Promovat
Spațiu medical   laborator analize medicale funcțional   Năvodari
11
1

Spațiu medical laborator analize medicale funcțional Năvodari

Agenția noastră vă propune spre vânzare un spațiu medical situat în Năvodari, în prezent funcționând ca laborator de analize medicale. Imobilul reprezintă o oportunitate de investiție, existând posibilitatea preluării spațiului împreună cu chiriașul actual, oferind astfel venit imediat din chirie. Compartimentarea ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere Faleza Nord
20

Apartament 3 camere Faleza Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat in Faleza Nord.Apartamentul este decomandat , avand 2 dormitoare 2 bai si un living mare si spatios cu bucatarie open space ,dormitorul matrimonial are baie proprie .Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si este ...

3706 EUR/m2 | 85 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere renovat bloc cu lift si loc de parcare
8
3

Apartament 2 camere renovat bloc cu lift si loc de parcare

Locatia este la doar 5 minute cu masina de Mamaia Nord si aproximativ 5 minute de mers pe jos pana in centrul orasului. Imobilul are o suprafata utila totala de 61.7 mp si este situat la etajul 5 din 8 intr-un bloc termoizolat. Blocul dispune de lift nou cu acces pe baza de cartela. Locuinta este ...

1410 EUR/m2 | 61 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Afacere la cheie - Pensiune 11 camere si 11 bai - Costinesti
20
13

Oportunitate Unica in Inima Costinestiului! Comision 0% cumparator! Descoperiti pensiunea de vis situata pe strada Unirii nr. 48G, intr-o zona linistita, perfecta pentru cei care doresc sa se bucure de relaxare si distractie la malul marii. La doar 10 minute de plaja, aceasta proprietate reprezinta o ...

733 EUR/m2 | 300 m2

Costinesti, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Agigea zona Roro Pescarie
2
2

Teren Agigea zona Roro Pescarie

Vand teren intravilan in Agigea zona Roro avand suprafata de 960mp si deschidere de 33ml la o distanta de 250ml de mare.Prutul de vanzare este de 82000 euro. Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian 0752194794

Agigea, Constanta

Teren Palazu zona Malul Inalt
4
5

Teren Palazu zona Malul Inalt

Vand teren intravilan Palazu Mare zona Mal Inalt avand o surafata de 405mp cu deschidere de 18ml.utilitatile in zona,pret 62000euro.Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian 0752194794

Constanta, Constanta

Teren intravilan Constanta zona Agigea Roro
3

Teren intravilan Constanta zona Agigea Roro

Vand teren intravilan in Agigea zona Roro pescaria lui Matei avand o suprafata de 420mp,cu o deschidere de 24ml,la pretul de 44000euro.Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian 0752194794

Agigea, Constanta

Teren intravilan varianta Agigea-Techirghiol
1

Teren intravilan varianta Agigea-Techirghiol

Vand teren intravilan varianta Agigea - Techirghiol avand o suprafata de 24500mp cu deschidere de 22ml la DN si 67ml pe spate la drum paralel cu DN.Pretul de vanzare este de 10euro mp.Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian la nr. 0752194794

Agigea, Constanta

Teren intravilan Constanta Statiunea Techirghiol
5
1

Teren intravilan Constanta Statiunea Techirghiol

Vand teren intravilan situat in Techirghiol zona Piscina avand o suprafata de 750mp cu o deschidere de 30ml la strada asfaltata,cadastru,intabulare,utilitati.Vedere frontala la lac,pret 75000euro.Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian 0752194794

Techirghiol, Constanta

Studio nou langa plaja
5
6

Studio nou langa plaja

Proprietar vând studio complet mobilat și utilat, situat în Mamaia Nord, la doar 70 metri de plajă și promenadă, în apropiere de Nautic Beach, Manara Beach, Moft Beach, restaurante și magazine. Locuința se află într-un bloc nou (2023), dispune de toate utilitățile (gaz, curent, canalizare) și este ...