Promovat
Casa D+P+E+M + Casa P+1 + Anexa | Teren 507mp | Zona centrala Mangalia
10

Va propunem spre vanzare o proprietate situata in Municipiul Mangalia, intr-o zona centrala, ideala pentru doua familii, locuinta extinsa sau investitie (locuire + inchiriere). Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de 507 mp, cu deschidere de 11 ml la strada Matei Basarab, si este compus din ...

3131 EUR/m2 | 130 m2

central, Mangalia, Constanta

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vivo, BLOC NOU, MOBILATA UTILATA
7
4

Garsoniera de vanzare zona Vivo, BLOC NOU, MOBILATA UTILATA

COD VA 34112 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in localitatea Constanta, zona Vivo, o garsoniera, decomandata, avand suprafata de 31mp situat la etajul 3 din 6. Garsoniera este imbunatatita de actualitate-gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, dispune de centrala pe gaze ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Vila modernă  în Lumina – complet mobilată și utilată
20

Vila modernă în Lumina – complet mobilată și utilată

Descoperă o locuință confortabilă și elegantă, construită în mai 2021, perfectă pentru o familie care caută liniște, calitate și funcționalitate. Detalii proprietate: Regim: Parter + Etaj Suprafață teren: 182 m² Suprafață construită la sol: 65 m² Suprafață desfășurată: 130 m² Complet mobilată ...

2500 EUR/m2 | 90 m2

Lumina, Constanta

Promovat
Casa P+M | 4 camere | Ovidiu - Lacul Siutghiol, 400 mp
20
2

Casa P+M | 4 camere | Ovidiu - Lacul Siutghiol, 400 mp

VG Real Estate vă propune spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, o casa la sol elegantă situată pe malul lacului Siutghiol, in Ovidiu, ideală pentru familie. Proprietatea oferă un spațiu generos, finisaje de calitate și o curte perfectă pentru relaxare. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: ...

1447 EUR/m2 | 114 m2

Ovidiu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Mircea
10
1

Apartament 2 camere Mircea

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament decomandat situat in zona Tomis 2 pe strada Mircea cu o suprafata utila de 49mp .Apartamentul are loc de parcare, i este racordat la gaze si se vinde asa cum apare in poze . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati . Vizionarea se ...

2814 EUR/m2 | 49 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac
9
35

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac

Oferim spre vanzare Apartament 2 camere decomandat , situat în zona Compozitori - Baba Novac , într-o zonă foarte căutată din Constanța (BN blocuri construite după 2012) Stație de autobuz , în fața blocului Lidl vis-a-vis VIVO! Constanța la doar 5-6 minute cu mașina Apartament: Suprafață totală: ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Compozitori, Constanta, Constanta

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla
7
2

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla

ID : 6263 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare 3 terenuri Extravilane Agricole cu mare potential imobiliar , in prima linie a plajei Tuzla , la distanta de 4 km de locatia festivalelor Beach please si Nibiru. Primul teren propus este cel cu cea mai mare suprafata de 21 de hecatre si cu cea ...

210,000 m2

Tuzla, Constanta

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla
6
2

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla

ID : 6285 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla , intre statiunile Costinesti si Eforie Sud. Terenul are o deschidere de 16 m la soseaua care tranziteaza plaja , la 4 km distanta de locatia festivalului Beach Please si Nibiru , intr-o zona ...

10,000 m2

Tuzla, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Faleza Nord
11
6

Apartament 2 camere Faleza Nord

Va oferim în exclusivitate spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cea mai căutată zonă din Constanța – Faleza Nord, la doar câțiva pași de mare! Proprietatea este amplasată în vecinătatea plajei Reyna și a zonei pietonale Santa Maria Bay, oferind acces facil către supermarketuri, restaurante ...

1647 EUR/m2 | 57 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu
8
2

Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă P+1+M situată în zona Brătianu, cu posibilitate de schimb imobiliar și/sau auto. Teren: 150 mp Suprafață construită: 260 mp Imobilul este conceput pentru 2 familii, având: parter etaj + mansardă cu intrare separată Proprietatea este ideală pentru: locuință ...

703 EUR/m2 | 256 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Mamaia Nord(Market Lidl)- 2 camere 55mp, mobilat-utilat, parcare inclusa in pret-105.000e
10
16

Apartament compus din doua camere avand o suprafata de 55mp, etajul 3 6 incalzire centrala gaze, totul nou. Imobil situat în zona Mamaia Nord(Market Lidl), Mobilat-utilat complet, loc de parcare inclus in pret.

1909 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Apartament 4 camere, 101.21 mp, pe plaja Coral Beach – Navodari
13

Va propunem spre achizitie un apartament spectaculos, situat chiar pe plaja privata Coral Beach din Navodari. Proprietatea are o suprafata de 101.21 mp, fiind compusa din 4 camere (3 dormitoare), 1 living generos,2 bai si 2 terase spatioase cu vedere spre mare. Apartamentul este situat la etajul 4, ...

2668 EUR/m2 | 101 m2

Nord, Navodari, Constanta

Apartament 2 camere Constanta- Bratianu
12

Apartament 2 camere Constanta- Bratianu

ID ACTIV IMOB: 232138 Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Bulevardul Bratianu Aproape de fostul supermarket Cora . Apartamentul dispune de loc de parcare inclus in pret . Apartamentul este format din doua camere spatioase este decomandat , are acces facil la toate mijloacele ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Cumpana-Consanta
20
1

Apartament 2 camere Cumpana-Consanta

Apartament 2 camere- Cumpana- Constanta Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere in Comuna Cumpana In proximitatea Centrelor comerciale, Metro,Auchan Brico etc Acces facil la A2 Spatii verzi, transport in comun, centrul vechi Consanta la 16 minute cu masina. ID ACTIV IMOB: CASA te bucuri ...