Casă de vânzare Lumina ,Constanța
10
5

Casă de vânzare Lumina ,Constanța

Casă ,2 camere ,living, baie,bucătărie, magazie. Casa se vinde utilată, beneficiază de centrală pe gaz, aer condiționat. Pret 120 000 euro . Suprafața totală 258 mp ,construită 116 mp.

1034 EUR/m2 | 116 m2

Lumina, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casă de vânzare p+1, com. Lumina
8
6

casă de vânzare p+1, com. Lumina

vând casă locuibilă la parter cu 2 camere, baie si bucătărie, toate utilitatile, mansarda este compartimentată, necesită doar investiție.

1224 EUR/m2 | 98 m2

Lumina, Constanta

casa Lumina investitie
5
4

casa Lumina investitie

casa Lumina investitie , suprafață de 273,5mp, suprafață construită de 94,40mp,casa compusa din 3camere baie bucătărie plus terasa(balcon)cu centrala pe lemne,casa locuibila dar necesita investiții (sufragerie este in stadiu la roșu iar casa necesita fațada(placare cu polistiren)casa are toate actele ...

617 EUR/m2 | 94 m2

Lumina, Constanta

Vand casa batraneasca
5
2

Vand casa batraneasca

Direct proprietar vand teren(387 mp) + casa batraneasca(69 mp) locuibila(acoperis schimbat in 2018). Deschiderea la strada asfaltata este de 4.42 m. Casa este racordata la apa si curent iar gazele sunt la poarta, aproape de strada principala(Navodari). Casa este intabulata si se vinde cu perfectionatea ...

884 EUR/m2 | 69 m2

Lumina, Constanta

Direct Constructor Privat 0% Comision
10
1

Direct Constructor Privat 0% Comision

Vila moderna si extraordinara la 10km de Mamaia - direct Constructor Privat, fara comision, 275m (locuibili) la Cheie, p+1E, 350000 pretul este imbatabil si fix! 30% avans la rezervare (12 luni contractual pentru finalizare)! 7 camere, 2-3 bai (centrala proprie gaz), incalzire in pardoseala, 1-2 camere ...

449 EUR/m2 | 390 m2

Lumina, Constanta

Oferta Teren Lumina 740 mp, 100 Euro   mp
3
9

Oferta Teren Lumina 740 mp, 100 Euro mp

Oferta Teren Lumina 740 mp, deschidere 23 ml pe str Morii cu str Mare. Adresa este Str Mare 241. Pt cei interesati, se pot construi 4 case pt vanzare. Accesul este din strada Morii, confirm foto. pt detalii, alte poze, etc..., rog pe wap.

100 EUR/m2 | 740 m2

Lumina, Constanta

De vânzare teren extravilan
8
3

De vânzare teren extravilan

Se vinde teren extravilan 15.700MP situat între aeroportul Kogălniceanu și Lumina având acces la drum spre E 60 A2 vizavi de Hanul Kartali exact ca în poze,pentru mai multe detali sunati la

15,700 m2

Lumina, Constanta

Teren intravilan de vânzare   2.254 m    Comuna Lumina, județul Constanța  Oportunitate excelentă!
3
2

Teren intravilan de vânzare 2.254 m Comuna Lumina, județul Constanța Oportunitate excelentă!

Vând teren intravilan situat în Comuna Lumina, județul Constanța, pe strada Cimpului, într-o zonă în plină dezvoltare. Suprafață totală: 2.254 m Deschidere la stradă: 21,18 m Utilități disponibile: Apă și curent tras pe teren Gaz și canalizare la poartă bransare imediată posibilă Localizare ...

2,254 m2

Lumina, Constanta

Vind teren intravilan 7

Vind teren intravilan

Vind teren acte in regula 330 metti patrati

320 m2

Lumina, Constanta

Vind teren și construcții
2

Vind teren și construcții

Vind 1300 mp teren hală 300 mp și casă nefinalizată de 130 mp .

Lumina, Constanta

Teren 1300mp + construcție de vânzare in Lumina
4
28

Teren 1300mp + construcție de vânzare in Lumina

1400mp intravilan cu construcție situat în comuna Lumina, Jud Constanța. Lotul beneficiază de următoarele utilitati: electricitate , apa curenta. La poarta se afla conducta de gaze. Strada este asfaltata și este în apropierea stației de transport în comun. Se afla la 10 minute de mers de centrul comunei. ...

1,400 m2

Lumina, Constanta

Teren investitie Lumina - 3000 mp, Deschidere 46 m, Toate utilitatile
7

Proprietar, vand teren cu potential de dezvoltare pe str. Ghiocei. Terenul are un front stradal de 46 m liniari. Pozitie : 100 m de str. Navodari si 350 m de DN 22. Pe teren se afla o casa locuibila (an constructie 1960) de 122mp si anexe. Utilitati complete. Toate actele la zi. Pret: 135 mp Tel: ...

3,000 m2

Lumina, Constanta

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)
9
19

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)

Vand 2 loturi de teren teren in suprafață de 250 de mp fiecare, ideal pentru constructie a doua imobile. Deschiderea este de 24,48 front stradal și 21.25 adâncimea terenului. Utilitățile sunt la strada( curent electric, apa, gaze )Dețin act de proprietate, cadastru, intabulare și certificat de urbanism ...

500 m2

Lumina, Constanta

Vând teren intravilan 1000 mp cu două ieșiri
1

Vând teren intravilan 1000 mp cu două ieșiri

Vând teren intravilan 1000 mp cu două ieșiri, una la 22 decembrie și cealaltă la soseaua Tulcei, aproape de centru (școală, grădinița, primărie, supermarket). Terenul are utilități la poarta pe ambele ieșiri (apa, curent, gaze și canalizare). Terenul are deschidere de 14,4 m cu lungime de 71 m.

1,000 m2

Lumina, Constanta

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită
4
4

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită

Se vinde casă situată în Lumina, într-o zonă liniștită și accesibilă. Locuința are o suprafață de aproximativ 50 mp și este amplasată pe un teren de 700 mp. Casa este potrivită atât pentru locuit permanent, cât și pentru casă de vacanță. Se poate cumpăra doar casa sau casa cu terenul. Casa este compartimentată ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Lumina, Constanta

Pensiune cu 8 garsoniere
5
1

Pensiune cu 8 garsoniere

Direct proprietar, vând Pensiune în Lumina, cu suprafața construită: 320 mp, formată din 8 garsoniere cu baie și bucătărie, utilate și mobilate. Curent, apă. Teren 500 mp Preț: 260.000 negociabil Nr. Contact:

813 EUR/m2 | 320 m2

Lumina, Constanta

Casa de vanzare Comuna Lumina, Judetul Constanta
8
1

Casa de vanzare Comuna Lumina, Judetul Constanta

DIRECT PROPRIETAR. Va propun spre vanzare casa in Comuna Lumina, Judetul Constanta, strada 22 Decembrie, 68 - aceasta fiind paralela cu drumul national spre Tulcea si la o distanta de aproximativ 11 km pana in orasul Constanta, 9 km pana in orasul Navodari, 4 km pana in orasul Ovidiu si 3 km pana la ...

Lumina, Constanta

Terenuri arabile extravilan avand suprafata de 1.65ha!
3
3

Terenuri arabile extravilan avand suprafata de 1.65ha!

Vand 2 terenuri agricole in extravilan in com. Lumina. Terenurile au 1.25 ha respectiv 0.4ha. Terenurile sunt alaturate si se vand impreuna. Terenurile au acces facil la sosea asfaltata, sunt excelent pozitionate pentru dezvoltarea unui parc de panouri solare avand la hotar un stalp de medie mica tensiune, ...

16,500 m2

Lumina, Constanta

vând casă în Lumina

vând casă în Lumina

Vând casă în com. Lumina. Casa are 2 intrări separate bucătărie, living, hol , baie , hol, dormitor la parter. Etaj 2 dormitoare opțional baie în dormitor e living și baie. În curte beci 4x3m cu posibilitate de construire foișor deasupra. Casa este la stadiul de pus parchet usi și calorifere. Preț 150000Eur ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Lumina, Constanta

Teren Dn2A Lumina Mănăstirea Văcărești baza NATO
2

Teren Dn2A Lumina Mănăstirea Văcărești baza NATO

Teren în suprafață de 33700m2.pretabil comercial,industrial,rezidențial.utilitati în proximitatea terenului.apa gaze curent electric fibra internet tv.Certificat Urbanistic emis in scopul Informări.Regimul Tehnic in vederea realizarii investițiilor.Centru de date si sau campus tehnologic(servicii IT ...

33,700 m2

Lumina, Constanta

Vând duplex 250mp, teren suprafața totală 1866mp 350000euro
10

Vând duplex 250mp, teren suprafața totală 1866mp 350000euro

Vând duplex cu suprafața de 250mp compus din 4 dormitoare,2 sufragerii spațioase, 2 bai, 2 bucătării, 2 terase din lemn, avand 2 centrale Ariston pe gaz. Pe terenul cu suprafața totală de 1866 mp se afla și 2 magazii și 1 atelier auto, dependințe ce însumează suprafața de 137mp. Pe proprietatea situata ...

904 EUR/m2 | 387 m2

Lumina, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Lumina
Salvează căutarea