Promovat
Apartament 2 camere Mamaia
20

Apartament 2 camere Mamaia

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere complet mobilat si utilat la etajul 2 cu o superba priveliste catre mare .Apartamentul este transformat in 2 gargsoniere cu intrare separata avand bai proprii si centrala proprie .Apartamentul are vedere frontala catre mare avand ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare
10
3

Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare

Agentia Euroempire Imobiliare vă propune sa descoperiti Serena Residence un proiect exclusivist de locuinte premium din Agigea zona Steaua de Mare , Poziţionat într-o zona foarte activă, dinamică şi în plină dezvoltare imobiliară, cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă. Construite ...

1081 EUR/m2 | 148 m2

Agigea, Constanta

Promovat
Casă 3 Camere   Palazu Mare, Constanța
12
15

Casă 3 Camere Palazu Mare, Constanța

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă oferă o oportunitate excepțională de a achiziționa o locuință cochetă, complet renovată, situată în cartierul Palazu Mare una dintre cele mai liniștite și bine cotate zone rezidențiale din Constanța. Detalii Casă: 3 camere spațioase și luminoase Bucătărie ...

1750 EUR/m2 | 80 m2

Palazu Mare, Constanta

Promovat
Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp
2

Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp

Exclusivitatea Agentiei Euroempire Imobiliare! Teren intravilan de vanzare in localitatea LAZU, zona in plina dezvoltare, suprafata teren 400mp deschidere 27ml, cadastrat intabulat, pret 25000 euro, telefon 07540444441.

400 m2

Lazu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mamaia teren c-tii langa Scoica Land
1
1

Mamaia teren c-tii langa Scoica Land

Atentie,teren cu multe oportunitati in Mamaia Nord Accept schimb cu apartament in mamaia sau C-ta. S au vand la pretul de 399 Eu. mp negociabil este amplasat langa Scoica Land, pe malul lacului Sud-Ghiol la mai putin de 100 m de lac, pe str.M1, foarte frumos 250 m. patrati parcelat, deschidere 11,5 m ...

Mamaia-Sat, Constanta

Teren de vanzare - Valu lui Traian - 9200 m2 - INTRAVILAN
1

Teren de vanzare - Valu lui Traian - 9200 m2 - INTRAVILAN

Vand teren intravilan in suprafata de 9200 m2 in Valu lui Traian - fostul CAP Valea Seaca Deschidere 32 ML - la strada pietruita Utilitati in zona. PRET 20 EURO m2 - NEGOCIABIL

9,187 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa locuibila cu centrala gaz
9
8

Casa locuibila cu centrala gaz

Casa cu suprafața de teren de 3196mp,cu deschidere la două străzi, cu suprafața construită de 177mp,anexe de 82mp și un garaj de 24 mp.Casa dispune de trei intrări cu cinci camere,baie și bucătărie+ beci.Incalzirea se face cu centrala gaze+ un foc la aragaz.Casa se vinde mobilata ptr.cei interesați.Acoperisul ...

412 EUR/m2 | 177 m2

Cogealac, Constanta

extravilan Poiana Ovidiu 1

extravilan Poiana Ovidiu

1000 mp toate utilitatile in zona

Poiana, Constanta

Teren intravilan Ovidiu 2

Teren intravilan Ovidiu

513 mp,toate utilitățile,Deschidere 13.80

Ovidiu, Constanta

casa de vanzare 1

casa de vanzare

Vând casă cu teren, zona platou Medgidia. Prețul este de 75000 de euro. Pentru fotografii, întrebări și sau alte informații lăsați un mesaj în privat sau

750 EUR/m2 | 100 m2

Medgidia, Constanta

Vând teren Mamaia Nord urgent
2

Vând teren Mamaia Nord urgent

Teren de vânzare Mamaia nord 500 17,66 P+2

500 m2

Mamaia, Constanta

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto
5
1

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto Pretul este in euro, 180000 Euro Adresa: str George Coșbuc nr4, Constanta Teren 150 mp, suprafață construită a casei 260 mp Imobilul este conceput pentru 2 familii , etajul + mansarda au întrare separata In curte incap 2 masini si mai ramane ...

720 EUR/m2 | 250 m2

Constanta, Constanta

vând casa harsova
10
1

vând casa harsova

vând că D+P+M,situata in Harsova,jud CT,.Casa are 3 dormitoare,un living mare,3 bai,2 terase spre Dunăre,garaj,foișor,hala,curte 1300 mp.Merita văzută!Preț 110000euro.Tel

449 EUR/m2 | 245 m2

Harsova, Constanta

Apartament Tomis Nord
5
6

Apartament Tomis Nord

Vand apartament 2 camere, confort 3, etaj 1, situat in Constanta, zona tomis nord, aleea Nufarului, bl 21a, Apartamentul este confort 3, 28 mp. A fost renovat integral, usi, geamuri termopan, mobila bucatarie, electrocasnice si, instalatii sanitare noi. Il vindem asa cu se vede in poze. Pret 63.500 ...

2268 EUR/m2 | 28 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

vand vila loc Lumina
10
11

vand vila loc Lumina

Constructie nouă 2026 Suprafata constructie 147 mp La sol 73,5 mp Este compusa la parter 2 dormitoare Baie Bucatarie open space Living La etaj 2 dormitoare Baie Hol Balcon Toate actele la zi pregatite de semanat Propietar comision 0 Pret 120.000 euro usor negciabil Tel Se accepta si prin credit ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Zona Centrală, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
2

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Mamaia nord apartament
4
5

Mamaia nord apartament

Mamaia vand apartament doua camere Zona Nordis vedere Lacul Sutgiol etaj 2 suprafata utila 52 mp apartamentul se preda racordat la utilitati + imbunatiri de calitate pret 90 000 euro . Relatii la telefon

1731 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Imobil P+ 2 -Spatiu comercial si de logistica
10
3

Imobil P+ 2 -Spatiu comercial si de logistica

Imobilul P+2 in suprafata totala construita de 600 MP . Imobilul este format din 3 nivele ( accesul fiind facut in mod independent pe fiecare nivel ) impartite astfel: PARTER spatiu comercial care poate fi folosit ca spatiu de depozitare sau showroom cu o inaltime de 4.5 M ETAJ 1 spatiu birouri ...

1037 EUR/m2 | 540 m2

Anda, Constanta, Constanta

Vând lot teren 350 mp Năvodari  vând lot teren Limba Oii
6
6

Vând lot teren 350 mp Năvodari vând lot teren Limba Oii

Vând lot teren 350 mp, extravilan, pe strada Câmpului, Năvodari. Are 2 deschideri Preț: 27.000 negociabil Vând lot teren 2500 mp, extravilan, la lac, Limba Oii. Pret: 20 mp Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactați telefonic:

Navodari, Constanta

Apartament de vânzare
7
3

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere suprafața 47 mp bloc Luna residence situat la etajul 1 blocul are lift. Market farmacie mega imagi restaurant hanul cu pești și plaja la doar 100m zona liniștita centrală proprie încălzire în pardoseală ușă metalica se vinde mobilat ca în poze

1766 EUR/m2 | 47 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vânzare casa 3 camere Constanța, teren total 500 mp, 89 mp suprafața construită, 220.000 euro, km 5
6
29

Vânzare casă din cărămidă 3 camere, baie și bucătărie, cu teren 500 mp din care 89 mp suprafața construită, Constanta, km 5, str. Pandurului, toate utilitățile ( gaze, apă, canal, electricitate). Deschidere 10 m, lungime 50 m. Preț 220.000 euro. Duminica nu răspunde. Posibilitate extindere cu încă 500 ...

2472 EUR/m2 | 89 m2

Km 5, Constanta, Constanta

teren plaja Vadu
2
3

teren plaja Vadu

Vand teren pe plaja Vadu aflat in zona de exploatare economica si linie de energie electrica in fata; suprafata 1.5 hectare ( se poate dezmembra in suprafete de minim 5000 metrii). Terenul este aproape de apa.

15,000 m2

Vadu, Constanta

Apartamente și garsoniere
5
59

Apartamente și garsoniere

Societate oferă spre vânzare Garsoniere și Apartamente cu 2 sau 3 camere decomandate într-un complex de 4 blocuri situat la 300 metri de centrul orașului și cu o priveliște minunată asupra lacului Techirghiol..Imobilele se predau la cheie cu baile complet echipate! Se pot vinde și în rate la dezvoltator ...

1059 EUR/m2 | 34 m2

Techirghiol, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1661) Mamaia-Sat (268) Navodari (227) Costinesti (146) Mamaia (135) Tuzla (119) Agigea (107) Mangalia (104) Eforie Nord (101) Cumpana (100) Valu lui Traian (99) Techirghiol (95) Ovidiu (82) Lumina (81) Corbu (78) Medgidia (52) Lazu (44) Mihail Kogalniceanu (44) Eforie Sud (36) 23 August (33) Vama Veche (32) 2 Mai (26) Olimp (26) Vadu (24) Cernavoda (23) Schitu (23) Poiana (22) Pecineaga (17) Poarta Alba (16) Limanu (15) Neptun (15) Topraisar (14) Cobadin (13) Basarabi (12) Harsova (12) Nicolae Balcescu (12) Navodari Tabara (11) Palazu Mare (9) Saturn (9) Cogealac (7) Mosneni (7) Castelu (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Statiunea Zoologica Marina Agigea (6) Albesti (5) Ciocarlia (5) Istria (5) Movilita (5) Nuntasi (5) Pantelimon (5) Pestera (5) Plopeni (5) Sinoie (5) Topalu (5) Valea Dacilor (5) Venus (5) Baneasa (4) Chirnogeni (4) General Scarisoreanu (4) Gradina (4) Mereni (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Sacele (4) Saraiu (4) Viisoara (4) Arsa (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Capidava (3) Casicea (3) Dulcesti (3) Eforie (3) Jupiter (3) Nazarcea (3) Nisipari (3) Siminoc (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Dumbraveni (2) Esechioi (2) Faclia (2) Lanurile (2) Mircea Voda (2) Oituz (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dunarea (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Osmancea (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)