Promovat
Mamaia Nord - Lotus Studios, 2 camere langa mare, 56 Mp, etajul 4/7!
20

MAMAIA NORD - LOTUS STUDIOS, 2 CAMERE LANGA MARE, 56 MP, ETAJUL 4/7! Locatie exclusivista langa plaja si cluburi, pozitie excelenta pentru inchiriat dar si rezidenta. Apartament rafinat, mobilat si utilat complet, etajul 4 din 7. Complex rezidential de prestigiu, cu finisaje superioare, scara ultramoderna ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare
10
4

Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare

Agentia Euroempire Imobiliare vă propune sa descoperiti Serena Residence un proiect exclusivist de locuinte premium din Agigea zona Steaua de Mare , Poziţionat într-o zona foarte activă, dinamică şi în plină dezvoltare imobiliară, cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă. Construite ...

1081 EUR/m2 | 148 m2

Agigea, Constanta

Promovat
Teren ideal dezvoltare imobiliara.
8

Teren ideal dezvoltare imobiliara.

Agentia Acord Imobiliar va ofera spre achizitie un teren in suprafata de 2488mp cu dubla deschidere 46 mp la alee acces si 51 la strada. Terenul are certificat de urbanism valabil pana in luna august 2025. Se poate construi comform certificatului de urbanism pana la 3750 mp. Comisionul agentiei este ...

2,488 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera de vanzare zona TOMIS III, MOBILATA UTILATA, parter
10
2

COD VA 43187 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona TOMIS 3, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 21 mp situat la parter din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane.Garsoniera este renovate integral ...

2381 EUR/m2 | 21 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Primo
5

Apartament 2 camere zona Primo

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, transformat in 3 camere, situat la un parter inalt al unui bloc cu 4 etaje ,cu o suprafata utila de 55 mp.Se vinde cum se vede în poze. Pentru mai multe detalii ,nu ezitati sa ne contactati!

1945 EUR/m2 | 55 m2

primo, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere zona Butoaie Mamaia
10
1

Apartament 2 camere zona Butoaie Mamaia

Acord Imobiliar vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere cu vedere spectaculoasă la lac, situat în stațiunea Mamaia, zona Butoaie, în complexul rezidențial Solid Residence – una dintre cele mai apreciate locații de pe litoral. Detalii proprietate: • Suprafață totală: 65 mp (inclusiv terasa) • Etaj: ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Mamaia, Constanta

Apartament 2 camere zona Tomis Nord
5
4

Apartament 2 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un aprtament cu 2 camere , situat la etajul 1/4 , cu o suprafata utila de 27mp,incalzire RADET . Necesita renovare . Se vinde cum se vede in poze . Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

2185 EUR/m2 | 27 m2

Constanta, Constanta

Apartament cu 3 camere în zona Casa de Cultura
6
1

Apartament cu 3 camere în zona Casa de Cultura

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , 2 grupuri sanitare , situat la etajul 1/4 ,cu o suprafata utila de 72 mp cu balcon , dispune de centrala proprie si loc parcare . Se vinde partial mobilat si utilat . Pret usor negociabil ! Pentru mai multe detalii ,nu ezitati ...

2181 EUR/m2 | 72 m2

Constanta, Constanta

Apartament 4 camere zona Inel 1
10

Apartament 4 camere zona Inel 1

Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare , un apartament cu 4 camere ,2 grupuri sanitare si 2 debarale ,situat la etajul 2/4 ,cu o suprafata utila de 96 mp cu balcon , dispune de centrala proprie , se vinde mobilat si utilat . Pentru mai multe detalii ,nu ezitati sa ne contactati !

1760 EUR/m2 | 96 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere zona KM 4-5
1
1

Apartament 2 camere zona KM 4-5

Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare ,un apartament cu 2 camere ,situat la etajul 3/4 ,cu o suprafata utila de 40 mp cu balcon ,dispune de centrala proprie si loc parcare ,se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este finisat clasic ,bine intretinut , totul este functional ,fara necesitatea ...

1850 EUR/m2 | 40 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere zona Abator
9
4

Apartament 2 camere zona Abator

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , 2 debarale, situat la etajul 1/4 ,cu o suprafata utila de 49 mp cu balcon , dispune de gaze la aragaz . Se vinde cum se vede in poze . Zona linistita. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati !

1490 EUR/m2 | 49 m2

abator, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere zona Inel 2
7
1

Apartament 2 camere zona Inel 2

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat la etajul 3/4 , cu o suprafata utila de 46 mp cu balcon , dispune de centrala proprie si izolatie exterioara . Se vinde cum se vede in poze . Pentru mai multe detalii ,nu ezitati sa ne contactati!

2033 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus
9
4

Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 5/6, cu o suprafata utila de 44mp cu balcon.Dispune de izolatie exterioara si gaze.Se vinde cum se vede in poze ideal pentru o viitoare investatie..Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camere zona Capitol
12

Apartament 3 camere zona Capitol

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , 2 grupuri saniatre , 2 balcoane si o debara , situat la etajul 5/7 , cu o suprafata utila de 81 mp cu balcoane , dispune de centrala proprie ,lift modern .Se vinde cum se vede in poze . Unul dintre principalele avantaje ale ...

2593 EUR/m2 | 81 m2

capitol, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere decomandat zona Tomis Nord
7
2

Apartament 2 camere decomandat zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare ,un apartament cu 2 camere ,situat la etajul 4/4 ,cu o suprafata utila de 41 mp cu balcon , gazele la usa ,incalzire RADET, dispune de izolatie exterioara si loc parcare , se vinde partial mobilat si utilat . Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

1732 EUR/m2 | 41 m2

Constanta, Constanta

Apartament decomandat 3 cametre zona Casa de Cultura
7
1

Apartament decomandat 3 cametre zona Casa de Cultura

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere ,situat la etajul 4/10 ,cu o suprafata utila de 67mp cu balcon ,dispune de centrala proprie si izolatie exterioara .Se vinde mobilat si utilat . Pret negociabil! Se afla intr-un cartier linistit ,cu acces rapid la toate facilitatile ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Constanta, Constanta

  OCAZIE UNICĂ ÎN MAMAIA NORD   Apartament la Prima Linie La Mare   96.000
9

OCAZIE UNICĂ ÎN MAMAIA NORD Apartament la Prima Linie La Mare 96.000

Visezi la un apartament de vacanță pe malul mării sau vrei să investești inteligent într-o zonă turistică de top? Aceasta este șansa ta! Localizare premium Mamaia Nord, chiar la prima linie la mare Apartament cochet situat la parter, ideal pentru turiști sau locuit permanent Suprafață generoasă: ...

2043 EUR/m2 | 47 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Rezervat - Apartament 3 camere Mamaia
18

Rezervat - Apartament 3 camere Mamaia

Apartament cu 3 camere, etaj 2/4, locatie excelenta, Strada D26 zona White Titanic - Aqua Cullinan, la 1 minut de plaja. O locuinta moderna, mobilata si utilata, cu interior bine proportionat, cu centrala pe gaz, aer conditionat si incalzire in pardoseala. Apartamentul este situat intr-un bloc construit ...

1529 EUR/m2 | 65 m2

Constanta, Constanta

Rezervata - Vila deosebita Cumpana
19

Rezervata - Vila deosebita Cumpana

Vilă individuală construită în anul 2018, amplasată la intrarea în localitatea Cumpăna, într-un cartier select și aerisit, cu acces rapid către Autostrada A4 și legătură facilă către municipiul Constanța. Poziționarea oferă mobilitate ridicată și acces eficient către principalele zone de interes. Proprietatea ...

1788 EUR/m2 | 140 m2

Cumpana, Constanta

ULTIMILE 3 unitati ramase - Garsoniera 51.4 mp - zona Kamsas
10

ULTIMILE 3 unitati ramase !! !! OFERTA SPECIALA !! Pretul afisat este valabil pentru plata integrala in avans ( 1.000 m2 ) + TVA Pret avans 80% - 1.050 m2 + TVA - 65.900 EURO Pret avans 50% - 1.150 m2 + TVA - 72.300 EURO Pret avans 20% - 1.250 m2 + TVA - 78.700 EURO COMISION 0% DE LA CUMPARATOR ...

1210 EUR/m2 | 52 m2

Kamsas, Constanta, Constanta

De la 830 m2 + TVA- Studio apt 2camere 43 m2 utili in Costinesti
1

830 Euro m2 + TVA Preturile afisate sunt valabile pentru plata integrala in avans ! Preturile difera in functie de avansul oferit !!! Avans 80 % - 850 m2 Avans 50% - 950 m2 Avans 20% - 1.000 m2 COMISION 0% DE LA CUMPARATOR ! Pretul include TVA - 42.900 EURO Societatea Byg-Gns Development Srl ...

998 EUR/m2 | 43 m2

Schitu, Constanta

Promovat
3 loturi teren intravilan 400mp zona Agigea RO-RO - ideal investitie
4

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 400 mp, în zona RO-RO Agigea, cu deschidere de 18 ml la drum de servitute. Accesul se poate face facil din Autostrada Soarelui sau din Șos. Constanței (E87). Terenul se află într-o zonă în plină dezvoltare, în imediata apropiere a unui complex ...

400 m2

Agigea, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Dacia
6
3

Apartament 2 camere zona Dacia

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4/4, cu o suprafata utila de 50mp cu balcon, dispune de incalzire RADET si este izolat exterior. Se vinde cum se vede in poze. Pret negociabil! Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contacta ...

1647 EUR/m2 | 51 m2

dacia, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
13
1

Apartament 2 camere Ultracentral

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata utila de 45mp situat in Centrul Orasului Constanta .Apartamentul este situat la etajul 1/3 si este recordat la toate utilitatile avand si centrala pe gaz montata nou si aer conditionat .Apartamentul dispune si de ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

central, Constanta, Constanta

Salvează căutarea