Promovat
Teren de vanzare in Costinesti zona Epava
7
4

Teren de vanzare in Costinesti zona Epava

Cod vt 57 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în statiunea Costinesti zona Epava avand o suprafata de 1050 mp cu deschidere la 2 strazi, Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente sau de vacanță, fiind situat ...

Costinesti, Constanta

Promovat
Apartament la Cheie - Prima linie la Mare - Costinesti
4
1

Apartament la Cheie - Prima linie la Mare - Costinesti

Apartamentul tau de vacanta la mare ndash; Costinesti, Golful Francez Imagineaza-ti diminetile in care deschizi larg usile balconului si te bucuri de mare chiar din propriul tau apartament. Sunetul valurilor, lumina rasaritului si briza sarata devin parte din rutina ta de vacanta. Acest apartament este ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Teren INTRAVILAN de 1,146mp in Costinesti / Strada Henri Coanda
4

Tranzactioneaza in siguranta alaturi de liderii mondiali in imobiliare! Vă propunem spre vânzare doua terenuri situate in intravilanul statiunii COSTINESTI, in suprafata cumulata de 1169 mp, cu un front stradal de 42 m. Terenul este in intravilanul localitatii Costinesti si este partial imprejmuit. Utilitatile ...

1,146 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Studio cu vedere la mare in Costinesti – Epava, Beach Please, Nibiru
8
1

Studio de vanzare in Costinesti, zona Epava, situat in randul 2 de la mare, peste drum de restaurantul Pofta Pescarului si langa Pescaria lui Matei (in curs de amenajare). Proprietatea este amplasata intr-un bloc nou din caramida, finalizat anul acesta, in imediata apropiere de Beach Please si noua ...

Costinesti, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Costinești Beach Please
5

Studio Costinești Beach Please

Vând studio în Costinești lângă festivalul Beach Please și stațiunea Nibiru, pe strada Emil Costinescu, renovat si mobilat, la 150 de metri de malul mării, bloc construit în anul 2023. Suprafața 38 mp. Et 1. Cu randament bună la închiriere sezonieră. Set poate achiziționa și cu credit bancar.

1855 EUR/m2 | 38 m2

Costinesti, Constanta

Vând garsonieră Costinești
5
9

Vând garsonieră Costinești

Îți dorești un loc perfect pentru vacanțe la mare sau o investiție sigură în stațiune? Această garsonieră modernă, situată într-un complex nou cu piscină în Costinești, Sat Schitu, este exact ce cauți! Amplasată la 500m de plaja , și la cele mai apropiate atracții din stațiune, într-o zonă foarte liniștită. ...

1103 EUR/m2 | 34 m2

Costinesti, Constanta

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta
10
2

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta

OCAZIE Vand apartament 3 camere decomandat, ultracentral statiune Costinesti, partial mobilat. Suprafata utila 75mp Suprafata construita 80mp Etaj 3 3 (hidroizolatie terasa bloc refacuta total septembrie 2023). Apartamentul a fost renovat total in mai 2009, Instalatiile electrica (aparate Schneider) ...

1587 EUR/m2 | 75 m2

Costinesti, Constanta

Vând Studio in Costinești
5
2

Vând Studio in Costinești

Vănd Studio în Costinești construit în anul 2021 Complet utilat inclusiv calorifere și instalație pregătită pentru cei care vor să monteze Centrala pe Gaz sau electrică. Poziția clădirii este langa Festivalul Beach Please!!ceea ce oferă un potențial de închiriere maxim și nu numai Aproape de Epava și ...

1857 EUR/m2 | 28 m2

Costinesti, Constanta

Vand loturi teren intravilan Costinesti
1
23

Vand loturi teren intravilan Costinesti

Vând loturi intravilan de 400 metri intravilan Costinesti, zona Grădini, fara utilități momentan. Parcela A333 58F. Fiecare lot este 20.000 euro,pret fix. Cadastru, intabulare facute. Ideal ptr investitie. Coordonate gps: 43.95682

Costinesti, Constanta

Teren intravilan 500mp 4

Teren intravilan 500mp

Proprietar vând teren intravilan 500mp lângă Beach Please, negociabil. 25000 euro

Costinesti, Constanta

Vand teren intravilan construibil.
2
24

Vand teren intravilan construibil.

Teren intravilan construibil 416 mp .Apă și curent la 80 ml. In 7min. cu mașina se ajunge la plajă.Terenul este intărușat cu patrat din lemn. la lotul 2 este o locuintă iar terenul nostru este lotul 5.

416 m2

Costinesti, Constanta

Garsoniera Nibiru Costinești
5
7

Garsoniera Nibiru Costinești

De vânzare studio exact în viitoarea stațiune Nibiru Costinești mobilata, utilată

1750 EUR/m2 | 24 m2

Costinesti, Constanta

Vinzare casa

Vinzare casa

Vind casa costinesti 15 camere pretabil pensiune linga epava(300m)

1167 EUR/m2 | 600 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Afacere de vanzare in Costinesti Club Spatiu Comercial
5
1

Afacere de vanzare in Costinesti Club Spatiu Comercial

De vânzare CLUB SPATIU COMERCIAL afacere la cheie, Costinești Oportunitate rară de investiție în una dintre cele mai căutate stațiuni de pe litoral! Locație: Costinești zonă cu trafic intens în sezon Suprafață construcție: 290 mp Societate: fără datorii, complet curată Ce include ...

241 EUR/m2 | 290 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan Costinesti la mare 16

Teren intravilan Costinesti la mare

Vand teren intravilan in statiunea Costinesti in suporafata de 411 mp cu deschidere de 15metri. Lotul face parte dintr-un total de 50 de loturi. Toate loturile sunt vandute si deja vecini incep lucrarile pentru case de vacanta. In acest moment nu sunt utilitati dar zona este in plina dezvoltare si se ...

411 m2

Costinesti, Constanta

Teren Intravilan Costinesti zona Epava 2200 MP lângă festival Beach Please NIBIRU
7

Oportunitate Excepțională de Investiție: Teren Strategic în Zona NIBIRU, Costinești Vă prezentăm o oportunitate rară de investiție într-una dintre cele mai dinamice și promițătoare zone de dezvoltare turistică de pe litoralul românesc: un teren generos de 2200 mp, situat strategic în proximitatea viitoarei ...

2,200 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan Costinesti

Teren intravilan Costinesti

Vanzare teren intravilan -Costinesti str Smochinului Suprafata 517 mp --deschidere 13x40m Utilitatile se afla in fata terenului-- apa,canalizare,curent, gaze Pret vanzare =70000 euro Pret inchiriere= detalii la tel

517 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan 1000m-Costinesti Zona Beach please Nibiru
2

Teren intravilan 1000m-Costinesti Zona Beach please Nibiru

Vand lot de 1000m zona beach please nibiru golful francez aproape de epava

1,000 m2

Costinesti, Constanta

de vinzare
2

de vinzare

SUPRAFAȚA 5970 m ȘOSEA ADSFALTATA ACTElLE LA Zi PE COLȚ VECIN NiBIRU BEACH PLEASE PERSONA FIZiCA NU AGENTIE

Costinesti, Constanta

Apartament prima linie vedere directă la MARE
10
2

Apartament prima linie vedere directă la MARE

Imobilul se află în zona de nord a stațiunii dupa epavă in prima linie ce oferă o vedere la mare directă fără incursiuni,răsăritul se poate admira din pat in față se află faleza cu o plajă naturală liniștită. este mobilat utilat complet iar marea se vede prezentă peste tot. deține loc de parcare în incinta ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Costinesti, Constanta

Proprietar, vand teren extravilan 1000 mp in Costinesti 14

Proprietar, vand teren extravilan 1000 mp in Costinesti

Proprietar, vand teren extravilan in Costinesti la aproximativ 1.5 km distanta de plaja (zona Epava). Terenul este in apropierea zonei de terenuri intravilane si la urmatoare decizie a primariei poate fi inclus in categoria intravilan.

Costinesti, Constanta

Teren de vânzare în Costinești   600 mp
3
1

Teren de vânzare în Costinești 600 mp

Teren de vânzare în Costinești 600 mp Vând teren situat în Costinești, cu suprafața de 600 mp și o deschidere generoasă de 24 metri liniari. Terenul este ideal pentru construcția unei case de vacanță, pensiune sau investiție, având o poziție foarte bună. Pentru mai multe detalii și informații suplimentare, ...