Loturi teren la intrarea in corbu
2
8

Loturi teren la intrarea in corbu

Vând loturi de teren intravilan la intrarea în Corbu, cu vedere la lac, într-o zonă în plină dezvoltare. loturi disponibile de 250,315,500 mp preț 60 80 mp Localizare excelentă: 3 minute de plaja Corbu 5 minute Mamaia Nord Năvodari 10 minute Constanța Utilități în zonă. Ideal pentru construcție ...

500 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Casa de vanzare Cumpana
17
4

Casa de vanzare Cumpana

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa in Cumpana cu o suprafata a terenului de 400mp si o suprafata utila de 98mp.Deschiderea casei este de 15mp si are iesire la doua strazi .Casa este racordata la toate utilitatile avand si panouri solare Casa are un living generos , 3 dormitoare si ...

2398 EUR/m2 | 98 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Teren intravilan   zona Veterani | 617 mp
1
2

Teren intravilan zona Veterani | 617 mp

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în zona Veterani, o zonă în dezvoltare, potrivită pentru construcția unei locuințe. Terenul are o suprafață totală de 617 mp și beneficiază de o deschidere generoasă de 15,75 ml, oferind multiple posibilități ...

617 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 Camere in Prima Linie la Mare - Mobilat si Utilat Complet - Mamaia Nord
19
4

Apartament de vis in Mamaia Nord, pe promenada, cu vedere laterala catre mare! Comision 0 pentru cumparator! Visezi la o escapada la mare, unde confortul se imbina cu frumusetea naturii? Te invitam sa descoperi acest apartament cu 2 camere, situat pe strada D8, chiar pe promenada vibranta din Mamaia ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Mamaia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Exclusivitate-Valu Traian, Imobil P+M, 5 camere, constructie 2016, teren 319 mp
10
2

Proprietate intermediată exclusiv de agenția LITORAL NORD S.R.L. Valu lui Traian - Imobil P+M, constructie edificata in anul 2016, cu suprafata construita la sol de 95 mp, suprafata construita desfasurata de 188 mp, suprafata utila 118,36 mp + terasa inchisa 12,55 mp + balcon 13,01 si dispune de 319 ...

1527 EUR/m2 | 131 m2

Valu lui Traian, Constanta

Exclusivitate-Ovidiu Vile, Imobil Sp+P+1E, constructie caramida 2021,teren 433mp
10

Proprietate intermediată exclusiv de agenția LITORAL NORD S.R.L. Ovidiu Vile - Strada D, nr. 85, Imobil Sp+P+1E, constructie caramida, edificata in anul 2021, cu suprafata construita la sol de 157 mp, suprafata construita desfasurata de 317 mp, suprafata utila 212,30 mp + terasa 18,60 mp si dispune ...

2311 EUR/m2 | 212 m2

Ovidiu, Constanta

Vand teren Langa aeroportul Tuzla si soseaua Constanta- mangalia
2
22

Vand teren extravilan 500mp si 47 mp drum acces, situat imediat in spatele lizerei de la soseaua Constanta- Mangalia la 500 m de aeroport.

500 m2

Tuzla, Constanta

Vând teren 17

Vând teren

Vând teren 665m deschidere stradala 11.7 m. Teren intravilan agricol (poate fi transformat in construibil foarte usor,exista plan de urbanism general aprobat.Conform actalului PUZ pe terenurile care au o deschidere de minimum 11.5 m si o syprafata minima de 400 mp se impune regimul de construie izolat ...

665 m2

Constanta, Constanta

Vanzare apartament
2
4

Vanzare apartament

De vanzare apartament medgidia cu mici imbunatatiri, aer conditionat, gaze trase pana la usa, termopane.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Central, Medgidia, Constanta

Duplex premium în Ovidiu   Vând vilă tip duplex P+1 cu perete despărțitor individual și izolat fonic
5
1

Duplex premium în Ovidiu Vând vilă tip duplex P+1 cu perete despărțitor individual și izolat fonic

Duplex premium în Ovidiu Vând vilă tip duplex P+1 cu perete despărțitor individual și izolat fonic (173m + demisol 25mp) situat în centrul orașului Ovidiu, într-o zonă liniștită, aproape de toate punctele de interes (școli, magazine, transport, acces rapid spre Constanța și Autostradă). Construcție ...

1225 EUR/m2 | 200 m2

Ovidiu, Constanta

Teren intravilan, 500 mp, zona Boreal Plus Str Amsterdam
4
2

Teren intravilan, 500 mp, zona Boreal Plus Str Amsterdam

Teren 500 mp, zona Boreal Plus, Str. Amsterdam. Terenul face parte dintr un lot de 2500 mp cu aceeasi proprietari. Zona in plina dezvoltare. Magazin Kaufland la 50 m.

Constanta, Constanta

Teren intravilan 2000 mp Boreal Plus Constanta Str Amsterdam
5
1

3 loturi de teren intravilan 1000 mp, 500 mp si 500 mp, cu iesire la 2 starzi. Terenurile de pot vinde separat sau impreuna deoarece fac parte din acelasi lot de 2500 mp. Zona in plina dezvoltare. Magazin Kaufland la 50 m.

Boreal, Constanta, Constanta

Teren, 1000 mp, intravilan, zona Boreal Plus, Str. Amsterdam
4
2

Teren intravilan, 1000 mp, Zona Boreal Plus, Str. Amsterdam. Terenul face parte dintr un lot de 2500 mp cu aceeasi proprietari. Terenul are deschidere la doua strazi. Zona in plina dezvoltare. Magazin Kaufland construit la 50 m. Mai multe blocuri construite in apropiere.

Constanta, Constanta

Mihai Viteazu teren 8.8 ha arabil la bariera c.f si d.n. Tulcea
4
2

Teren extravilan agricol 8.8 ha situat la 400 m de D.N. Constanta Tulcea și langa calea ferata cu aceeasi direcție.Cadastru intabulare efectuate preț 13500 ha

88,000 m2

Mihai Viteazu, Constanta

Teren extravilan Năvodari 8400 mp
3
5

Teren extravilan Năvodari 8400 mp

Năvodari teren extravilan viitor intravilan 8400 mp zona industrială deschidere la drum de piatră aproape de șosea (asfalt). Teren de investiție: depozit, panouri fotovoltaice, parcare auto, containere, siloz cereale, eoliene etc. Preț: 75000 Euro Negociabil .

8,400 m2

Sud-Vest, Navodari, Constanta

Promovat
Teren intravilan, loturi de 504mp Costinești, posibilitate rate
3

Investiție ideală într-un teren intravilan în Costinești Dacă sunteți in căutarea unei oportunități de investiție într-un teren cu potențial deosebit, terenul nostru intravilan de 504 mp, situat în stațiunea tineretului Costinești, este alegerea perfectă pentru dumneavoastră. Cu o deschidere de 19 ...

504 m2

Costinesti, Constanta

Teren extravilan Năvodari 9300 mp
3
9

Teren extravilan Năvodari 9300 mp

Năvodari teren extravilan viitor intravilan 9300 mp zona industrială deschidere la drum de piatră și calea ferată, aproape de șosea (asfalt). Teren de investiție: depozit, panouri fotovoltaice, parcare auto, containere, siloz cereale, eoliene etc. Preț: 85000 Euro Negociabil

9,300 m2

Sud-Vest, Navodari, Constanta

Promovat
Teren de vanzare in Constanta zona Km 5
1
2

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

COD VT 291 Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în suprafață de 573 mp, situat în Localitatea Constanta zona km 5 Veterani strada Ion Jalea , cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă.avand o deschidere dubla la 2 strazi ...

573 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Spatiu birouri Constanta
3
4

Spatiu birouri Constanta

Strada Maramures 44-46,cladire birouri in suprafata de 468 mp - distribuita pe P+4 si 129 mp- distribuita pe parter . Teren 257 mp . Necesita imbunatatiri

762 EUR/m2 | 597 m2

Constanta, Constanta

Vand casa ecologica lemn  800 mp+ 400 mp+ 7000 mp
9

Vand casa ecologica lemn 800 mp+ 400 mp+ 7000 mp

Buna ziua. Proprietar, ofer locuinta personala spre vânzare, casa ecologica construita din lemn cu materiale aduse de constructor din Canada! A fost construita in anul 2020, 3 dormitoare 2 bai living spatios (35mp) bucatarie camera CT terasa acoperita incalzire in pardoseala si pompa aer-apa! Utilitati Curent ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Siminoc, Constanta

Vând apartament 2 camere zona Tomis Nord
10
6

Vând apartament 2 camere zona Tomis Nord

Vând apartament 2 camere zona Tomis Nord Constanța, parter, centrala proprie, suprafață utila 52 mp. Are balcon si o terasă.

1827 EUR/m2 | 52 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

OCAZIE, Vand Teren Mangalia, Zona Dobrogea 1, 2905 mp
4

OCAZIE, Vand Teren Mangalia, Zona Dobrogea 1, 2905 mp

De vanzare, teren 2905 mp, in zona Dobrogea 1, pe strada Vasile Pogor, deschidere la strada 24 mp. Teren incadrat la curti-constructii. La aproximativ 50 mp, se construieste o casa. Actele sunt pregatite pentru vanzare.

2,905 m2

Mangalia, Constanta

Saturn De vanzare casa cu teren 1001mp
8
1

Saturn De vanzare casa cu teren 1001mp

De vanzare casa P+1E, suprafata construita 262 mp, cu teren 1001mp, deschidere strada 30.47m, strada Corneliu Coposu nr 8C, SATURN, Mangalia, pret 500.000 Euro. Tel

2500 EUR/m2 | 200 m2

Saturn, Constanta

Promovat
Garsonieră Tomis Nord
14
5

Garsonieră Tomis Nord

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare o vand garsoniera 27 mp, renovata de 3 ani, din care locuita doar 2 ani, dotata cu mobilier nou, electrocasnice noi, perdele si draperii noi, fiind nelocuita. Garsoniera este foarte bine intretinuta, holul blocului fost de asemenea renovat si se poate incuia, ...

2167 EUR/m2 | 27 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (1644) Mamaia-Sat (268) Navodari (226) Costinesti (146) Mamaia (133) Tuzla (120) Agigea (105) Mangalia (105) Cumpana (102) Eforie Nord (100) Valu lui Traian (100) Techirghiol (93) Lumina (83) Ovidiu (82) Corbu (78) Medgidia (53) Lazu (45) Mihail Kogalniceanu (43) Eforie Sud (34) Vama Veche (32) 23 August (31) 2 Mai (26) Olimp (26) Schitu (24) Vadu (24) Cernavoda (23) Poiana (22) Pecineaga (17) Poarta Alba (16) Limanu (15) Neptun (15) Topraisar (14) Basarabi (13) Cobadin (13) Harsova (12) Navodari Tabara (11) Nicolae Balcescu (11) Palazu Mare (9) Saturn (9) Cogealac (7) Mosneni (7) Castelu (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Plopeni (6) Statiunea Zoologica Marina Agigea (6) Topalu (6) Albesti (5) Ciocarlia (5) Istria (5) Movilita (5) Negru Voda (5) Nuntasi (5) Pantelimon (5) Pestera (5) Sinoie (5) Valea Dacilor (5) Venus (5) Baneasa (4) Chirnogeni (4) General Scarisoreanu (4) Gradina (4) Mereni (4) Nazarcea (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Sacele (4) Saraiu (4) Siminoc (4) Viisoara (4) Arsa (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Capidava (3) Casicea (3) Dulcesti (3) Eforie (3) Jupiter (3) Nisipari (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Dumbraveni (2) Dunarea (2) Esechioi (2) Faclia (2) Lanurile (2) Mircea Voda (2) Oituz (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Osmancea (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)