivalului Beach Please si Nibiru , intr-o zona ...

10,000 m2

Tuzla, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Faleza Nord
11
6

Apartament 2 camere Faleza Nord

Va oferim în exclusivitate spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cea mai căutată zonă din Constanța – Faleza Nord, la doar câțiva pași de mare! Proprietatea este amplasată în vecinătatea plajei Reyna și a zonei pietonale Santa Maria Bay, oferind acces facil către supermarketuri, restaurante ...

1647 EUR/m2 | 57 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu
8
2

Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă P+1+M situată în zona Brătianu, cu posibilitate de schimb imobiliar și/sau auto. Teren: 150 mp Suprafață construită: 260 mp Imobilul este conceput pentru 2 familii, având: parter etaj + mansardă cu intrare separată Proprietatea este ideală pentru: locuință ...

703 EUR/m2 | 256 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Mamaia Nord(Market Lidl)- 2 camere 55mp, mobilat-utilat, parcare inclusa in pret-105.000e
10
16

Apartament compus din doua camere avand o suprafata de 55mp, etajul 3 6 incalzire centrala gaze, totul nou. Imobil situat în zona Mamaia Nord(Market Lidl), Mobilat-utilat complet, loc de parcare inclus in pret.

1909 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Apartament 4 camere, 101.21 mp, pe plaja Coral Beach – Navodari
13

Va propunem spre achizitie un apartament spectaculos, situat chiar pe plaja privata Coral Beach din Navodari. Proprietatea are o suprafata de 101.21 mp, fiind compusa din 4 camere (3 dormitoare), 1 living generos,2 bai si 2 terase spatioase cu vedere spre mare. Apartamentul este situat la etajul 4, ...

2668 EUR/m2 | 101 m2

Nord, Navodari, Constanta

Apartament 2 camere Constanta- Bratianu
12

Apartament 2 camere Constanta- Bratianu

ID ACTIV IMOB: 232138 Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Bulevardul Bratianu Aproape de fostul supermarket Cora . Apartamentul dispune de loc de parcare inclus in pret . Apartamentul este format din doua camere spatioase este decomandat , are acces facil la toate mijloacele ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Cumpana-Consanta
20
1

Apartament 2 camere Cumpana-Consanta

Apartament 2 camere- Cumpana- Constanta Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere in Comuna Cumpana In proximitatea Centrelor comerciale, Metro,Auchan Brico etc Acces facil la A2 Spatii verzi, transport in comun, centrul vechi Consanta la 16 minute cu masina. ID ACTIV IMOB: CASA te bucuri ...