Pensiune
20
1

Pensiune

Agentia Acord imobiliar va propune spre vanzare o Pensiune in statiunea Venus formata din 11 camere si 10 bai si 3 livinguri mari spatioase .Pensiunea se vinde complet mobilata si utilata . Pensiunea dispune o clădire separată un mic restaurant cu terasa avand bucatarie profesionala complet echipata ...

1413 EUR/m2 | 400 m2

Venus, Constanta

Promovat
Apartamente 3 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5
20

Apartamente 3 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5

Apartament 3 camere decomandat, 69 mp, etaj 2 4 ndash; Km 4-5, strada Pandurului Va propunem spre vanzare un apartament primitor si foarte bine intretinut, situat in zona Km 4-5, pe strada Pandurului, bloc 6A. O locuinta care transmite imediat senzatia de acasa, ideala pentru o familie sau pentru cei ...

1855 EUR/m2 | 69 m2

km 4-5, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere decomandate zona Abator
6

Apartament 3 camere decomandate zona Abator

cod VA 42558 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Abator avand o suprafata de 65mp,situat la etajul 3 4,imbunatatiri,2 grupuri sanitare,cadastru,intabulare,se vinde mobilat la pretul de 120000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 0752194792

1846 EUR/m2 | 65 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE TIP DUPLEX, INVESTITIE
16

APARTAMENT 4 CAMERE TIP DUPLEX, INVESTITIE

Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie un imobil Tip Duplex , format din P+1E, cu o compartimentare foarte eficienta si o suprafata generoasa de 102 Mp, suprafata utila. Imobilul este amplasat in apropierea Bazei Militare Mihail Kogalniceanu si se preda la alb, cu gresie, faianta,parchet, ...

639 EUR/m2 | 108 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren comuna Lumina de vânzare (Autorizație construcție ,UTILITĂȚI)
4
1

Teren intravilan cu autorizație de construcție - proiect, proiect apă și canal( Utilitățile la poartă). Pentru mai multe detalii ne puteți contacta.

343 m2

Lumina, Constanta

teren intravilan Murfatlar Basarabi
5
3

teren intravilan Murfatlar Basarabi

lot 500 mp teren intravilan,deschidere 14 ml , strada deja existența!toate actele la zi!nu ma interesează schimburi!am disponibil 4 loturi!

Central, Basarabi, Constanta

Spatiu comercial de vanzare tomis nord Euromaterna
2

Spatiu comercial de vanzare tomis nord Euromaterna

42mp utili, centrala pe gaz, bloc nou, parter inalt + terasa, renovat, spatiu comercial in acte, in prezent functioneaza ca birou

1762 EUR/m2 | 42 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Apartament de vanzare cu 3 camere la cheie si parcare privata Constanta
5
4