Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 73 MP, zona Boreal
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 73 MP, zona Boreal

Apartament 2 camere de vanzare – Zona Boreal Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Boreal, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata utila de 63 mp, la care se adauga un balcon generos de 10 mp, perfect pentru relaxare. Apartamentul ...

1746 EUR/m2 | 63 m2

boreal, Constanta, Constanta

Promovat
Vila P+1  - design elegant | Palazu Mare
20

Vila P+1 - design elegant | Palazu Mare

VG Real Estate vă propune spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, o vilă elegantă situată în Palazu Mare, ideală pentru familie. Proprietatea oferă un spațiu generos, finisaje de calitate și o curte perfectă pentru relaxare. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 99.85mp • Suprafață teren: ...

2629 EUR/m2 | 100 m2

Palazu Mare, Constanta

Promovat
 Casa | Pensiune Modernă - Locuinta | Proprietate Turistică - Zonă Hanul cu Pește , Mamaia
10
7

Cod Agent ( D9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o proprietate turistică versatilă, complet utilată și mobilată, ideală pentru investiție, locuință permanentă sau de vacanță. Situată în zona Hanul cu Pește, Mamaia Sat , această pensiune se află la doar câteva minute de plajă, stațiunea ...

1091 EUR/m2 | 220 m2

Mamaia%2525252525252525252525252bNord, Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Teren intravilan Stadion
3
1

Teren intravilan Stadion

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un teren Intravilan cu o suprafata totala de 782mp si o deschide de 12ml.Terenul se afla intr-o zona foarte linistita in zona Stadionul Gheorghe Hagi .Pe acest teren se afla o casuta din chirpic cu 4 camere . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati ...

6250 EUR/m2 | 80 m2

stadion, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare central,zona 0 Techirghiol 2 camere modern ,full mobilat utilat , ,vedere lac!
4

MERITA VAZUT !!! MAI MULTE POZE SI VIDEO DOAR IN PRIVAT !!! 105 000 EURO FIX ! Se vinde apartament 55 MP 2 camere ,,centru Techirghiol, langa lacul TECHIRGHIOL,cu vedere directa la lac din balconul mare inchis incalzit folosit ca a 3a camera de zi ,zona centrala ,la 200 m de faleza lac si ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Central, Techirghiol, Constanta

ANDA , CET , 2 camere decomandat
9
6

ANDA , CET , 2 camere decomandat

Exclusivitate ! Va propunem un apartament de 2 camere , decomandat cu suprafata utila de 49 mp , suprafata totala 54 mp cu balconul care este pe bucatarie , izolat exterior , mobilat , termopane , rulouri exterioare doar la dormitor , incadrat , etaj 3 4 . Merita vizionat .

1490 EUR/m2 | 51 m2

Anda, Constanta, Constanta

Se vinde casă cu teren în Constanța Palazu Mare
8
18

Se vinde casă cu teren în Constanța Palazu Mare

Se vinde în Palazu Mare Constanța pe strada Rovine casă cu anexe și teren evaluată în 191000 . Terenul are o suprafață de 904 metri pătrați cu o deschidere de 18,36 metri liniari. Proprietatea este în apropriere de spitale, centre comerciale și în vecinătate cu lacul Sudgheol. Prețul de vânzare a propietăți ...

154 EUR/m2 | 904 m2

Tomis Plus, Constanta, Constanta

vand 10 ha teren extravilan in Dobromir, jud Constanta
2
1

vand 10 ha teren extravilan in Dobromir, jud Constanta

Vand 10 ha, teren extravilan (agricol), situat in vecinatatea loc Dobromir jud Constanta, situat pe colt, la 2 strazi

10 m2

Dobromir, Constanta

Apartament 2 camere , Mamaia - Scandinavia
9

Apartament 2 camere , Mamaia - Scandinavia

Mamaia - Scandinavia - apartament 2 camere situat in centrul statiunii Mamaia , la 200 m de plaja , cu acces foarte usor , avand in vedere ca exista trecere pentru pietoni chiar in fata blocului . Apartamentul este renovat in totalitate , mobilat si utilat nou si detine loc de parcare in curtea interioara ...

2510 EUR/m2 | 49 m2

Central, Constanta, Constanta

Casă P+1 de vânzare   Valu lui Traian
8
2

Casă P+1 de vânzare Valu lui Traian

Se oferă spre vânzare casă, situată în Valu lui Traian, zona de Vest (Str. Mareșal Averescu), într-o zonă liniștită, rezidențială, pe partea opusa căii ferate. Preț: 140.000 Detalii proprietate: 3 dormitoare, 2 bai, hol generos, bucătărie. Regim înălțime: P+1 Suprafață utilă: 125 mp Suprafață ...

1120 EUR/m2 | 125 m2

Valu lui Traian, Constanta

Tomis 3, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat
8
1

(cod7613) | Constanta, zona TOMIS III, apartament 2 camere, decomandat, parter din 4 etaje, suprafata 52mp cu balcon, renovat, mbunatatiri, centrala gaze, mobilat, utilat complet; clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 110.000 Euro negociabil (+2% comisionul agentiei). Pentru mai multe detalii ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis%2bIII, Constanta, Constanta

Teren investitie Lumina - 3000 mp, Deschidere 46 m, Toate utilitatile
7

Proprietar, vand teren cu potential de dezvoltare pe str. Ghiocei. Terenul are un front stradal de 46 m liniari. Pozitie : 100 m de str. Navodari si 350 m de DN 22. Pe teren se afla o casa locuibila (an constructie 1960) de 122mp si anexe. Utilitati complete. Toate actele la zi. Pret: 135 mp Tel: ...

3,000 m2

Lumina, Constanta

Casa de vanzare Cumpana
7
24

Casa de vanzare Cumpana

Pret 179000 Euro Casa de vanzare comuna Cumpana 4camere , bucatarie inchisa , camera tehnica , 2 bai, 2 dresinguri (pozitionata intr-o zona foarte buna , aproape de statia de transport in comun , magazine , scoala , gradinita ) Se vinde bransata la toate utilitatile (gaz, curent electric, apa si canalizare) Strada ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Cumpana, Constanta

Apartament 2 camere de vanzare Mamaia Nord in JT Tower
5

Apartament 2 camere de vanzare Mamaia Nord in JT Tower

Proprietar vand apartament 2 camere open space in Mamaia Nord in JT Tower ( in spate la Hanul cu Peste) , etaj 7 vedere laterala ( la mare si lac ) , racordat la utilitati , utilat si mobilat , se vinde ca in poze. Apartamentul are 68 mp din care 10 mp balconul. Nu detin loc de parcare. Nu doresc colaborare ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Teren de vanzare in Cumpana, Anl - 500 mp
1
3

Teren de vanzare in Cumpana, Anl - 500 mp

COD VT 24 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în Cumpana avand o suprafata de 500 mp cu deschidere de 15 ml, Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente sau de vacanță, fiind situat într-o zonă de case vile în ...

500 m2

Cumpana, Constanta

Teren intravilan 600 mp
1

Teren intravilan 600 mp

Vand teren intravilan 612 m2, deschidere 13 m, situat pe strada Artarului la doar 50 metri de drumul national DN2A. Posibilitate de racordare facila la utilitati, fiind disponibile la strada. In prezent se lucreaza si la dezvoltarea retelei de gaze in zona.

612 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

Casa modulara pliabila - 38mp de confort modern - tinny house
10
48

Casă modulară Sheliak 38 m , complet utilată PREȚ SPECIAL 16.500 până la 30 septembrie! Ultimele 2 unități! Suprafață: 38 m utili Tip: Modulară expandable double wing 20 ft Disponibilă imediat montaj rapid în orice locație din România Dotări incluse: 2 dormitoare spațioase ...

434 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

STUDIO |  SEA ON |  MOBILAT PREMIUM
14

STUDIO | SEA ON | MOBILAT PREMIUM

Studio - in prima linie la mare Cauți un loc care să îți aducă vibe-ul de vacanță în fiecare zi sau o investiție care chiar produce? Acesta este momentul. ✨ Studio elegant, complet mobilat și utilat premium, situat chiar pe plajă – gata de mutare sau închiriere imediată. 34.7 mp utili + balcon ...

2594 EUR/m2 | 35 m2

nord, Navodari, Constanta

Teren de vânzare
4
4

Teren de vânzare

Teren de vânzare intravilant 8 loturi de 300m cu toate utilitățile terase pe teren apă curent canalizare gaze drum asfaltat la 500m de Canalul Dunăre Marea Neagra în Nazarcea (Galesu)la 18 km de Constanța o locație de vis preț 15000euro lotul există posibilitatea de rate

Constanta, Constanta

Pensiune de vânzare Mamaia Nord
9
4

Pensiune de vânzare Mamaia Nord

Pensiune de vânzare în mamaia nord strada M10 teren 220m toate utilitățile terasa 70m preț 255000euro tel

1159 EUR/m2 | 220 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
5
5

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3 camere decomandate renovate recent spațiu verde foișor loc de parcare toate utilitățile strada Proletară teren 280m preț 155000euro tel

1490 EUR/m2 | 104 m2

Constanta, Constanta

Vând casă
8
4

Vând casă

Vând casă,se vinde cum se vede în fotografii,preț 82000 de euro ușor negociabil.

1025 EUR/m2 | 80 m2

Pecineaga, Constanta

Vand apartament 3 camere parter
10
2

Vand apartament 3 camere parter

De vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Brătianu, într-un bloc solid construit în 1996. Caracteristici principale: Suprafață: 77 mp Parter înalt Decomandat 2 băi Debara Centrală pe gaz Izolat interior și exterior Rulouri exterioare Spațiu de depozitare uscător ...

1747 EUR/m2 | 79 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere Tomis Mall
10

Apartament 3 camere Tomis Mall

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 3 camere ultra central (Tomis Mall) etaj 10/10 ( izolatie membrana superioara sika) , mobilat, utilat , aflat intr-o stare exceptionala. Aer conditionat in fiecare camera, centrala pe gaz, modificari interioare facute cu proiect ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

Tomis Mall, Constanta, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1654) Mamaia-Sat (269) Navodari (226) Costinesti (148) Mamaia (133) Tuzla (121) Agigea (106) Mangalia (106) Cumpana (102) Eforie Nord (102) Valu lui Traian (99) Techirghiol (95) Lumina (83) Ovidiu (82) Corbu (77) Medgidia (54) Lazu (45) Mihail Kogalniceanu (44) Eforie Sud (35) 23 August (33) Vama Veche (32) 2 Mai (26) Olimp (26) Vadu (24) Cernavoda (23) Schitu (23) Poiana (22) Pecineaga (17) Poarta Alba (16) Limanu (15) Neptun (15) Topraisar (14) Cobadin (13) Basarabi (12) Harsova (12) Nicolae Balcescu (12) Navodari Tabara (11) Palazu Mare (9) Saturn (9) Cogealac (7) Mosneni (7) Castelu (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Plopeni (6) Statiunea Zoologica Marina Agigea (6) Topalu (6) Albesti (5) Ciocarlia (5) Istria (5) Movilita (5) Negru Voda (5) Nuntasi (5) Pantelimon (5) Pestera (5) Sinoie (5) Valea Dacilor (5) Venus (5) Baneasa (4) Chirnogeni (4) General Scarisoreanu (4) Gradina (4) Mereni (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Sacele (4) Saraiu (4) Viisoara (4) Arsa (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Capidava (3) Casicea (3) Dulcesti (3) Eforie (3) Jupiter (3) Nazarcea (3) Nisipari (3) Siminoc (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Dumbraveni (2) Dunarea (2) Esechioi (2) Faclia (2) Lanurile (2) Mircea Voda (2) Oituz (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Osmancea (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)