Promovat
Apartament 2 camere, vedere frontala Lacul Siutghiol
11
1

Apartament 2 camere, vedere frontala Lacul Siutghiol

Fie ca va doriti o locuinta la mare sau pentru investitie, apartamentul pe care vi-l propun poate fi alegerea ideala. Situat la etajul 7 al unui bloc cu 10 nivele, constructie noua, 2020, pe partea cu lacul Siutghiol, apartamentul ofera o vedere panoramica, frontala la lac, invitand la liniste si relaxare. ...

2484 EUR/m2 | 48 m2

nord-est, Constanta, Constanta

Promovat
Teren intravilan 250 mp de vânzare   zona Capitol Bulevardul Mamaia
2

Teren intravilan 250 mp de vânzare zona Capitol Bulevardul Mamaia

Teren intravilan 250 mp de vânzare Capitol Trandafirul, Constanța | POT 30% Descriere profesională: Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 250 mp, situat în zona Capitol Trandafirul, Constanța, într-un amplasament bine cotat, cu acces facil către principalele puncte de interes ale ...

250 m2

Capitol, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord
7

Apartament 2 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4/4 cu o suprafata utila de 38mp cu balcon.Dispune de izolatie exterioara si interioara,avand gaza la usa, Se vinde si mobilat la cerere. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

1711 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe bulevardul Callatis, la distanta de aproximativ 1 km de plaja. Apartamentul are următoarele dotări: -aer condiționat -situat in zona 0 de confort -loc de parcare - 1 3 din balconul pentru depozitare aflat pe casa scării - izolat termic , grosime 5 ...

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare central,zona 0 Techirghiol 2 camere modern ,full mobilat utilat , ,vedere lac!
4
1

MERITA VAZUT !!! MAI MULTE POZE SI VIDEO DOAR IN PRIVAT !!! 105 000 EURO FIX ! Se vinde apartament 55 MP 2 camere ,,centru Techirghiol, langa lacul TECHIRGHIOL,cu vedere directa la lac din balconul mare inchis incalzit folosit ca a 3a camera de zi ,zona centrala ,la 200 m de faleza lac ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Central, Techirghiol, Constanta

Tomis 3, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat
8
1

(cod7613) | Constanta, zona TOMIS III, apartament 2 camere, decomandat, parter din 4 etaje, suprafata 52mp cu balcon, renovat, mbunatatiri, centrala gaze, mobilat, utilat complet; clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 110.000 Euro negociabil (+2% comisionul agentiei). Pentru mai multe detalii ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis%2bIII, Constanta, Constanta

Teren investitie Lumina - 3000 mp, Deschidere 46 m, Toate utilitatile
7

Proprietar, vand teren cu potential de dezvoltare pe str. Ghiocei. Terenul are un front stradal de 46 m liniari. Pozitie : 100 m de str. Navodari si 350 m de DN 22. Pe teren se afla o casa locuibila (an constructie 1960) de 122mp si anexe. Utilitati complete. Toate actele la zi. Pret: 135 mp Tel: ...

3,000 m2

Lumina, Constanta

Casa modulara pliabila - 38mp de confort modern - tinny house
10
48

Casă modulară Sheliak 38 m , complet utilată PREȚ SPECIAL 16.500 până la 30 septembrie! Ultimele 2 unități! Suprafață: 38 m utili Tip: Modulară expandable double wing 20 ft Disponibilă imediat montaj rapid în orice locație din România Dotări incluse: 2 dormitoare spațioase ...

434 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

Teren de vânzare
4
4

Teren de vânzare

Teren de vânzare intravilant 8 loturi de 300m cu toate utilitățile terase pe teren apă curent canalizare gaze drum asfaltat la 500m de Canalul Dunăre Marea Neagra în Nazarcea (Galesu)la 18 km de Constanța o locație de vis preț 15000euro lotul există posibilitatea de rate

Constanta, Constanta

Pensiune de vânzare Mamaia Nord
9
4

Pensiune de vânzare Mamaia Nord

Pensiune de vânzare în mamaia nord strada M10 teren 220m toate utilitățile terasa 70m preț 255000euro tel

1159 EUR/m2 | 220 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
5
6

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3 camere decomandate renovate recent spațiu verde foișor loc de parcare toate utilitățile strada Proletară teren 280m preț 155000euro tel

1490 EUR/m2 | 104 m2

Constanta, Constanta

Vând casă
8
4

Vând casă

Vând casă,se vinde cum se vede în fotografii,preț 82000 de euro ușor negociabil.

1025 EUR/m2 | 80 m2

Pecineaga, Constanta

Vand apartament 3 camere parter
10
2

Vand apartament 3 camere parter

De vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Brătianu, într-un bloc solid construit în 1996. Caracteristici principale: Suprafață: 77 mp Parter înalt Decomandat 2 băi Debara Centrală pe gaz Izolat interior și exterior Rulouri exterioare Spațiu de depozitare uscător ...

1747 EUR/m2 | 79 m2

Constanta, Constanta

Casă Nouă P+ M - la cheie cu utilitățile racordate și actele la zi
10
3

Casă nouă la cheie cu toate utilitățile racordate și toate actele la zi. Oferim toată documentația și istoricul construirii imobilului. P+M cu pod înalt - 130mp utili, teren 500mp, Cumpăna Constanța. Construcție 2024. Stradă asfaltată. Amprentă la sol 85mp. Utilitățile racordate: curent trifazat,apă+canalizare, ...

1692 EUR/m2 | 130 m2

Cumpana, Constanta

Casa Costinesti
10
4

Casa Costinesti

Casa centru langa Primărie p+m 4 camere living 2 bai .Mansarda o camera mare și două mai mici. Teren 220 mp. Pentru detalii sunați.

767 EUR/m2 | 150 m2

Costinesti, Constanta

Casa de vanzare
10
22

Casa de vanzare

Bratianu - 2 Cocosi . Va prezentam in vederea achizitiei o casa individuala compusa din 3 camere, hol, bucatarie , baie , terasa , anexe in suprafata de 85 m.p. , construita in anii '75 , renovata dupa 2.000 , imbunatatiri de actualitate gresie, faianta, termopan, parchet laminat, cu acces in toate ...

2423 EUR/m2 | 78 m2

Brătianu, Constanta, Constanta

Vand apartment, școla la 80 metri nr. 39, parc ecologic, Kaufland si Penny la 5 minute. Parcare.
10
3

2 Camere, Inel 2, Marvimex, Constanta, etj. 4 din 5, Blocul este mansardat , izolat, toate utilitatile, gaz, centrala propie. Scoala 39 la 80 metri, Brick, Mega Image, Profi, Penny, Kaufland, transport in comun la 1 min distanta.

1560 EUR/m2 | 50 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere, decomandat, central
10

Apartament 3 camere, decomandat, central

Vând apartament cu 3 camere, decomandat, în zona Dacia, chiar lângă farmacia Eurosantis de pe Bd. Lăpușneanu. Suprafață: 65 mp Etaj: 4 4 Compartimentare: 3 camere, bucătărie, 2 băi (baie mare + WC serviciu) Încălzire: Centrală proprie pe gaz Dotări: Parchet de lemn natural bine întreținut ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Constanta, Constanta

Teren intravilan  de vanzare 2

Teren intravilan de vanzare

Vând 500 mp teren intravilan în Agigea, situat în zona de vile, cu orientare spre sud. Dispunem de cadastru, intabulare și certificat de urbanism. Lumina, apa și gazele sunt ff aproape.Terenul este împrejmuit. Vecinii sunt ff cumsecade. Plaja e la 5 minute de teren. In vecinătate e Pescaria lui Matei ...

500 m2

Eforie Nord, Constanta

Studio Mamaia Nord vedere la mare
9

Studio Mamaia Nord vedere la mare

Studio mobilat cu vedere la mare , prima linie Mamaia Nord Studio modern, complet mobilat și utilat, situat în Mamaia Nord, cu vedere superbă la mare. Proprietatea are o suprafață totală de 47 mp (studio + terasă), oferind un spațiu confortabil și luminos, ideal pentru relaxare sau investiție. - Sistem ...

2340 EUR/m2 | 47 m2

Constanta, Constanta

Tomis III- 2 camere decomandate, cu centrala
1
2

Tomis III- 2 camere decomandate, cu centrala

Apartament cu 2 camere decomandate, 52mp, liber, incalzire cu centrala,etaj 4 cu hidroizolatie facuta, cu acte, bloc stradal, la 2 minute de piata tomis 3, scoala, gradinita , mijloace de transport in comun, city mall, mamaia,pret 80900 euro

1556 EUR/m2 | 52 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

gresie faianță parchet tencuieli glet finisaje
5

gresie faianță parchet tencuieli glet finisaje

execut interioare parchet gresie faianță montat bucătării și mai multe detalii la telefon

300 EUR/m2 | 5 m2

Constanta, Constanta

Ap de vanzare  eforie nord
2
11

Ap de vanzare eforie nord

Ap de vanzare ef nord 3 camere renovat la 5 minute de lidal ,profi centru,școală.cu centrala pe gaze

1453 EUR/m2 | 53 m2

Eforie Nord, Constanta

Vind pensiunea Casa Costinesti Megalux - 14 camere,15 bai,350 m de plaja,200m de gara,250m de Beac
10
16

Tastati pe Google " Casa Costinesti Megalux " si vedeti detalii si fotografii.Exista un proiect pentru p+2,9 camere cu receptie partiala 3 camere pe parter incluse in cele 14 camere finalizate,deci se mai pot construi 6,nu trebuie decit sa prelungiti autorizatia de constructie.Teren 600mp.Gaze si centrala, ...

694 EUR/m2 | 360 m2

Costinesti, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1656) Mamaia-Sat (261) Navodari (226) Costinesti (146) Mamaia (135) Tuzla (116) Mangalia (106) Cumpana (103) Agigea (102) Eforie Nord (102) Valu lui Traian (99) Techirghiol (91) Lumina (81) Ovidiu (81) Corbu (80) Medgidia (53) Mihail Kogalniceanu (44) Lazu (43) Eforie Sud (35) 23 August (32) Vama Veche (32) 2 Mai (26) Olimp (26) Cernavoda (24) Poiana (24) Vadu (24) Schitu (22) Pecineaga (17) Poarta Alba (16) Limanu (15) Neptun (15) Topraisar (14) Navodari Tabara (13) Basarabi (12) Cobadin (12) Nicolae Balcescu (12) Harsova (11) Saturn (10) Palazu Mare (9) Cogealac (7) Mosneni (7) Comana (6) Istria (6) Mihai Viteazu (6) Statiunea Zoologica Marina Agigea (6) Castelu (5) Ciocarlia (5) Nuntasi (5) Pantelimon (5) Pestera (5) Plopeni (5) Sinoie (5) Topalu (5) Valea Dacilor (5) Albesti (4) Baneasa (4) Chirnogeni (4) General Scarisoreanu (4) Gradina (4) Mereni (4) Movilita (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Sacele (4) Saraiu (4) Venus (4) Arsa (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Capidava (3) Dulcesti (3) Eforie (3) Jupiter (3) Nazarcea (3) Nisipari (3) Siminoc (3) Viisoara (3) Amzacea (2) Cascioarele (2) Casicea (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Dumbraveni (2) Esechioi (2) Faclia (2) Mircea Voda (2) Oituz (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Seimenii Mici (2) Adamclisi (1) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dunarea (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lanurile (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Osmancea (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Valcelele (1)